Донецкий техникум промышленной автоматики

Опис тарифу МТС «Смарт Безлімітіще»

 1. Як перейти на тариф «Безлімітіще» від МТС?
 2. Особиста думка

Дата: 07 Січ 2018

Переглядів: 6814

Автор: iMobile

Смарт Безлімітіще - це тарифний план з колись безлімітним інтернетом, а нині з просто великим пакетом інтернету. Раніше багато їм захоплювалися, зараз - ні. Хоча дуже багато людей все одно періодично запитують про цей тарифний план.

Що ж він вдає із себе зараз? Давайте розглянемо тариф на прикладі Москви і області:

 • Абонентська плата - 550 рублів на місяць (перший місяць - 10 рублів на добу).
 • Мобільний інтернет - 10 Гб (і це прямо-таки сумно). Крім цього, на безкоштовній основі надається опція «всет», яка дозволяє не враховувати трафік з соціальних мереж і месенджерів: «ВКонтакте», «Однокласники», ОК Live, «тамтого», Facebook, FB Messenger, Instagram, Telegram, Skype, WhatsApp , Viber, Twitter, Snapchat, Twitch, МТС Connect. З 13 червня 2017 року опція «всет» підключається автоматично.
 • Пакет хвилин - 350 (на всі мережі Росії)
 • Пакет смс - 350
 • Національний роумінг - тариф діє на території всієї Росії, але при користуванні послугами зв'язку МТС списується плата - 15 рублів за добу. Це називається «розширення зони дії пакетів тарифу.
 • Вихідні дзвінки на МТС Росії після закінчення пакета хвилин - безкоштовно.
 • Вихідні дзвінки на номери інших операторів домашнього регіону - 2 рубля за хвилину.
 • Вихідні дзвінки на номери інших операторів інших регіонів Росії - 5 рублів за хвилину.

Тут, зрозуміло, постає головне питання: «А де безлімітіще-то?» Відповідь проста. Його вже нема. Кілька років тому, коли тарифний план «Безлімітіще» тільки з'явився - у нього був безлімітний мобільний інтернет, їм можна було ділитися (використовувати смартфон, як точку доступу). Потім з'явилася плата за «точку доступу» - 30 рублів на добу. Ну й добре, адже безлімітний інтернет залишився! Потім почав розроблятися «пакет Яровий», а коли законопроект був прийнятий, то всі мобільні оператори швиденько позбулися безлімітного мобільного інтернету. «Безлімітіще» винятком не став.

На поточний момент пакет інтернет-трафіку становить всього 10 Гб! Також є опція «всет» за 0 рублів на добу для безкоштовних соцмереж і месенджерів. Але тут немає, наприклад, YouTube. А трафік, який розміщений в соціальних мережах і месенджерах, але до них не відноситься витрачатиме пакет інтернету. Наприклад, відео з YouTube, розміщені в соціальній мережі Вконтакте.

Як перейти на тариф «Безлімітіще» від МТС?

Якщо Вас даний тарифний план все-таки влаштовує, то Ви можете перейти на нього:

 • За допомогою USSD-запиту * 111 * 3888 * 1 # 📞
 • В особистому кабінеті МТС

Також Ви можете перейти на тарифний план «Смарт Безлімітіще» від іншого оператора зі збереженням номера за 100 рублів.

Особиста думка

Як я вже писав, раніше тариф був цікавим, дійсно безлімітним. Він хоча б відрізнявся від інших тарифних планів. Що ж тепер? Більше інтернету, ніж на звичайному Смарте, але менше хвилин і смс. Можливо, даний тариф дійсно комусь підійде з безкоштовною опцією «всет». Вона, до речі, не така вже й дорога - 4 рубля на добу для інших тарифних планів.

Особисто для мене більш затребуваним сервісом, який «їсть» багато трафіку є YouTube. На нього безліміту тут немає. Тому, якби мені потрібен був тариф «для мобільного інтернету», я б вважав за краще тарифний план МТС «хайп».

Повторюся ще раз - «Безлімітіще» був класним тарифом, багатьом підходив. Те, що з ним зробили - непробачно.

Оновлення: даний тариф закритий, на зміну прийшов новий - Мій Безлімітіще

рекомендовані матеріали

Поділитися в соціальних мережах:

Як перейти на тариф «Безлімітіще» від МТС?
Що ж він вдає із себе зараз?
Тут, зрозуміло, постає головне питання: «А де безлімітіще-то?
Як перейти на тариф «Безлімітіще» від МТС?
Що ж тепер?