Донецкий техникум промышленной автоматики

Оплата Білайн банківською картою: докладна інструкція

 1. Платіж на довірі
 2. живі гроші
 3. Поповнити картку
 4. Віддати в руки
 5. Віднести до Ощадбанку
 6. Від телефону до телефону
 7. Заводимо електронний гаманець
 8. Дорога через банк
 9. Оплати з сайту Білайн
 10. Спроба - не катування
 11. Нехай оплата проходить без мене

У цій статті ми детально розповімо, якими способами можна оплачувати телефонні витрати і інтернет Білайн. А також виділимо найбільш зручні з них.

А також виділимо найбільш зручні з них

Платіж на довірі

Для початку опишемо найшвидший варіант залишатися на зв'язку - взяти гроші в борг. Це дозволяє послуга «Довірчий платіж». Для того, щоб дізнатися максимально доступну суму, що виділяється вашого номера введіть на телефоні комбінацію * 141 * 7 # або зверніться в особистий кабінет за адресою my.beeline.ru.

Опція призначена тільки для абонентів передплатної системи розрахунків. Період її роботи становить не більше 3 діб. Додавання - через набір * 141 #.

Для наочності ми розбили всі умови сервісу по тарифам і помістили в таблицю нижче.

Перебування Тарифи Стаж, міс. Середні витрати на зв'язок за останні 3 міс., Руб. Доступна сума, руб. Вартість «Трастового платежу», руб. В регіоні підключення SIM Без абонентської плати або щоденна тарифікація 2 50-70 30 0 70 100-500 20-50 Щомісячна тарифікація 3> / = 200 В розмірі щомісячної плати 15-180 Винятки Версії «Світ Білайн» 3 50-70 30 0> 70 100-500 20-50 «Все в одному» 3> / = 200 в розмірі щомісячної плати + 1 руб. 25-130 В роумінгу Щомісячна тарифікація 3> / = 200 В розмірі щомісячної плати 15-180 Інші 2 100-450 150 20 2> 450 500 20 Винятки «Ласкаво просимо» 6> 50 </ = 100 20 «Все в одному 3> / = 200 В розмірі щомісячної плати + 1 руб. 25-130

При необхідності, ви завжди можете додати або ж видалити обмеження на «Довірчий платіж» через:

 • Контактний центр Білайн 8 (800) 7000611;
 • Лист на [email protected];
 • Офіси оператора, але тільки видалення.

живі гроші

Для прихильників традицій і «справжніх» грошей наведемо приклади використання паперових засобів.

Поповнити картку

Наступний метод розрахунку за свої дзвінки - придбати Єдину карту оплати. Її можна знайти в будь-якій точці продажу Білайн. Зустрічаються вони номіналом від 100 до 3 000 руб.

Ну ось ви вже придбали заповітний шматок пластика. Тепер, щоб розрахуватися, наберіть на своєму мобільному * 103 * номер карти # або зробите виклик на 0503 і дійте, як велить автовідповідач.

Закинути грошей на телефон близького і того ж оператора можна через комбінацію * 104 * номер близького без 8 #. Або зателефонувавши зі свого стільникового на 0504.

Для перерахування з SIM іншого оператора зателефонуйте на 8 (800) 7000504 виберіть тональний режим і дотримуйтесь вказівок.

Віддати в руки

Чи не застаріває і спосіб оплати через каси магазинів продажів оператора Білайн, його дилерські точки, а також термінали і банкомати в крокової доступності. Якщо в першому випадку приймають гроші будь-якого номіналу та виду, тільки дочекайтеся своєї черги, то в другому - варто приготувати купюри без здачі і розрахувати суму поповнення з урахуванням комісії.

Віднести до Ощадбанку

Користувачам кредитного методу розрахунків доступні перекази грошей за допомогою квитанцій Ощадбанку у відділеннях. Плюси і мінуси оплати Білайн банківською картою практично ті ж, що і для офісів оператора. Хіба що додаткову консультацію за станом рахунку вже не отримати.

Від телефону до телефону

Потім, хотілося б, описати прийом перерахування коштів з одного мобільного на інший, минаючи проміжні пункти.

Щоб заплатити з мобільного можна вислати SMS на 7878 з текстом, що містить номер без 8 і суму в рублях. Врахуйте, що за операцію плюсом зніметься комісія в 3%, але не менше 15 руб.

