Донецкий техникум промышленной автоматики

Оператор «Білайн» запустив в Росії безлімітний мобільний інтернет за 4 рубля на добу

З кожним роком російські стільникові оператори стають все більш нахабними. Кінець 2016 року запам'ятався багатьом росіянам тим, що компанії «МТС», «Мегафон», «Білайн» і Tele2 вперше запропонували користувачам тарифні плани з безлімітним мобільним інтернетом, який можна витрачати на абсолютно будь-які сервіси і потреби. Проте, на самому початку 2017 року біля всіх відібрали таку можливість, зробивши все тарифи з необмеженим інтернет-трафіком архівними.

Коли всі тарифні плани з безлімітним інтернетом потрапили в архів, тобто стали недоступні для підключення, то всім росіянам, які не встигли їх підключати в кінці 2016 року, залишалося лише задовольнятися обмеженим інтернет-трафіком, за яким доводиться постійно стежити. Проте, з недавніх пір деякі російські оператори почали надавати послугу, що дозволяє виходити в мережі Інтернет практично без обмежень.

Зокрема, в кінці 2017 року оператор «Білайн» запустив в Росії безлімітний мобільний інтернет, який коштує сущі копійки - всього 4 рубля на добу. Скористатися таким щедрим пропозицією можуть власники абсолютно всіх тарифних планів, причому навіть тих, які ось уже як кілька років перебувають в архіві, тобто безнадійно застарілі. У всіх випадках платити доведеться за все 4 рубля на добу або ж 120 рублів на місяць.

Безкоштовно користуватися мобільним інтернетом можна за межами домашнього регіону. Це означає, що безлімітний інтернет-трафік буде доступний при поїздах по всій Росії. Доплачувати за це не доведеться. Головний мінус послуги під назвою # можноВСЁ від оператора «Білайн» в тому, що вона надає необмежений інтернет-трафік тільки для певних сервісів, але зате найпопулярніших, на які найчастіше і йде весь мобільний інтернет.

Всі абоненти, які підключать собі послугу # можноВСЁ, можуть розраховувати на повний безліміт в соціальних мережах «ВКонтакте», «Однокласники», Twitter, Facebook Messenger, Instagram, Facebook і Twitter. Крім того, необмежений інтернет-трафік доступний при прослуховуванні музики у «ВКонтакте», а також сервісах «Яндекс Музика», «Яндекс Радіо» і Zvooq. При цьому на сайті «Білайну» зазначено, що відеотрафік з соціальних мереж, а також зовнішні посилання витрачають основний пакет трафіку, тобто за нього доведеться платити окремо. В іншому, у нового пропозиції немає ніяких мінусів.

Не так давно в Росії запрацював новий стільниковий оператор, який дозволяє безкоштовно отримувати щомісяця по 10 ГБ мобільного інтернет-трафіку і по 500 хвилин розмов. За його послуги зовсім не потрібно платити.

Приєднуйтесь до нас в Twitter , Facebook , ВКонтакте , YouTube , Google+ і RSS щоб бути в курсі останніх новин зі світу технологій майбутнього.