Донецкий техникум промышленной автоматики

Онлайн покер сателіти - де і як їх грати - PokerListings

  1. Онлайн сателіт - ви можете змінити історію!
  2. Що таке покерний сателіт?
  3. формат проведення
  4. Куди можна відібратися з сателіта?
  5. Їдемо підкорювати світ!
  6. PokerStars - Сhampionship і Festival
  7. Party Poker - MILLIONS Russia, і інші «мільйони»
  8. Як пройти реєстрацію в покер румі?

Той самий Кріс Манімейкер.

Онлайн сателіт - ви можете змінити історію!

Фраза з заголовка не є перебільшенням. Все в ваших руках насправді. Не будемо ходити далеко за прикладом.

У 2003 році один 27-річний американський любитель покеру (напевно, як і всі американці) вирішив зіграти онлайн покер сателіт на PokerStars за $ 39. Вигравши його, він виявився в Головному подію Світової серії з покеру - WSOP, бай-ін куди становив нереальні для нього 10,000 доларів!

Більш того, на саму поїздку в Лас-Вегас йому довелося займати грошей у батька і його друга. Через тиждень він виграв Головна подія, отримавши 2,5 мільйона доларів! Ім'я його, як ви вже здогадалися - Кріс Манімейкер.

Саме так виник сучасний покерний бум, а ефект від тієї перемоги виявився приголомшливим.

Відтепер онлайн покер сателіти міцно зайняли своє місце в ієрархії покеру, ставши одними з найважливіших турнірів в сучасній індустрії онлайн покеру на реальні гроші .

Що таке покерний сателіт?

Отже, перейдемо до справи. Покерний сателіт - це спеціальний турнір з невеликим бай-іншому, в якому замість призових грошей на кону стоять місця (або навіть пакети учасників, куди включені і проживання, і гроші на транспортні витрати) в дорогих живих або онлайн покер турнірах.

Принцип роботи наведемо на прикладі живих сателітів в «Битву за Мальту». Стандартний бай-ін в Головна подія там становить 550 євро. Ціна участі в live-сателіті - 55 євро.

Таким чином, 10 учасників сателіта формують призовий фонд для одного місця в «Мейн", яке й дістанеться кращому з них.

Ця проста формула, яка застосовується повсюдно, як в онлайн покеру, так і в живому.

Відзначимо, що крім неї організатори сателіта або самого «Мейн" можуть виставляти додаткові призи та бонуси для учасників сателіта на свій розсуд.

Повтори шлях Манімейкера: виграй поїздку на WSOP на 888poker!

формат проведення

Покерні сателіти можуть проходити, практично, в будь-якому форматі покеру. Це можуть бути як турбо або гіпер-турбо режими гри, так і звичайні або навіть повільні варіант.

Як правило, чим дешевше бай-ін в них, тим швидше швидкість гри. Відповідно в фінальних стадіях сателіт вже йде за правилами звичайного дорого турніру, бо ставки в ньому досить високі.

Степ-сателіти на 888poker.

Традиційна система онлайн сателітів є покрокову піраміду (так звані степ-сателіти) з певної кількості рівнів, які вам необхідно подолати на шляху до вершини.

Працює це приблизно так: на першому рівні участь в сателіті коштує 10 центів, і в ньому розігрується квитки до другого рівня за ціною в 1 долар. Потім - уже на другому рівні за цей долар - приз в третій раунд за 10 доларів.

Далі йдуть третій, четвертий і так далі раунди, поки справа не доходить до фінального сателіта, де в якості призів йдуть або квитки, або пакети учасників шуканого події.

Зручність такої системи полягає в тому, що ви можете не тільки виграти поїздку своєї мрії за сущі копійки в прямому сенсі цього слова, а й вступати в боротьбу з будь-якого рівня, який вважаєте за прийнятним для вашого бюджету.

Втім, останнім часом все більшої популярності набирають сателіти лотерейного типу «Сіт-енд-гоу з джекпотом». Фактично, мова йде про Spin-and-Go від PokerStars, BLAST-покер від 888poker і Sit - & - Go HERO від Party Poker.

Вони проходять в звичайному режимі, але один з джекпот-призів, які можуть в них випасти - пакет учасника або квиток у великий турнір.

Нарешті, є ще сателіти-фріроли, участь в яких безкоштовно і на кону відразу буде стояти головний приз. Як правило, такі фріроли проходять в рамках промо-кампаній або інших акцій покер румів. Вони бувають, як з обмеженнями (наприклад, тільки для гравців PokerListings), так і для всіх бажаючих.

Куди можна відібратися з сателіта?

Все на "Битву за Мальту"!

Відповідь на це питання, як правило, в онлайн покері, ділиться на дві категорії.

Або вас цікавить участь у великому онлайн покер турнірі, де на кону можуть бути мільйонні призові. Або ваша мета - участь у живому покерному турнірі зі славним іменем і історією.

У першому випадку все просто. Кожен великий і навіть середній турнір в онлайн покері завжди має під собою сітку найрізноманітніших сателітів.

Це вигідно всім, і часом велика частина учасників головного турніру потрапляє в нього через покерні сателіти.

Найбільші і відомі турніри - це онлайн покер серії WCOOP, SCOOP, TCOOP або MicroMillions на PokerStars. Також не менш цікаві серії формату XL на 888poker і Powerfest на PartyPoker.

У всіх цих турнірах розігруються мільйонні призові фонди, і при певній долі везіння і необхідних зусиллях ви можете взяти участь в їх розподілі навіть не володіючи необхідним для цього банкроллом.

Їдемо підкорювати світ!

888poker - WSOP, WSOPE, RPT і 888Live

Якщо ж ви ставите собі за мету взяти участь в цьому живому турнірі, то тут також необхідно вибирати відповідний собі покер рум. Так, наприклад, потрапити на Світову серію з покеру (World Series of Poker) - через онлайн сателіти можна тільки на 888poker.

Також «вісімки» розігрують пакети учасників серій WSOPE, а також, що вдвічі приємніше, там можна знайти сателіти і до турнірів Russian Poker Tour, який тепер став тісно співпрацювати з 888poker. Нарешті, в покер румі доступні і відбіркові турніри до власних покеру фестивалям.

PokerStars - Сhampionship і Festival

Не менш цікавий вибір сателітів на живі турнір пропонує найбільший онлайн покер руму планети. Втім, на PokerStars можна знайти тільки свої «Чемпіонати» і «Фестивалі», які проходять на всіх континентах, за винятком Антарктиди.

Party Poker - MILLIONS Russia, і інші «мільйони»

На даний період покер рум переживає етап відродження, багато в чому пов'язаний з живими покеру турнірами в Сочі, де і проходять рекордні фестивалі серії MILLIONS. Втім, в планах покер руму безліч сателітів на інші турніри своєї серії, а також на деякі етапи серіе ЕАРТ і WPT.

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- ----------------------------------

Як пройти реєстрацію в покер румі?

Дивіться нижче відео "Як зареєструватися і грати в онлайн-покер на 888poker":

(Щоб включити російські субтитри, натисніть кнопку СС і виберіть RU)

Що таке покерний сателіт?
Що таке покерний сателіт?
Куди можна відібратися з сателіта?
Як пройти реєстрацію в покер румі?