Донецкий техникум промышленной автоматики

Оновлення Google - Які сайти виграли, а які програли?

Google в особі Метта Каттса кілька тижнів тому повідомив про наближення спеціального алгоритму, що враховує переоптімізацію сайту .

А тепер, що стосується людей жорстко оптимізують свої сайти і проробляють велику роботу по SEO. Зазвичай ми не анонсуємо змін заздалегідь, але в останні кілька місяців ми старанно працюємо і сподіваємося випустити оновлення в найближчі кілька місяців або тижнів. Ми намагаємося вирівняти трохи гравців ринку.

Ці люди багато зусиль докладають до SEO, замість того, щоб робити хороший контент або покращувати сам сайт. Ми робимо бота Google розумнішими, релевантність видачі краще і спостерігаємо за тими, хто зловживає релевантність, використовуючи безліч ключових слів на сторінці, обмінюючись безліччю посилань або видаючи не те, що ви очікуєте побачити. Зараз над цим завданням працює кілька інженерів.

Тепер ці зміни в силі. Днями Google опублікував пост під назвою Ще один крок для нагородження високоякісних сайтів (Анонс змін в алгоритмі). Кожен оптимізатор повинен прочитати цю статтю (новина на searchengines російською ). Офіційна мета змін полягає в тому, щоб "подбати" про переоптімізірованние сайтах, що містять:

  • Безліч неприродних посилань (хто заробляє на сапі?);
  • Автоматизований контент;
  • Надлишок ключових слів;
  • та інше.

Google намагається відразу вбити весь спам. Алгоритм вплине на 3.1% запитів, яких набагато менше в порівнянні з пандою (близько 12%). Однак, представник Google сказав, що більшість оптимізаторів це помітять.

Маркус Тобер (Marcus Tober), творець ресурсу Searchmetrics, провів аналіз видачі , Щоб визначити, які з сайтів постраждали, а яким Google дав перевагу.

Маркусом проанілізірован топ100 по 50 000 запитів (близько 5 млн адрес), результати порівнювалися з отриманими на тиждень раніше. Повні списки сайтів-лузерів ви можете знайти за наведеним вище.

Більшість сайтів серед тих, хто програв це генеруються з бази даних - вони, в основному, агрегує інформацію і використовують великі бази для створення якомога більшого числа сторінок (наприклад, similarsites.com , cubestat.com , 5ty.org ).

Також серед них є прес-портали та новинні агрегатори ( pressabout.us , newsalloy.com і bloglines.com ) І сайти з важкими шаблонами ( ticketnetwork.com/ticketcity.com, hotelscombined.com і customerservicenumbers.com ).

Так як топ нікуди не зник, то повинні бути і переможці.

Серед них закономірності знайти складно, але тут можна знайти безліч брендів. Звичайно ж, зміни для всіх згаданих вище сайтів можуть бути не пов'язані з останніми оновленнями у видачі Google, необхідно спостерігати далі, але вже повинні виникати ідеї у постраждалих, які зміни варто внести на свій сайт для поліпшення карми.

UPD: Читайте також новини і спостереження змін в Google від компанії Netpeak.

А які закономірності спостерігаєте у видачі ви?

О заробляє на сапі?
А які закономірності спостерігаєте у видачі ви?