Така ж операція доступна і прямо з сайту оператора за посиланням http://moskva.beeline.ru/customers/how-to-pay/oplatit-so-scheta/#/init-payment/39353

Заводимо електронний гаманець

Для власників аккаунта в таких платіжних сервісах, як QIWI, Wallet, WebMoney, Яндекс.Деньги і Рапіда, не важко буде поповнити баланс свій чи близьких.

До переваг електронних гаманців відносять:

 1. «Безпаперові» переклади.
 2. Перевершує інші платіжні засоби швидкість реєстрації і руху коштів.
 3. Відсутність необхідності виходити з дому.
 4. Кілька ступенів захисту облікового запису.
 5. Комісія з платежу не піднімається вище 1%.
 6. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і зручна статистика надходжень і витрат.

Дорога через банк

Дебетові та кредитні картки все більше впроваджуватися в наше життя: спрощують щоденні та щомісячні плати. У тому числі і по мобільному зв'язку.

Поповнити рахунок з карти можливо трьома способами:

 • За допомогою web-інтерфейсу;
 • За допомогою мобільного;
 • Через СМС;

Ці сервіси доступні в більшості фінансових організацій, але, так як левова частка жителів нашої країни користується послугами Ощадбанку, то наведемо приклад саме з ним.

Якщо ви клієнт, то обов'язково зареєструйтеся в «Сбербанк-онлайн». Це можна зробити, звернувшись до оператора офісу. Або ж за допомогою телефону, якщо раніше була підключена послуга «Мобільний банк» - прив'язка вашого номера.

Для оплати буде досить і завантажити програму «Сбербанк» на смартфон або планшет. Завести обліковий запис в ній не важко, якщо раніше ви вже додали опції вище.

Ну а для розрахунків за допомогою повідомлень вкажіть в ньому суму в рублях без копійок, прогалин та інших знаків, а також номер телефону. Текст відправте на сервісний номер 900. Зверніть увагу, що за SMS може стягуватися плата за тарифом оператора.

Оплати з сайту Білайн

Якщо попередні варіанти здалися вам складними або вимагають витрат великих сил і часу, тобто легкий спосіб оплати - безпосередньо з сайту оператора.

Спроба - не катування

Для тесту ви маєте право спробувати зробити разове поповнення з банківської карти через інтернет - з сайту оператора https://oplata.beeline.ru/mobile . До слова, ми радимо користуватися виключно офіційним сайтом і ніяким іншим. Тим більше, без комісії, тому звертатися до нього можна стільки раз, скільки буде потрібно.

Відзначимо, якщо ви раніше завели виділений особовий рахунок для оплати послуг контент-провайдерів, то вписуйте на сайті ваш 10-значний номер, але з заміною першої статті 9-ки на 6-ку - тоді одноразовий платіж прийде куди потрібно.

Для захисту ваших коштів від шахраїв існують обмеження за розміром разового платежу (від 100 до 5 000 руб.), Числу погашень за все і на один номер (10 в добу, 25 в тиждень і 100 в місяць). При цьому з однієї карти можна вислати не більше 5 000 руб. в місяць, а використовувати більш двох карт не вийде. При розрахунках за кілька номерів рекомендуємо дотримуватися інтервалу в 3 хвилини.

Нехай оплата проходить без мене

Спробували і вам сподобалося? Тоді сміливо додавайте сервіс «Автооплата» баланс телефону почне за замовчуванням поповнюватися за рахунок банківських накопичень після досягнення порогу.

Для користувача з кредитною системою автоматично гаситься останній рахунок.

З переваг послуги виділимо:

 • відсутність необхідності запам'ятовувати дату списання щомісячного платежу по тарифу чи послузі, стежити за витратами;
 • можливість оплачувати до 10 телефонів близьких людей-клієнтів Білайн;
 • є тонка настройка сум поповнення і порога балансу, після якого система зможе перевести гроші;
 • послуга абсолютно безкоштовна;
 • захист гарантується секретним кодом, який знаєте тільки ви.

Для активації сервісу прив'яжіть банківську карту до мобільного за допомогою особистого кабінету. Посилання на нього ми давали вище. Або наберіть з мобільного комбінацію * 114 # - ви потрапите в головне меню послуги, звідки відбувається управління і настройка. При вказівці сум орієнтуйтеся на цілі числа.

І майте на увазі, після додавання «Автооплати» на номер близького, на вашому також послуга включиться. І ще - при перевищенні лімітів грошових сум на добу послуга перестане працювати.

Підведемо підсумок. На наш погляд, найбільш сучасний і зручний спосіб оплати зв'язку - все-таки за допомогою банківської карти. І компанія Білайн передбачила для таких перекладів власний доступний кожному сервіс.