Донецкий техникум промышленной автоматики

Оператор «МТС Україна» оновив лінійку 3G тарифів для контрактних абонентів

З 01

З 01.06.2015 в національному контрактному тарифі « смартфон 3G »Оператор« МТС Україна »пропонує 3G інтернет за 50 грн на місяць, правда, тільки з послугою« Рік без абонплат ». Остання передбачає одноразовий платіж 600 грн на рік, після чого вартість пакета за місяць дійсно складе 50 грн. При звичайному підключенні вартість місячного платежу в тарифі «Смартфон 3G» складе 100 грн. За цю суму абонент отримує: безлімітні дзвінки в мережі МТС, безлімітний 3G інтернет у всіх обласних центрах і великих містах, 100 хвилин на дзвінки на інші мережі по Україні, 100 SMS та MMS на всі мережі по Україні, а також можливість отримати 500 грн знижку на будь-який смартфон. Також в тарифі знижені ціни на дзвінки за кордон в рамках встановленої послуги «0 за кордон».

Нові умови для переходу в тариф «Смартфон 3G» надані абонентам «МТС Передплата». При переході абонентам не потрібно буде спеціально підключати ніяких послуг. Знижка діє 3 місяці з дня переходу, після чого її можна продовжити ще на 12 місяців в рамках послуги «Рік без абонплат».

З 1 червня для підключення також доступний новий контрактний 3G тариф «Планшет 3G», в рамках якого абонентам надається безлімітний 3G інтернет за 70 грн в місяць. У тарифі також доступна послуга «Рік без абонплат».

З початком літа «МТС Україна» також оновила і контрактні тарифи преміум-сегмента, « Ultra 3G »І« Ultra VIP 3G », Попередньо встановити в них послугу« 0 за кордон ». У тарифі «Ultra 3G» можна отримати додаткову знижку в 33% на місячний платіж на 3 місяці при переході в нього з тарифів «МТС Передплата».

Оператор «МТС Україна» також повідомляє, що для зручності абонентів в нових тарифах ціни вказані з урахуванням всіх податків - ПДВ і збором до Пенсійного Фонду.

За словами оператора, доступ до швидкісного мобільного 3G інтернету абоненти «МТС Україна» отримали у всіх обласних центрах і великих містах України з 16 лютого 2015 року на базі національного роумінгу з «Трімоб» без необхідності заміни номера, SIM-карти або тарифного плану. Швидкість 3G інтернету в даний момент заявлена ​​до 7,2 Мбіт / сек в мережі «Трімоб», а в міру запуску власної 3G-мережі «МТС Україна» обіцяє, що швидкості виростуть до 42 Мбіт / сек.

Нагадаємо, що раніше свої нові тарифи представили оператори «Київстар» і life :) .