Донецкий техникум промышленной автоматики

Опція автоподовження Мегафон. Інтернет на високій швидкості

 1. Докладний опис
 2. Вартість послуги «автоподовження»
 3. підключення послуги
 4. Як відключити послугу автоподовження Мегафон

Сучасне суспільство вже не може уявити собі існування без інтернету. З його допомогою люди спілкуються, дізнаються про новини, працюють, ведуть бізнес і багато іншого. Відповідно, для виходу в інтернет необхідний доступ до мережі. Для цього в операторів зв'язку є спеціальні опції або тарифні плани з цілим пакетом різних послуг, в якому і певний обсяг трафіку. Але часто трапляється, що трафік закінчується, а бути онлайн вкрай необхідно. В цьому випадку абоненти, які використовують зв'язок Мегафон, можуть скористатися платною опцією по продовженню швидкості. Але для цього необхідно використовувати підключення послуги, самостійно або телефонуючи операторам. Всі ці дії, так чи інакше, забирають час. Для більш зручного методу існує сервіс автоматичного продовження швидкості. Про нього і піде мова в статті.

Про нього і піде мова в статті

Докладний опис

Послуга «автоподовження» є доступною для клієнтів Мегафон, які використовують будь-який тариф з лінійки « Все включено ». Завдяки опції абонентам не потрібно постійно рахувати залишок мегабайт. Оскільки як тільки буде вичерпано весь трафік за тарифом, додаткові мегабайти будуть активовані автоматично.

Послуга буде активуватися тільки при наявності потрібного балансу на рахунку абонента. В іншому випадку опція «автоподовження" не активується, а пакет трафік не набереться, відповідно доступ до інтернету буде заблокований. В одному пакеті, який буде підключений доступно тільки 200 Мб. Витрачати його можна як до нарахування тарифного трафіку, так і за один день.

Послуга дійсна в тому ж часовому проміжку, що і пакет мегабайт за тарифним планом. Все мегабайти, які не були витрачені до нарахування безкоштовних, будуть анульовані і не повертаються в грошовому еквіваленті.

Даний сервіс не має обмежень по періоду дії. Вона буде деактивовано тільки з ініціативи абонента. Тобто якщо клієнт зробить процес відключення примусово. Також необхідно зауважити, якщо послуга відключається, весь трафік по ній теж зникає. Дія опції і мегабайт, поширюється по всій території Росії, згідно з правилами встановлених в тарифі.

Якщо ввімкнути функцію іншого пакета послуг, наприклад « Продовж швидкість », Невикористаний обсяг мегабайт за« автоподовження »буде зупинений. Відновлюються мегабайти тільки після використання іншого трафіку.

Послуга «автоподовження» може підключатися не завжди. На місяць встановлений ліміт в розмірі 15 активацій. З настанням нового місяця знову поновлюється доступ до 15 підключень трафіку.

У разі переходу на інший тариф з сімейства «Все включено», послуга деактивується. Для її активації необхідно повторне підключення до плану.

Вартість послуги «автоподовження»

При підключенні послуги «автоподовження» плата не стягується. Платити потрібно тільки за нарахування нового трафіку. Відповідно для отримання 200 Мб з балансу буде списуватися по 30 рублів. Списання коштів відбувається в момент нарахування мегабайт. Якщо за місяць було витрачено всі доступні пакети для підключення, тоді доступ припиняється. Для відновлення серфінгу можна використовувати опції із серії «Продовж швидкість». Вона дозволяє отримати пакети трафіку в розмірі 1 Гб або 5Гб на місяць.

Перевірка залишкового трафіку необхідно скористатися сервісним кодом * 558 #. Також можна використовувати особистий кабінет або мобільний додаток від компанії.

підключення послуги

Послуга «автоподовження» від Мегафон є автоматично активованої на всій лінійці тарифних планів «Все включено». У разі якщо раніше вона була відключена, а потім знову треба було її підключити, тоді можна використовувати такі методи:

 • Підключити опцію можна через особистий кабінет на сайті компанії. Для цього буде потрібно пройти швидку реєстрацію та отримати пароль для доступу. Після авторизації слід зайти в розділ послуг і знайти «автоподовження». Зайшовши в саму послугу, під описом буде кнопка, відповідна підключенню. Після активації оператор повідомить клієнта за допомогою відправки смс-повідомлення.
 • Активувати сервіс можна і через мобільний додаток, яке доступне для скачування на багатьох сервісах, в тому числі і на офіційному сайті. Додаток повторює функціональні можливості кабінету. Але для обох методів потрібен доступ до інтернету.
 • Без доступу до інтернету активація опції можлива теж, але потрібно попросити допомоги у працівників компанії Мегафон. Як варіант можна зателефонувати оператора сервісної служби по телефону 0500 і попросити активувати опцію. Також можна зробити візит в фірмову точку продажу Мегафон і звернутися за допомогою до фахівців. Обидва способи не спрацюють, якщо немає паспортних даних для підтвердження особи.
 • Самостійно можна включити сервіс через використання спеціального меню. Для його виклику необхідно набрати на телефоні 05001133. Далі, потрібно слідувати наданої інформації.

Як відключити послугу автоподовження Мегафон

При непотрібності використання такого сервісу можна зробити деактивацію. Щоб відключити «автоподовження» необхідно використовувати зручний спосіб:

 • У разі вільного доступу до інтернету можна використовувати особистий кабінет. Такий метод буде наочним і інтуїтивно простим. Аналогічним методом є використання мобільного застосування.
 • Якщо доступу до мережі немає, тоді можна використовувати послуги довідкової служби за безкоштовним номером 0500. Зателефонувати можна в будь-який час доби. Оператори швидко деактивує опцію, закріплену за номером телефону. Для даного способу потрібно буде назвати відповідь на секретне питання або сказати дані паспорта.
 • Природно, компанія Мегафон передбачила методи для самостійного відключення послуги навіть без доступу до інтернету. Для цього можна використовувати відправку текстового повідомлення на телефон 05001133. В тіло листа необхідно написати цифру 0.
 • Більш простим способом самостійного відключення є використання ussd-запиту. У телефоні потрібно набрати * 105 * 1133 #, а потім здійснити виклик. Після відключення абоненти повідомляються по смс.

Вся представлена ​​інформація, вартість і обсяг трафіку, розглянуті для жителів Московської області та Москви. Для клієнтів, які проживають в інших областях необхідно уточнювати дані на сайті компанії, в фірмових салонах Мегафон або в операторів довідкової служби за телефоном 0 500.