Донецкий техникум промышленной автоматики

Особистий блог | Успіх - як стиль життя!

  1. У чому відмінність блогів від сайтів?
  2. Навіщо жінці власний блог?
  3. З чого почати створювати свій блог?
  4. Витрати на ведення блогу

Інтернет відіграє велику роль у сучасному житті Інтернет відіграє велику роль у сучасному житті. Завдяки цьому дивовижному винаходу інформація поширюється миттєво і досягає будь-якої точки земної кулі. І не могло бути так, що б такий потужний інструмент, як глобальна мережа служив тільки джерелом розваг і спілкування.

Для багатьох сьогодні Інтернет - це перш за все джерело доходів.

На сьогоднішній день, найбільш розвивається і доступний спосіб заробітку в Інтернеті - блогінг. Під «доступним способом заробітку» мається на увазі, що він недорогий і не вимагає спеціальних технічних навичок. Тобто заробляти, ви можете почати буквально з нуля.

У чому відмінність блогів від сайтів?

Напевно, всім відомо, що вдають із себе блоги. А якщо, ви ще не впевнені в цьому, то озирніться навколо - ви перебуваєте на одному з них прямо зараз.

Головна відмінність блогу від сайту - це динамічність, тобто тут постійно з'являється нова інформація. На сайтах же зазвичай інформація статична і по обслуговуванню вони вимагають технічних навичок. Інша справа блоги: легко створюються, легко обслуговуються, а при правильному підході до справи приносять дохід і масу задоволення.

Навіщо жінці власний блог?

Особливо цьому винаходу можемо порадіти ми, жінки. По-перше, чоловіки часто звинувачують нас у зайвій балакучості, і блоги - це якраз шанс позбавити чоловіків від надлишку інформації, і ще заробити на цьому гроші.

По-друге, якщо ви в декретній відпустці, то заняття особистим блогом допоможе не тільки відволіктися від рутинних домашніх турбот, але і посприяє особистому і фінансовому розвитку.

З чого почати створювати свій блог?

Як вже говорилося вище, не потрібно бути семи п'ядей у ​​чолі, щоб створити свій власний блог. Єдина проблема в тому, що блог не продається разом з докладною інструкцією в магазині.

Звичайно ж в інтернеті інструкцій вистачає, ось тільки всі вони написані чоловіками для таких же собі подібних «особин». Тому, нам важко зрозуміти всі алгоритми чоловічої логіки, викладені в їх інструкціях. Часто проводяться безкоштовні майстер-класи зі створення блогів, але це вимагає багато вільного часу, вникання в алгоритми роботи сайту, що багатьом жінкам зовсім не підходить.

Я, як людина, яка пройшла цю стадію, а потім ще купу виправлень помилок роботи сайту, рекомендую вам з найменшими витратами енергії і часу, просто замовити зробити блог. Це можна зробити зовсім не дорого, використовуючи сайти фрілансерів, де можна подивитися їх роботи та відгуки клієнтів.

Професіонал налагодить вам роботу всіх плагінів, віджетів за вашим бажанням, що дозволить пошуковим системам швидко знаходити ваш блог в мережі і тим самим підвищувати відвідуваність і можливість заробити.

Управління готовим блогом освоїти зовсім не важко. Навіть жінки в пенсійному віці легко з цим справляються. Якщо виникнуть питання - в інтернеті багато докладної інформації про ведення блогів.

Витрати на ведення блогу

Багато хто думає, що блоги і сайти вимагають великих витрат. Однак, можу вас порадувати. Ви будете оплачувати хостинг один раз в квартал і один раз на рік - сам домен, тобто сайт. Це зовсім невеликі витрати. Річне обслуговування блогу менше, ніж місячні витрати комунальних послуг за квартиру.

Обов'язково потрібно врахувати, що створюючи блог на безкоштовних хостингах, ви не стаєте його повновладним господарем і в будь-який момент можете його втратити. Розміщення блогу на платних ресурсах, дає вам великі переваги. Ви стаєте господарем і в будь-який момент можете його продати, подарувати і робити все що захочете ...

Гарного вам настрою і удачі у всіх починаннях!

Денисова Тетяна

(Visited 157 times, 4 visits today)

У чому відмінність блогів від сайтів?
Навіщо жінці власний блог?
З чого почати створювати свій блог?
У чому відмінність блогів від сайтів?
Навіщо жінці власний блог?
З чого почати створювати свій блог?