Донецкий техникум промышленной автоматики

Партнерки з оплатою за кліки до 0.2 $ - наш перевірений ТОП

 1. Кращі партнерки з оплатою за кліки на думку блогу Web-zarabotok.info
 2. В підсумку

Привіт, шановні читачі блогу Web-zarabotok.info. На зв'язку Могіш Іван і сьогодні я окунь вас в партнерки з оплатою за кліки. Раніше я писав про партнерка платять за реєстрацію. Кому цікаво, посилання на пост тут .

Партнерок з оплатою за кліки дуже багато. Тут скоріше постає питання в іншому, яку вибрати? Яка найбільше платить? Найчастіше, на проекті є інформація про вартість одного кліка. Не знаю як ви, але я в таке і не вірю. І останнім часом в цьому точно переконався. Чому? Перед публікацією кожної статті, я ретельно вивчаю ту чи іншу тему. Сьогодні не виняток. Партнерок протесту багато і в результаті вибрав ті, де найбільше платять і де є велика кількість рекламодавців.

Звертаю вашу увагу, що такі проекти, як: Google Adsense і Яндекс.Директ я упустив. Вони всім відомі і тому немає смиcла їх виділяти. Але, якщо у вас все ж виникли питання, то задати їх можна в коментарях. Буду радий відповісти.

Перш, ніж перейти до списку, хочу виділити тієї факт, що кожна партнерська програма працює в певному форматі. Візьмемо до прикладу, мережа Adster. Вона працює з такими форматами:

 • медійка;
 • контекст (як адсенс і директ);
 • тизери.

Який формат краще і, взагалі, як він працює, зовсім інша тема. У нас на блозі поки немає статті на цю тему, але я планую її написати. Якщо коротко, можна сказати, що найпопулярніші формати це: банер , Тизер і контекст. На них я спирався при виборі.

Отже ...

Кращі партнерки з оплатою за кліки на думку блогу Web-zarabotok.info

 • Перше місце - Advmaker.net

net

Відмінна партнерка, яка на сьогодні дуже популярна серед країн СНД. Високий дохід - головне, її перевага.

Коротка статистика:

 1. Формати реклами: банери, clickunder, відео плеєр і Sliding Banner.
 2. 5000 клієнтів, 3500 веб-майстрів і 17000 рекламних майданчиків.
 3. Валюта - рубль.
 4. Модерація сайту - 1 година.
 5. Мінімум на висновок - 20 рублів (Webmoney, Ківі, Яндекс.Деньги і банківська карта).
 • Друге місце - Bodyclick.net


net

Bodyclick - популярна партнерка, яка на все 100% викупить ваш трафік. Величезну кількість форматів (які, дивіться нижче) видають максимальний прибуток. Можна додати відразу 5 форматів реклами для одного сайту.

Коротка статистика:

 1. Формати реклами: Flash банери, Sliding банер (плаваючий банер), контекст, месенджер, тизери та товарні тизери.
 2. Модерація сайту - 1 робочий день.
 3. Валюта - рубль.
 4. Мінімум на висновок - 100 рублів (Webmoney).
 5. Особливості: автоматичні виплати, різні бонуси і можливість самому виставити вартість за клік.
 • Третє місце - [urlspan] Adsmmgp.com [/ urlspan]

З adsmmgp ми працюємо вже більше 3-х місяців. Ніяких нарікань немає, все влаштовує. Дуже радує висока вартість кліка, замість банальних слів, погляньте на скрін:

Кожен клік по 0.175 $. Напевно, нам більше ніде знайти партнерки, щоб стільки платила. Нагадаю, що adsmmgp - рекламна мережа фінансової тематики. Це означає, що сюди, можна додати сайти, які пов'язані з грошима або перемішані з фінансової тематикою.

Інформація для блогерів: сюди приймають блоги з тематикою SEO.

Коротка статистика:

 1. Формати реклами: тизери і контекст.
 2. Модерація сайту - до 3-х робочих днів.
 3. Валюта - долар.
 4. Мінімум на висновок - 30 $ ( Webmoney , Ківі, Яндекс гроші , PerfectMoney, Bitcoin, Єдиний гаманець, Visa / MasterCard і Payeer).
 5. Особливості: висока вартість кліка (до 0.2 $), прозора статистика, швидка інтеграція блоків.

Увага: якщо ви додали сюди свій сайт і його схвалили, то ви виграли 5 $. Щоб їх отримати, напишіть нам сюди , Повідомивши адресу сайту.

 • Четверте місце - Viboom.com

Viboom - партнерка з оплатою за кліки з можливістю заробляти без свого сайту. Тобто, тут може заробляти кожен. Замість сайту, можна використовувати соц. мережі. Наприклад, ви є адміном групи ВК. В основну стрічку будете вставляти відео, а натомість отримувати прибуток від перегляду. Гроші нараховуються відразу, як користувач натисне кнопку Play.

Увага: відвідуваність вашого сайту повинна бути не менше 1000 унікальних відвідувачів на добу і не менше 15000 передплатників для спільнот в соціальних мережах.

Коротка статистика:

 1. Формат реклами: нативная відеореклама.
 2. Валюта - рубль.
 3. Мінімум на висновок - 100 рублів.
 4. Особливості: можливість заробляти без сайту.
 • П'яте місце - Tak.ru

Так.ру - «дідусь» всіх партнерських програм. Стабільно працює вже довгі роки. Формат реклами, на жаль, один - блок посилань. Вартість кліка розраховуєте ви. При додаванні сайту, вас про це спитають. Рекомендую виставити ціну: 50 копійок.

Коротка статистика:

 1. Формат реклами: згадав вище.
 2. Валюта - рубль.
 3. Мінімум на висновок - немає.
 4. Особливості: можливість самому виставити ціну за клік.

В підсумку

Партнерських програм, які платять за кліки, дуже багато. Мені б, напевно, довелося цілий день складати список. Вище я виділив ті, де точно платять, велике число рекламних форматів (не враховуючи Так.ру) і велике число рекламодавців.

Хто ще і так не визначився з вибором, то рекомендую вам третій варіант Adsmmgp. Реально крутий сервіс, які в дійсності відповідає за всі сказані слова. Тут за 3 місяці роботи, заробили 250 $. Все скріни виплат, я опублікував тут. Можете поглянути.

Невелика прохання: якщо ви знаєте про якусь дуже крутий партнерки, яка платить великі гроші за кліки, то напишіть її назву в коментарях. Я, обов'язково, додам до загального списку. Заздалегідь дякую.

На цьому, мабуть, буду закінчувати. Всім дякую за увагу. Упевнений, що з моїми рекомендаціями, заробіток з сайту і не тільки, ви збільшите в рази.

Удачі вам! До швидких зустрічей на сторінках блогу Web-zarabotok.info

З повагою, Могіш Іван

Тут скоріше постає питання в іншому, яку вибрати?
Яка найбільше платить?
Чому?