Донецкий техникум промышленной автоматики

Перекладач Google навчився переводити написи за допомогою камери iPhone

Компанія Google оновила свій перекладач для iPhone і iPad, доповнивши додаток декількома унікальними функціями Компанія Google оновила свій перекладач для iPhone і iPad, доповнивши додаток декількома унікальними функціями. Головною особливістю апдейта є режим «Перевести відразу», що дозволяє миттєво перевести текст або напис з іноземної мови просто навівши на них камеру пристрою.

Перекладач Google оновився до версії 3.1.0 і багато чому навчився. Найбільш вражаючою «фішкою» програми став режим «Перевести відразу», який стане незамінним для мандрівників і туристів. З його допомогою власники iPhone і iPad можуть отримати переклад будь-якої фрази на іноземній мові, будь це вивіска, меню або рекламне оголошення. Для отримання миттєвого перекладу тексту необхідно лише навести камеру пристрою на необхідний об'єкт, після чого на екрані з'явиться вже перекладена напис. Примітно, що функція не вимагає підключення до інтернету.

В даний час режим «Перевести відразу» підтримує переклад з англійської на російську, іспанську, італійську, німецьку, португальську та французьку мови і назад В даний час режим «Перевести відразу» підтримує переклад з англійської на російську, іспанську, італійську, німецьку, португальську та французьку мови і назад. У подальших планах Google значиться розширення списку підтримуваних мов.

Розширення відбуватиметься поступово і в результаті вийде на рівень режиму камери. Це порівняно новий режим в додатку Перекладач Google, який дозволяє сфотографувати текст, виділити необхідний уривок і отримати його переклад. У версії Перекладач Google 3.1.0 режим камери став підтримувати вже 36 мов.

Останнім зміною, що стався в новій версії Перекладача Google, є функція автоматичного визначення мов в режимі розмови Останнім зміною, що стався в новій версії Перекладача Google, є функція автоматичного визначення мов в режимі розмови. Тепер користувачеві не потрібно самому виставляти певну мову - як тільки він почне говорити, додаток саме визначить якою мовою ведеться мова і в міру продовження бесіди буде відтворювати голосовий переклад.

Завантажити нову версію Перекладача Google для своїх iPhone і iPad ви можете за посиланням, розташованій нижче.

Дивіться також: Дивіться також:

Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас ВКонтакте , Facebook , Twitter , Instagram , YouTube , Telegram , Viber і Яндекс.Дзен .Повернутися в початок статті Перекладач Google навчився переводити написи за допомогою камери iPhone