Донецкий техникум промышленной автоматики

Опція Мегафон «Інтернет по Росії»: опис, як підключити або відключити

  1. Опція Мегафон «Інтернет по всій Росії»: докладний опис
  2. Як підключити «Інтернет роумінг по Росії» на Мегафон
  3. Як відключити «Інтернет по Росії»

Як відомо більшості сучасних користувачів послугами стільникового зв'язку, при поїздках по країні оператори пропонують своїм клієнтам дещо інші умови обслуговування, ніж під час перебування в домашньому регіоні. Таким чином, як дзвінки, так і повідомлення, можуть здійснюватися і відправлятися на менш вигідних умовах. Що ж стосується використання мобільного інтернету, то він при знаходженні у внутрішньо-роумінгу іноді і зовсім може бути надзвичайно дорогим.

Що ж стосується використання мобільного інтернету, то він при знаходженні у внутрішньо-роумінгу іноді і зовсім може бути надзвичайно дорогим

Що ж робити в цій ситуації, адже сьогодні абоненти звикли споживати веб-трафік завжди і скрізь? А вихід є - використання відповідних тарифів або такої послуги, як «Інтернет по всій Росії» на Мегафон. Їй ми сьогодні і приділяємо увагу окремо в нашій статті.

Опція Мегафон «Інтернет по всій Росії»: докладний опис

Зрозуміло, почувши назву даної пропозиції, більшість абонентів може подумати, що в її умовах прописано надання певної квоти трафіку, яка буде діяти для користувачів оператора за умов поїздок по Росії, поступово витрачаючись. Однак все не зовсім вірно, і компанія Мегафон в даному випадку передбачила іншу схему дії мобільного інтернету по всій території Росії.

Дана опція лише є інструментом, що дозволяє використовувати пакет інтернету, наданий в рамках актуального тарифного плану, або ж підключений окремо до свого номеру абонентом, на тих же умовах, на яких він доступний для витрачання в рамках домашнього регіону.

Відповідно, використовуєте ви який-небудь з тарифних планів лінійки «Все включено», або ж активували додаткові пропозиції «Інтернет XS» , або «Інтернет L» , «M» або «S» , Додаткове підключення послуги «Інтернет за Росії» дозволить користуватися доступом у Всесвітню павутину в будь-якому регіоні країни на умовах підключених пакетів будинку.

Слід розуміти, як і завжди, за зручність потрібно платити, і в разі з «Інтернет по Росії» розцінки виглядають так:

  • Вартість підключення послуги: 30 рублів;
  • Абонентська плата за користування послугою на більшості інтернет опцій і тарифів: 12 рублів в щоденному режимі;
  • Абонентська плата за користування послугою для абонентів з підключеними опціями «Інтернет XS» і «Безлімітний інтернет для телефону»: 6 рублів в щоденному режимі.

Варто підкреслити, що повторне підключення послуги пропонується всім абонентам Мегафона абсолютно безкоштовно, за винятком користувачів, що використовують опції «Безлімітний інтернет для телефону» і «Інтернет XS». Таким абонентам повторне підключення пропонується за стандартною ціною 30 рублів.

Як підключити «Інтернет роумінг по Росії» на Мегафон

Якщо ви вважаєте, що дана пропозиція від оператора стане для вас незамінним інструментом в поїздках по країні, активувати його можна за традицією декількома способами:

На процедуру активації послуги з моменту виконання будь-якого із способів підключення часто йде від 10 до 15 хвилин. Перед безпосереднім підключенням «Інтернету по Росії» рекомендується перевірити доступність опції для конкретного номера телефону в особистому кабінеті абонента.

Як відключити «Інтернет по Росії»

Після повернення з поїздки додому необхідно задуматися про деактивації послуги, щоб призупинити систематичне списання абонентської плати. З цією метою можна скористатися одним з двох USSD-запитів:

Що ж робити в цій ситуації, адже сьогодні абоненти звикли споживати веб-трафік завжди і скрізь?