Донецкий техникум промышленной автоматики

Опція МТС «Інтернет на день»

  1. Як підключити і відключити «Інтернет на день» на МТС?

Не завжди у абонентів мобільного зв'язку виникає необхідність у доступі в Інтернет - в певні дні це просто не потрібно. З цієї причини особливо зацікавлені користувачі шукають можливість заощадити на послугах Інтернету і платити тільки за факт використання інтернет-трафіку. З мобільним оператором МТС це не проблема! Опція «Інтернет на день» дозволяє підключилися абонентам користуватися доступом в Мережу тільки тоді, коли це необхідно, і платити за використані мегабайти. Як підключити безлімітний Інтернет на день, і чому дана послуга стала затребуваною серед більшості абонентів МТС?

Всього за 50 рублів на добу в рамках даної опції абоненти можуть отримати в особисте розпорядження 500 мегабайт інтернет-трафіку. Цього обсягу цілком вистачить для комфортного перегляду сайтів, використання соціальних мереж і додатків, які потребують доступ в інтернет. Таким чином, безлімітний Інтернет на добу від МТС зможе задовольнити вимоги чималої частини користувачів. Ще одна зручність - скористатися трафіком можна з будь-якого пристрою, будь то телефон, планшет або комп'ютер (через модем).

Доступ до послуги «Інтернет на добу» надається не тільки в межах регіону підключення, але і на всій території Російської Федерації - не потрібно ніяких додаткових платежів! При цьому слід пам'ятати, що при підключенні послуги в домашньому регіоні її дію в роумінгу поширюватися вже не буде - доведеться заново підключитися, але вже під час перебування у роумінгу. Для деяких, це не суттєвий недолік опції «Інтернет на день», і він повністю покривається наступними перевагами:

  • Оплата Інтернету тільки за фактом використання.
  • Смішна вартість одного дня активації - всього 50 рублів!
  • Можливість підключення послуги «Дитячий пакет», яка дозволить батькам заблокувати доступ до небажаних сайтів, а також забороняти відправку платних СМС і дзвінків на платні номери.
  • Відсутність абонентської плати.

Завдяки перерахованим вище позитивних якостей, дана інтернет-опція отримала хороші відгуки від скористалися їй абонентів оператора МТС. Підключати Інтернет на добу найвигідніше на тарифному плані МТС Коннект-4 . Також опція доступна для підключення на тарифах лінійки « смарт ».

Як підключити і відключити «Інтернет на день» на МТС?

Зважилися активувати вигідну опцію на своєму пристрої? Перед тим, як підключити інтернет на добу необхідно переконатися в тому, що на рахунку сім-карти є достатня для цього сума - 50 рублів. Активувати опцію можна одним з таких способів:

  • Надіслати з пристрою коротку команду * 111 * 67 #
  • Надіслати безкоштовне SMS з текстом 67 на номер 111
  • Підключити «Інтернет на день» на МТС в особистому кабінеті абонента
  • Придбати комплект «МТС Коннект-4» з уже активованою опцією в одному з салонів мобільного оператора МТС

Щоб відключити «Інтернет на день» на МТС, досить змінити послугу на будь-яку іншу, наприклад на «Інтернет-Mini», яка надає 3 Гб швидкісного місячного Інтернету всього за 350 рублів на місяць.

Якщо не хочете підключати іншу опцію тоді "Інтернет на день" можна просто відключити відправивши SMS з текстом 670 на номер 111, також можна деактивувати її в Особистому кабінеті на сайті МТС. Але відключення можливе тільки на тарифах "МТС Коннект-4" і "МТС Коннект.Нетбук".

Виникла необхідність дізнатися залишок трафіку на послуги «Інтернет на добу»? Це можна зробити, відправивши з телефону або USB-модема команду * 217 #. Зрозуміло її потрібно відправляти з того пристрою залишок трафіку на якому потрібно дізнатися.

Детальний опис інтернет-опції можна прочитати на офіційному сайті мобільного оператора МТС.

Також вам можуть бути цікаві схожі опції:

Як підключити і відключити «Інтернет на день» на МТС?
Як підключити безлімітний Інтернет на день, і чому дана послуга стала затребуваною серед більшості абонентів МТС?
Як підключити і відключити «Інтернет на день» на МТС?
Зважилися активувати вигідну опцію на своєму пристрої?
Виникла необхідність дізнатися залишок трафіку на послуги «Інтернет на добу»?