Донецкий техникум промышленной автоматики

Перехоплення повідомлень Mail.ru Агент

Вітаю Вас, шановний читачу Вітаю Вас, шановний читачу! Ви знаходитесь на сторінках мого блогу, в якому розглядаються різні питання, пов'язані із забезпеченням мобільного безпеки. Чи замислювалися Ви про те, наскільки захищений мобільний телефон і інформація в ньому? А що трапиться, якщо хтось спробує встановити в нього програму для перехоплення повідомлень Mail.ru Агент, або для прослуховування розмов? Я теж почав думати про це. Відповідь на це питання ви дізнаєтеся зі статті нижче. А в самому кінці матеріалу я наведу посилання на корисне відео, записане спеціально для Вас.

Перехоплення повідомлень Mail.ru Агент засобами операційної системи Android зробити неможливо, тому я вирішив знайти в Інтернеті відповідний софт. Справжніх програм для перехоплення повідомлень mail.ru agent так і не знайшов. Траплялися одні лохотрони! Тоді звернув увагу на сервіс резервного копіювання, що дозволяє зберегти важливі дані на випадок втрати телефону. Складається він з двох елементів: додатки для смартфона і сервера, на який пересилаються всі дані. Потрібно лише наявність з'єднання з Інтернетом у Вашому мобільнику. Я протестував на своєму - все працює.

Підтримується не тільки перехоплення повідомлень Mail.ru Агент за допомогою їх архівації та резервного копіювання, але і отримання історії листувань з ВКонтакте, Facebook, Google Talk, Однокласники, Twitter, Skype і т.п. Справжній універсал - ось як найпростіше охарактеризувати даний сервіс! Я задумався про те, що трапиться в ситуації, коли стороння людина захоче поставити мені такий софт в пам'ять телефону? Навіть і спеціалізовані програми для перехоплення повідомлень mail.ru agent не будуть потрібні.

Антивіруси на програми для резервного копіювання даних не лаються, а наявність захисту від видалення, як і опції приховування ярлика, ускладнить вичищення програму з. Залишається лише уважніше ставитися до свого мобільнику, намагаючись не залишати його без нагляду. Навіть в офісі!

Якщо ж вас зацікавив описаний сервіс, то перейдіть за посиланням нижче. Там буде відео, в якому я розповім про встановлення та налаштування програми. Навряд чи комусь сподобається, якщо стороння людина встановить в його телефон подібний софт, тому ставити програму можна тільки на свій мобільник!

Чи замислювалися Ви про те, наскільки захищений мобільний телефон і інформація в ньому?
Ru Агент, або для прослуховування розмов?
Я задумався про те, що трапиться в ситуації, коли стороння людина захоче поставити мені такий софт в пам'ять телефону?