Донецкий техникум промышленной автоматики

Параметри блокування спливаючих вікон, виключення і рішення проблем

 1. Перевірте, чи є Firefox джерелом спливаючого вікна
 2. Перевірте, чи включено блокування спливаючих вікон і поширюється воно на цей сайт
 3. Перевірте, що спливаюче вікно насправді є спливаючих вікном
 4. опитування Mozilla

У цій статті описані всі настройки Mozilla Firefox, призначені для контролю над спливаючими вікнами.

Спливаючі вікна - це вікна, що з'являються автоматично без вашого дозволу. Вони можуть бути різними за розміром, але зазвичай не досягають розміру всього екрану. Деякі спливаючі вікна з'являються зверху вікна Firefox (вони називаються pop-ups), інші можуть з'являтися під вікном Firefox (вони називаються pop-unders).

Firefox дозволяє вам встановити контроль над спливаючими вікнами в Firefox Налаштування. Блокування спливаючих вікон включено за замовчуванням, так що вам не треба турбуватися про його включення до Firefox.

При блокуванні спливаючого вікна Firefox показує інформаційну панель (якщо вона не була відключена раніше - дивіться нижче), і значок При блокуванні спливаючого вікна Firefox показує інформаційну панель (якщо вона не була відключена раніше - дивіться нижче), і значок  в адресному панелі в адресному панелі.

Коли ви клацаєте по кнопці Налаштування в інформаційній панелі або значку в адресному панелі, з'являється меню з наступними опціями:

 • (Показати заблоковане спливаюче вікно)

Блокування спливаючих вікон може створити проблеми при роботі з деякими веб-сайтами: Деякі веб-сайти, в тому числі деякі банківські сайти, використовують спливаючі вікна для забезпечення доступу до важливих функцій. Блокування всіх спливаючих вікон виключає можливість такого доступу. Щоб дозволити певним веб-сайтам відкривати спливаючі вікна, блокуючи в той же час всі інші сайти, додайте ці потрібні сайти в список дозволених сайтів.

Блокування спливаючих вікон не завжди спрацьовує: Хоча Firefox блокує велику частину спливаючих вікон, деякі веб-сайти можуть відкривати спливаючі вікна, використовуючи невідомі методи, навіть коли спливаючі вікна з них заблоковані.

Для доступу до налаштувань блокування спливаючих вікон:

 1. Клацніть по кнопці меню і виберіть Налаштування Налаштування.
 2. Виберіть панель.
Дозволити:

Натисніть, щоб додати веб-сайт в список виключень. Видалити сайт: Натисніть, щоб видалити веб-сайт зі списку винятків. Видалити всі сайти: Натисніть, щоб видалити всі веб-сайти зі списку винятків. Примітка: Блокування спливаючих вікон не завжди спрацьовує і може створити проблеми при роботі з деякими веб-сайтами. Більш детальна інформація щодо блокування спливаючих вікон доступна в розташованій вище секції Що таке спливаючі вікна?

Перевірте, чи є Firefox джерелом спливаючого вікна

Спливаючі вікна можуть з'являтися не тільки з Firefox. Ви можете визначити джерело спливаючих вікон за зовнішнім виглядом вікна.

Перевірте, чи включено блокування спливаючих вікон і поширюється воно на цей сайт

 1. Клацніть по кнопці меню і виберіть Налаштування Налаштування.
 2. Виберіть панель і перейдіть в розділ Дозволи.
 3. Переконайтеся, що стоїть прапорець Блокувати спливаючі вікна
 4. Праворуч від Блокувати спливаючі вікна, натисніть кнопку Винятки .... Відкриється діалогове вікно, яке містить всі сайти, яким дозволено показувати спливаючі вікна.
 5. Якщо сайт, що відкриває спливаючі вікна, знаходиться в цьому списку, то виберіть його і натисніть Видалити сайт.
 6. Клацніть Зберегти зміни для поновлення змін.
 7. Закрийте сторінку about: preferences. Будь-які зроблені зміни будуть збережені автоматично.

Спливаюче вікно з'являється після клацання мишею або натискання клавіші на клавіатурі

Певні події, такі як клацання мишею або натискання клавіші на клавіатурі, можуть викликати спливаюче вікно, незалежно від налаштувань блокування спливаючих вікон. Це зроблено спеціально, тому що Firefox не блокує спливаючі вікна, які потрібні веб-сайтам для роботи.

Перевірте, що спливаюче вікно насправді є спливаючих вікном

Іноді рекламні банери створені так, щоб виглядають як вікна, але, насправді, вони ними не є. Блокування спливаючих вікон Firefox не може зупинити ці банери.

опитування Mozilla

При відвідуванні веб-сайту Mozilla, ви іноді бачите спливаюче вікно з проханням взяти участь в опитуванні. Це стороння компанія SurveyGizmo , Яку Mozilla використовує для проведення опитувань і яка була перевірена нашими службами юристів і безпеки. Блокувальник спливаючих вікон Firefox не блокує ці спливаючі вікна.