Донецкий техникум промышленной автоматики

Оператор Tele2 запустив в Росії безлімітний мобільний інтернет, доступний всім

Трохи більше року тому всіх жителів Росії позбавили безлімітного мобільного інтернету, запропонувавши замість нього тарифний плани з передплаченим інтернет-трафіком. Звичайно, всі росіяни, які встигли підключити тарифи з безлімітом, як і раніше можуть їх використовувати, тоді як усім іншим доводиться задовольнятися новими умовами обслуговування. Відтепер всім абонентам оператора Tele2 став доступний безлімітний мобільний інтернет, який можна витрачати на все, що завгодно.

Тепер кожен росіянин може отримати доступ до необмеженого інтернет-трафіку на всій території Росії, причому вартість такої послуги досить демократична - всього 699 рублів на місяць. Втім, оператор Tele2 трохи схитрував, зробивши безлімітний мобільний інтернет працює тільки в певний час доби. Трафік не тарифікується в період з 00:00 до 6:59:59 за місцевим часом того регіону, в якому знаходиться абонент.

В інший час, тобто денний, у абонента є 20 ГБ інтернет-трафіку на будь-які потреби. Все невитрачені гігабайти інтернету переносяться на наступний місяць, тому пропозиція від Tele2 можна вважати дійсно вкрай вигідним і цікавим. Безлімітний мобільний інтернет працює на всій території Росії, тобто навіть за межами домашнього регіону, але за винятком міста Севастополь і Республіки Крим, де послуги мобільного інтернету тарифікуються відповідно до умов чинного тарифного плану абонента.

Якщо 20 ГБ інтернет-трафіку мало, то можна підключити дорожчий тариф, що включає в себе вже 50 ГБ мобільного інтернету на будь-які потреби, однак за нього доведеться платити відчутно більше - 999 рублів, замість 699 рублів. На дану послугу також поширюється безлімітний трафік, який надається в певний час доби. Саме вночі абоненти можуть завантажувати з мережі Інтернет необмежено багато інформації - фільми, серіали, ігри, музику та безліч всього іншого.

Власники смартфонів, планшетів і комп'ютерів можуть налаштувати роботу додатків для завантаження тих же Torrent-файлів таким чином, щоб вони автоматично запускалися в певний час доби, а потім самостійно вимикалися. Це означає, що весь процес можна автоматизувати, щоб безлімітний мобільний інтернет дійсно став вкрай зручним і вигідним для використання.

Приєднуйтесь до нас в Twitter , Facebook , ВКонтакте , YouTube , Google+ і RSS щоб бути в курсі останніх новин зі світу технологій майбутнього.