Донецкий техникум промышленной автоматики

Огляд сервісів для швидкого обміну файлами - ITC.ua

  1. Огляд сервісів для швидкого обміну файлами Якщо вам необхідно відправити родичам кілька фотографій,...
  2. Огляд сервісів для швидкого обміну файлами

Огляд сервісів для швидкого обміну файлами

Огляд сервісів для швидкого обміну файлами

Якщо вам необхідно відправити родичам кілька фотографій, передати начальнику свій звіт або переслати невеликий архів з даними, то найлегше скористатися послугами електронної пошти. Але іноді бувають випадки, коли вам необхідно поділитися дійсно великими файлами, і тоді на допомогу приходять онлайнові файлові сховища.


Перш за все, зрозуміло, на думку спадають такі популярні назви як Dropbox, Google Drive або SkyDrive. Так, ці сервіси прекрасно підходять для зберігання і розшарювання даних, але якщо ви не хочете, щоб роздаються файли займали місце в вашому небезразмерном акаунті, то варто звернути погляд у бік спеціалізованих сервісів для швидкого обміну даними. У цьому огляді ви знайдете перелік найцікавіших з них і порівняльну таблицю їх основних характеристик.

Відмінний веб-сервіс для швидкого обміну файлами
Відмінний веб-сервіс для швидкого обміну файлами. Вам необхідно просто перетягнути і кинути потрібний файл на його сторінку, і він тут же буде завантажений, а вам видадуть посилання, якою ви зможете поділитися з друзями. Підтримується множинна завантаження, при цьому якщо ви хочете поділитися зображеннями, то вони будуть показуватися у вигляді мініатюр.

Файли незареєстрованих користувачів зберігаються 30 днів і не повинні перевищувати 250 МБ. Зате для власників безкоштовної облікового запису ця планка підвищується до 2 ГБ, а час зберігання не обмежена. Є можливість розширити дисковий простір, але, зрозуміло, вже за гроші.

Якщо ви шукаєте простий, але ефективний інструмент для обміну файлами, то Droplr може вам підійти
Якщо ви шукаєте простий, але ефективний інструмент для обміну файлами, то Droplr може вам підійти. Тут теж реалізована завантаження файлів за допомогою перетягування в спеціальну область на сторінці. Зареєстровані користувачі отримують повноцінний файловий менеджер з можливістю перегляду, організації і розшарювання завантажених даних. Якщо вас не влаштовує онлайновий менеджер, то до ваших послуг є клієнти для Windows, Mac і iPhone.

До негативних сторін цього сервісу можна віднести обмеження в 1 ГБ дискового простору і 25 МБ на кожен файл, що є просто несерйозним порівняно з конкурентами.

Ще один сервіс, який дозволяє завантажувати файли методом drag'n'drop
Ще один сервіс, який дозволяє завантажувати файли методом drag'n'drop. Кожному відвідувачеві виділяється спеціальна сторінка, так званий «полотно», на якому ви можете розміщувати свої файли загальним обсягом до 5 ГБ. При цьому кількість цих полотен не обмежена, так що, в общем-то, можна говорити про необмежене місці для зберігання файлів.

Кожне полотно має свою адресу, яким ви можете поділитися в соціальних мережах або іншим зручним для вас способом. Завантажені вами дані будуть збережені протягом 60 днів, якщо ви полінувалися створити обліковий запис, і назавжди для зареєстрованих користувачів.

Цей файлообмінний сервіс намагається залучити користувачів відсутністю обов'язкової реєстрації та рекламних оголошень
Цей файлообмінний сервіс намагається залучити користувачів відсутністю обов'язкової реєстрації та рекламних оголошень. Все це, безумовно, похвально, але нас більше цікавить надається дисковий простір. З цим тут теж все в порядку: ви можете обмінюватися файлами до 250 МБ, які будуть зберігатися до семи днів. Якщо ж витратити кілька хвилин і створити безкоштовну обліковий запис, то ліміт буде збільшений до 2 ГБ.

Видається посилання на завантажений файл може бути відіслана необхідним адресатам, які тут же зможуть його завантажити без всяких екранів очікування і перегляду сторінок спонсорів.

Jumpshare призначений не тільки для обміну файлами, а й для демонстрації їх прямо на сторінці сервісу
Jumpshare призначений не тільки для обміну файлами, а й для демонстрації їх прямо на сторінці сервісу. Ви просто перетягуєте з Провідника Windows потрібні елементи, і вони тут же завантажуються в онлайнове сховище. Сервіс вміє розпізнавати і демонструвати файли більше 200 форматів, в тому числі зображення, відео, аудіо, тексти, презентації, електронні книги і так далі.

Сервіс працює абсолютно безкоштовно і навіть не має можливості реєстрації. Кожному відвідувачеві виділяється до 2 ГБ дискового простору, розмір файлу не повинен перевищувати 100 МБ. Час зберігання - два тижні.

Цей сервіс кілька виділяється із загального ряду і служить не для обміну файлами взагалі, а конкретно для розшарювання скріншотів
Цей сервіс кілька виділяється із загального ряду і служить не для обміну файлами взагалі, а конкретно для розшарювання скріншотів. Зазвичай для того, щоб продемонструвати комусь свій скріншот, ми повинні запустити спеціальну програму, зробити знімок екрана, відредагувати його, зберегти, потім завантажити на будь-якої фотохостинг, отримати посилання і опублікувати її. Завдяки сервісу Snaggy цей ланцюжок дій коротшає всього до декількох натискань клавіш.

Для захоплення скріншота ви просто натискаєте стандартну кнопку PrintScreen, а потім на сторінці сервісу сполучення клавіш Ctrl + V вставляєте його прямо в Snaggy. Тут же ви можете вирізати потрібну область, додати свої текстові коментарі, виділити прямокутну область і нанести позначки. Після цього вам залишається тільки скопіювати і відправити за призначенням посилання на готове зображення.

GigaSize - це зручний сервіс, який дозволяє вам передавати, завантажувати і зберігати дані в хмарному сховищі
GigaSize - це зручний сервіс, який дозволяє вам передавати, завантажувати і зберігати дані в хмарному сховищі. Ви можете використовувати цей сервіс для розшарювання з друзями, родиною та колегами відео, фотографій, музичних записів і так далі.
Для цього кожному користувачеві виділяється 10 Гб дискового простору, розмір одного файлу при цьому може досягати 1 ГБ. Якщо вам необхідно завантажити ще більш об'ємні файли, то можна їх поділити на окремі архіви, наприклад, за допомогою програми WinRAR.

Збереження завантажених даних сервіс забезпечує протягом 20 днів, а якщо ви зареєстрували безкоштовний аккаунт, то цей термін збільшується до 45 днів.

Якщо вам необхідно швидко продемонструвати в мережі галерею зображень, то найшвидшим і красивим способом буде скористатися сервісом DropMocks
Якщо вам необхідно швидко продемонструвати в мережі галерею зображень, то найшвидшим і красивим способом буде скористатися сервісом DropMocks. На головній сторінці цього сервісу взагалі нічого немає, крім області для завантаження файлів. Але варто вам кинути туди кілька картинок, як сервіс автоматично згенерує з них ефектну галерею і видасть спеціальну посилання для її демонстрації, при цьому будь-який користувач, який перейшов по вашому посиланню, не просто побачить галерею, але і зможе зберегти сподобалися йому зображення.

Цей сервіс відрізняється просто відмінними умовами для любителів поширення об'ємних файлів
Цей сервіс відрізняється просто відмінними умовами для любителів поширення об'ємних файлів. Вам дозволяється завантажити будь-яку кількість файлів загальним обсягом до 50 ГБ і тут же поділитися посиланням на них через вбудовану форму відправки електронних листів. Термін зберігання при цьому обмежений двома тижнями.

Для завантаження файлів необхідно перетягнути каталог або окремі файли на круглу мішень на сторінці сервісу. Реєструватися для використання DropMeFiles не потрібно.

Сервіс WeTransfer оптимально підходить для людей, яким необхідно переслати великі файли по електронній пошті
Сервіс WeTransfer оптимально підходить для людей, яким необхідно переслати великі файли по електронній пошті. Робить він це швидко, безкоштовно і без реєстрації. Розмір надісланих файлів може бути до 2 ГБ, а коло ваших одержувачів обмежений двадцятьма адресами.

Варто вам заповнити всі поля і натиснути кнопку Transfer, як ваші кореспонденти отримають спеціальний лист з посиланням на відправлений файл. Завантаження відбувається на максимальній швидкості та без будь-яких рекламних оголошень і перевірок на «людяність». Файли будуть доступні для завантаження протягом двох тижнів.

Творці цього сервісу хоча і не допускають його анонімного використання, зате відразу після проходження реєстрації пропонують дуже привабливі умови зберігання файлів
Творці цього сервісу хоча і не допускають його анонімного використання, зате відразу після проходження реєстрації пропонують дуже привабливі умови зберігання файлів. Так, для безкоштовної облікового запису виділяється 15 Гб дискового простору, а максимальний розмір одного файлу складає 2 ГБ. Завантажені дані будуть зберігатися протягом півроку з моменту вашого останнього використання сервісу. Крім цього, ви отримуєте повноцінний онлайновий файловий менеджер, за допомогою якого можна створювати папки, переміщати, копіювати, видаляти ваші файли.

