Донецкий техникум промышленной автоматики

Переклад документів з грецького, на грецький

  1. Переклад з грецької, на грецький - терміни виконання
  2. Замовити переклад документів на грецький, з грецького
Назад в Блог

зміст сторінки

Переклад документів з грецького здійснюється дипломованим українським перекладачем, переклад документів на грецький здійснюється або дипломованим українським перекладачем або носієм мови. Бюро перекладів грецький InTime надає письмові переклади документів з і на грецьку мову протягом більше 5 років. Ми зможемо підібрати висококваліфікованого перекладача, який впоратися з поставленим вами завданням. Якщо ви хочете отримати консультацію щодо вашого перекладу або майбутнього перекладу документів, то ви можете відправити документи нам в пошту або через форму онлайн-замовлення. Ми протягом 15 хвилин надамо вам відповідь на всі ваші запитання, а також виконаємо розрахунок вартості і термінів виконання перекладу. У разі, якщо вам потрібно перевести документи на грецький з російського, українського, але у вас немає ще документів, ви можете зв'язатися з нами за контактними телефонами для отримання консультацій.

Переклад документів на грецький або з грецької - це висока якість перекладу і якісний сервіс. Ви можете замовити в бюро перекладів InTime всі необхідні послуги , Наприклад, засвідчення перекладу печаткою бюро , нотаріальне завірення , Вичитку носієм мови. Переклад з або на грецький виконується тільки або дипломованим перекладачем або носієм мови. Якість послуг завжди на першому місці.

Перекласти на грецьку мову, використовуючи носія мови, є вірним рішенням, коли необхідний переклад документів зовнішнього користування, в інших випадках достатньо буде виконати переклад дипломованим українським перекладачем Перекласти на грецьку мову, використовуючи носія мови, є вірним рішенням, коли необхідний переклад документів зовнішнього користування, в інших випадках достатньо буде виконати переклад дипломованим українським перекладачем. Всі переклади також додатково вичитуються редактором.

Якщо ви не хочете довіряти переклад договору , переклад інструкції або переклад презентації незнайомій вам компанії, то Ви можете замовити безкоштовний тестовий переклад. Тестовий переклад на грецьку здійснюється на наступний день після отримання нами тестового завдання, а також абсолютно безкоштовно. Тестовий переклад означає, що, наприклад, ми виконуємо переклад з української, російської на грецький частини вашого документа, наприклад, обсягом 1 сторінки і надаємо вам для того, щоб ви змогли перевірити якість перекладу і прийняти рішення щодо майбутньої співпраці.

Ціна на переклад документів на грецький або з грецького оцінюється, виходячи з обсягу перекладу, складності тексту , А також в залежності від терміновості перекладу та інших додаткових вимог до перекладу, які може поставити клієнт. Також на вартість перекладу можуть вплинути повтори в документі, цифри та інші частини тексту, які не перекладаються, такі елементи ми не враховуємо при прорахунку вартості замовлення, а також при розрахунку термінів виконання. Крім цього, ми додатково надаємо знижки за повторні звернення і обсяг замовлення.

Як уточнювалося вище, ціни на переклад, перш за все, залежать від обсягу перекладу і від його складності. При великих обсягах перекладу ми можемо надати знижку на переклад від 3%. З іншого боку, вартість перекладу а грецький або з грецького може збільшиться, якщо вам необхідності переклад на українську / російську або навпаки складні тексти, як маркетингові матеріали, дослідження, наукові статті т. Д. Подивитися ціни на переклад ви можете на даній сторінці .

Вартість всього замовлення розраховується індивідуально в залежності від тих чинників, які ми зазначили вище. Щоб дізнатися вартість перекладу ви можете:

  1. вислати документи нам в пошту і протягом 15 хвилин ми дамо вам відповідь про вартість і терміни виконання перекладу,
  2. також Ви можете оформити заявку на сайті і додатково отримати 5% знижку на переклад,
  3. крім цього, ви можете відвідати наш офіс і в такому випадку ми виконаємо прорахунок вартості при вас.
  4. Якщо у вас ще немає документів, які ви б могли відправити на прорахунок, в такому випадку ви можете проконсультуватися з менеджерами компанії за контактними телефонами.

Зверніть увагу, коли ви відправляєте документи нам в пошту, то обов'язково вказуйте ваші вимоги щодо перекладу або побажання щодо замовлення. Вони можуть вплинути на вартість перекладу і на терміни виконання перекладу. Якщо вимоги або умови будуть додані, змінені, то ми будемо змушені перерахувати вартість перекладу, виходячи зі стандартних термінів виконання.

Ціни на переклад документів з / на грецький

Назва послугиВартість послуги

Переклад документів з / на грецький с / на українську, російську від 225 грн. / 1 сторінка Засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів від 35 грн. / 1 документ Нотаріальне посвідчення перекладу від 115 грн. / 1 документ Доставка документів від 50 грн . Терміновий переклад від 350 грн. / 1 сторінка Інші додаткові послуги (вичитування носієм мови, пошук інформації і т.д.) від 50 грн.

Переклад з грецької, на грецький - терміни виконання

Переклад на грецьку та переклад з грецької має свої особливості, які впливають на терміни виконання перекладу. Швидкість виконання перекладу з і на даний мову різна. Переклад на грецький здійснюється зі швидкістю приблизно 5-7 сторінок в день. Переклад з грецької здійснюється зі швидкістю приблизно 6-8 сторінок в день, але в залежності від складності тексту та обсягу перекладу. Переклад документів з грецького на іноземну мову, наприклад, на англійську , німецький і т.д., а також навпаки здійснюється через російську або українську, відповідно, терміни виконання подвоюються. У деяких випадках ми можемо виконати переклад безпосередньо, дану можливість необхідно уточнювати при кожному замовленні.

Щоб дізнатися терміни виконання перекладу ви можете вислати документи нам в пошту, заповнити форму онлайн замовлення або підвезти документи до нас в офіс. Дуже важливо при відправці документа нам в пошту уточнити необхідні вам терміни переведення, вимоги до перекладу і необхідність додаткових вимог до перекладу. Якщо вимоги до перекладу будуть змінені, ми будемо змушені перерахувати вартість і терміни переведення.

Замовити переклад документів на грецький, з грецького

Замовити переклад з грецької або переклад на грецьку ви можете онлайн через наш сайт . Заповнюючи форму онлайн замовлення на нашому сайти ви автоматично отримуєте знижку на переклад в розмірі 5% від вартості всього замовлення. Вартість, яка буде вказана в листі-відповіді буде відразу зі знижкою, а також з урахуванням всіх ваших вимог і умов переказу, тому не забувайте їх вказувати.

Замовити переклад ви можете також в офісі, але в такому випадку ми не зможемо надати додаткову знижку на переклад, але прорахунок ми виконаємо при вас і ви зможете бути точно впевнені, що ми врахуємо всі ваші вимоги.

додаткові сторінки