Донецкий техникум промышленной автоматики

Олександр Рибак потрапив до психіатричної лікарні

Олександр Рибак. Фото з сайту eg.ru

Олександр Рибак зняв відео на новий сингл "Leave me Alone". Кліп знімали більше доби і відразу в двох версіях - англомовну і російськомовну.

На ідею нового відео та пісні артиста наштовхнула його фанатка, яка занадто завзято намагається довести йому свою любов. Дівчина турбує артиста безліч разів в день своїми дзвінками, смс, мейлами вже рік.

"Мені потрібен був новий сингл. Я написав цю пісню і вирішив поділитися нею з усіма вами - на англійській і російській мові. Це реальна історія про дівчину, яка об'їхала півсвіту, щоб завжди бути у мого порога, послала мені 600 е-мейлів та, здається, завжди знайде мій новий номер телефону. Я повинен віддати їй належне за її важку працю, щоб знайти мене, де б я не був. Я щаслива людина, бо мені вдалося випробувати те, що зазвичай ми бачимо тільки в кіно. Я був під таким враженням від цього, що мав написати про це пісню ", - розповів Олександр Рибак.
У новому кліпі Олександр надів на себе гамівну сорочку і зіграв образ божевільного. Більш того щоб вжитися в роль Олександр побував у цій психіатричній лікарні в Швеції.

"Олександр розповів своє бачення кліпу, і в тандемі ми придумали дуже цікавий сюжет. В кліпі буде і головна героїня. Не хочу розкривати карти, але від Рибака ви такого точно не очікували. Він проявив свої акторські та креативні боку, приємно здивував усю знімальну групу . Відзнятий матеріал дуже цікавий, ми вже приступили до монтажу ", - поділився режисер кліпу Олександр Філатович.
"Ми знімалися в старому занедбаному будинку, в якому не було ні світла, ні води, ні опалення. Воно дійсно нагадувало психлікарню, особливо вночі. Так що було деяким трохи не по собі. Але ми дуже задоволені зйомкою і вже чекаємо прем'єру, яка відбудеться в жовтні ", - говорить менеджер артиста Яна Прядко.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram