Донецкий техникум промышленной автоматики

П'ять способів познайомитися з симпатичною дівчиною на вулиці

Підійдете до неї в доброму гуморі.

Фото: pixabay.com

Способи знайомства з дівчатами можуть бути абсолютно різними, і який би з них ви не вибрали, якщо підійдете до неї в хорошому настрої і будете впевнено посміхатися - то приречені на успіх, - повідомляє fitomania.com .

Спосіб 1.

Класичний спосіб знайомства з симпатичною дівчиною на вулиці - запитати її як пройти на таку-то вулицю, де знаходиться та чи інша установа. Можливо, спосіб не новий, але зате перевірений. Дуже добре, якщо вам з незнайомкою буде по шляху, для цього подбайте про те, щоб вулиця, яку ви шукайте, перебувала в напрямку ходу руху дівчини, з якою ви бажаєте познайомитися.

Спосіб 2.

Прекрасний спосіб знайомства з сподобалася дівчиною на вулиці - імпровізований соціологічне опитування. Для цього вам достатньо придумати питання або кілька питань і підійти з ними до симпатичної леді. Щоб виглядати більш переконливо, варто озброїтися ручкою і декількома листами формату А4, на яких будуть записані ваші питання і результати опитування "попередніх респондентів".

Спосіб 3.

Можна завести знайомство з дівчиною, перебуваючи в очікуванні свого автобуса. Заговорити з симпатичною особливої ​​можна про те, який хороший день видався чи навпаки - не дуже. Після цього можна поцікавитися, яку погоду любить вона.

Спосіб 4.

Щоб познайомитися з дівчиною можна підійти і розповісти їй про те, що ви знаєте молодої людини, якій вона дуже подобається, але він соромиться зізнатися в своїй симпатії. Після цього запросіть леді в найближче кафе для знайомства з цим юнаком, а там представите себе як того самого хлопця, якому вона подобається.

Спосіб 5.

Для знайомства з симпатичною дівчиною можна вибрати наступний спосіб. Попросіть її потримати ваш портфель, для того, щоб ви могли зав'язати нібито розв'язаний шнурок. Поки ви будете це робити, можна дізнатися, як звуть дівчину і що вона робить сьогодні ввечері.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram