Донецкий техникум промышленной автоматики

Опція Мегафон Інтернет XL. опис тарифу

 1. опис опції
 2. Вартість опції Інтернет XL
 3. Якщо закінчився інтернет-трафік
 4. Як перевірити залишок мегабайт
 5. Як підключити опцію «Інтернет XL» на Мегафоні?
 6. як відключити

У сучасному світі прогрес мобільного зв'язку постійно рухається, разом з ним збільшуються вимоги клієнтів. Таким чином, абоненти мобільних операторів вимагають все більше послуг, що надаються. На сьогоднішній день дуже сильними є вимоги до доступу в інтернет. Оператори мобільного зв'язку намагаються догодити своїм абонентам і постійно випускають і пропонують нові тарифи і опції.

Сучасним людям потрібно постійно бути в курсі всіх подій, для цього вони використовують інтернет. Завдяки йому можна моментально дізнатися про все, що відбувається в світі. Але і для отримання такої інформації потрібен доступ на високій швидкості, а також достатній пакет трафіку. Крім того, сьогодні багато людей використовують інтернет не тільки для отримання інформації, але і для заробітку. Саме для такої категорії населення оператор Мегафон надає послугу «Інтернет XL». Якою можна користуватися по всій Росії.

В огляді надана інформація для Московського регіону. Відповідно перед будь-якими діями з даною послугою в інших регіонах потрібно уточнити інформацію про оплату і обсягах трафіку. Для цього можна зв'язатися з оператором або подивитися самостійно на сайті компанії. Якщо зручніше, то інформацію можна отримати і в фірмових салонах зв

опис опції

Тарифна послуга «Інтернет XL» від Мегафона включає в себе безлімітний інтернет . Дана серія зі всієї лінійки подібних опцій найбагатша, але і найдорожча. Оператор зробив деякий, дуже важливе, обмеження. Безлімітний інтернет доступний тільки в нічний час, для використання мережі днем ​​надається досить багато трафіку. Його розмір становить 30 Гб. Завдяки такому обсягу і нічному безлімітів сім-карту з підключеною опцією вигідно використовувати за допомогою установки в роутер або модем. Це дозволить роздавати інтернет для використання його на різних пристроях.

Для того щоб використовувати даний пакет потрібно щомісяця оплачувати абонентську плату в розмірі 1290 рублів. Часовий проміжок у компанії Мегафон розбитий наступним чином:

 • Денне використання інтернету - з 7 ранку до години ночі;
 • Нічне використання інтернету - з години ночі до 7 ранку.

Доступ в мережу не обмежується за швидкістю і надається на максимальній швидкості, крім того, є доступ до роботи в мережі 3G і 4G. При перевитраті денного трафіку, вихід в мережу буде блокований, а швидкість передачі даних опуститися до критичної - 64 Кбіт / сек.

Клієнти Мегафон, які використовують «Інтернет XL», можуть подивитися 4 фільми з пропонованого відеоконтенту. Також є доступ до телеконтенту, використовуючи пакет телевізійних каналів від компанії.
Використовувати даний пакет можуть жителі Росії. Дія його не обмежується територіальним розміщенням. Також тарифна послуга використовується майже на всіх планах Мегафон, винятком є ​​лише деякі. Детальніше потрібно уточнити у оператора або на сайті. Опція «Інтернет XL» дійсна постійно, якщо тільки клієнт сам не деактивує її або якщо при переході на інший план опція «Інтернет XL» не підтримується. У всіх інших випадках вона буде працювати. Абонентська плата теж є фіксованою і не змінюється протягом усього періоду використання.

Використовуйте інтернет на максимальній швидкості! опція Мегафон Інтернет M

Вартість опції Інтернет XL

Активувати послугу можна різними методами, які описані нижче. Всі способи підключення повністю безкоштовні, головне, щоб на балансі були кошти для зняття абонплати. Ціна за послугу дорівнює 1290 рублям. При відключенні опції кошти не стягуються, але пропадає весь залишок денного трафіку. За залишок трафіку кошти не повертаються. Тому краще відключати послугу в кінці місяця.

З метою економії можна прийти до фірмового салону Мегафон і підключити «Інтернет XL» на тривалий період, від 3 до 12 місяців. Використовуючи таке підключення, клієнтам надається знижка:

 • Підключення на 3 місяці - знижка в розмірі 10% від загальної суми;
 • Підключення на півроку - знижка в розмірі 10% від загальної суми;
 • Підключення на рік - знижка в розмірі 10% від загальної суми.

Мегафон не обмежує своїх абонентів у використанні сім-карти з дійсною Підтримкою. Таким чином, можна використовувати її на різних пристроях, які є точками доступу Wi-fi або іншими засобами, що можуть ділитися інтернетом.

Якщо закінчився інтернет-трафік

Хоча в місяць надається 30 Гб денного трафіку, але він теж може бути вичерпаний. Після цього можна буде виходити в інтернет, а це часом дуже критично. Якщо все ж трафік був витрачений, тоді можна використовувати додатковий сервіс, що дозволяє додати трафік і швидкість. Таким сервісом у компанії є « Продовж швидкість 1 Гб »І« Продовж швидкість 5 Гб ». В іншому випадку можна не підключати їх і просто чекати нового місяця і нових нарахувань. До цього часу використовувати тільки нічний безліміт.

Як перевірити залишок мегабайт

Для аналізу і перевірки витрати трафіку рекомендується використовувати інтернет-ресурси або ussd-запити:
Як інтернет-ресурсів виступає особистий кабінет, який розташований на сайті компанії. Ще можна використовувати мобільний інтернет і додаток від Мегафон для телефону. Це свого роду аналог особистого профілю.

Не менш простий метод перегляду залишку - використання сервісного коду * 558 #. Після його введення потрібно зробити виклик і інформація буде показана на екрані пристрою.

Як підключити опцію «Інтернет XL» на Мегафоні?

Якщо потрібно активувати опцію на тарифі, тоді потрібно вивчити всі методи і вибрати оптимальний:

 1. Найлегшим способом буде використання ussd-команди. Для цього на пристрої слід набрати * 236 * 5 * 1 #, а далі натиснути на кнопку виклику. Після обробки команди сервіс буде активований. Про це оператор повідомляє текстовим повідомленням.
 2. Існує активація через повідомлення. Для цього потрібно відправити цифру 1 по телефону 05009125. Після обробки оператором послуга буде активна. Підключення може бути вироблено протягом доби. Про успішну активації абоненти повідомляються по смс.
 3. Ті клієнти, які вважають за краще управляти всім через комп'ютер сподобатися сервіс «Особистий кабінет». Розташований він на сайті Мегафон. Для авторизації в ньому потрібно зареєструватися та отримати пароль для доступу. Після цього можна контролювати номер і керувати ним. Відповідно і підключити послугу «Інтернет XL».
 4. Якщо доступу до комп'ютера немає, тоді на допомогу прийде мобільна версія особистого кабінету. Завантажити додаток можна за посиланням на сайті Мегафон або в маркеті від Google.

Для того щоб дізнатися про доступність опція на активованому тариф і підключити її можна набрати довідкову службу за коротким номером 0500. Оператори люб'язно проконсультують і підключати пакет послуг. Варто відзначити, що консультацію може отримати будь-який абонент, а ось щоб активувати послугу потрібно буде назвати кодове слово, вказане при реєстрації сім-карти або назвати дані паспорта. Метод такого підключення поганий своєї тривалістю. Оскільки чекати відповіді працівника колл-центру можна досить довго.

Якщо фірмовий магазин Мегафон знаходиться поблизу будинку або роботи, то прийшовши туди можна попросити допомоги у менеджерів салону. Вони підключать тарифну опцію. Але і тут слід, щоб в наявності були документи, що підтверджують особу.

як відключити

Відключення опції проводиться за аналогією з підключенням. Так що слід підібрати більш зручний і використовувати його. Варто тільки відзначити різницю між ussd-запитом і текстовим повідомленням. Решта методи залишаються такі ж.

Відключення послуги «Інтернет XL» через сервісну комбінацію. На телефоні слід набрати запит * 236 * 00 #. Після того як буде зроблений виклик послуга буде деактивовано. Після відключення її рекомендується перевірити баланс. Трафік повинен бути списаний.

Деактивация опції шляхом відправки повідомлення. У тіло листа слід прописати слово «стоп». Можна писати як на кирилиці, так і латинськими буквами. Відправляється смс на номер 05009125. Після відключення піде зустрічну повідомлення з інформацією.

Як підключити опцію «Інтернет XL» на Мегафоні?