А ось з віддачею файлів у сервісу 4Shared не все так райдужно. Завантажити відправлені вами дані можна тільки після реєстрації, що не всім вашим друзям може сподобатися.

Цей сервіс мало чим відрізняється від інших в цьому огляді
Цей сервіс мало чим відрізняється від інших в цьому огляді. Тут ми бачимо все ту ж однокнопочні завантаження файлу і моментальну видачу посилання для скачування. Але File Dropper може похвалитися однією відмінністю, причому досить істотним - максимальний розмір файлу тут становить цілих 5 ГБ.

Сервіс не вимагає реєстрації ні при завантаженні файлів, ні при їх завантаженні. Через 30 днів з дня останнього скачування ваші дані будуть видалені, так що будьте уважні.

Головна сторінка цього сервісу хоч і насторожує кілька старомодним інтерфейсом, але зі своїми функціями справляється відмінно
Головна сторінка цього сервісу хоч і насторожує кілька старомодним інтерфейсом, але зі своїми функціями справляється відмінно. За допомогою File Convoy ви можете без зайвих питань і реєстрацій поділитися файлами розміром до 2 ГБ. При відправці файлу є можливість вибрати термін його зберігання (до 7 днів) і активувати опцію відправки прямого посилання для скачування по електронній пошті.

При скачуванні файлів сервіс File Convoy теж поводиться цілком пристойно: ніякої нав'язливої ​​реклами, введення перевірочних кодів і екранів очікування.

На відміну від всіх інших сервісів цього огляду, які зберігають вашу інформацію на своїх серверах, Just Beam It працює абсолютно за іншим принципом
На відміну від всіх інших сервісів цього огляду, які зберігають вашу інформацію на своїх серверах, Just Beam It працює абсолютно за іншим принципом. Він просто служить для установки безпосереднього з'єднання між вашим комп'ютером і комп'ютером одержувача файлу. При цьому передача даних відбувається прямо між ними, минаючи будь-якої проміжний сервер. Виходячи з цього, у випадку з Just Beam It немає потреби турбуватися про що виділяється дисковий простір або максимальному розмірі файлів - ці значення сервісом не обмежуються.

Щоб переслати кому-небудь файл, вам необхідно перетягнути його на сторінку сервісу, а потім натиснути кнопку Create Link. Створену посилання слід переслати вашому адресату, він перейде по ній і будуть завантажені, хід якої буде відображено і на вашій сторінці. Так, сторінку сервісу до остаточного отримання файлу закривати не можна, інакше з'єднання перерветься і все доведеться починати спочатку.

Щоб вам легше було порівняти основні характеристики представлених в цій статті сервісів, ми зібрали їх в невеликій порівняльної таблиці.

НазваДисковий простірМаксимальний розмір файлуТермін зберіганняНеобхідність реєстрації

GE.TT 2 Гб 2 Гб 30 днів та Droplr 1 Гб 25 Мб немає DropCanvas ~ 5 Гб 60 днів та Pastelink 2 Гб 250 Мб 7 днів та Jumpshare 2 Гб 100 Мб 14 днів немає Snaggy ~ зображення немає GigaSize 10 Гб 1 Гб 45 днів та DropMocks ~ зображення немає DropMeFiles 50 Гб 50 Гб 14 днів немає WeTransfer 2 Гб 2 Гб 14 днів немає 4Shared 15 Гб 2 Гб 6 місяців та File Dropper 5 Гб 5 Гб 30 днів немає File Convoy 2 Гб 2 Гб до 7 днів за вибором користувача немає Just Beam It не обмежена не обмежена 10 хвилин немає

Сподіваємося, що ця стаття допоможе вам вибрати відповідний сервіс, за допомогою якого ви зможете зручно зберігати і ділитися різними файлами.

Огляд сервісів для швидкого обміну файлами

Огляд сервісів для швидкого обміну файлами

Якщо вам необхідно відправити родичам кілька фотографій, передати начальнику свій звіт або переслати невеликий архів з даними, то найлегше скористатися послугами електронної пошти. Але іноді бувають випадки, коли вам необхідно поділитися дійсно великими файлами, і тоді на допомогу приходять онлайнові файлові сховища.


Перш за все, зрозуміло, на думку спадають такі популярні назви як Dropbox, Google Drive або SkyDrive. Так, ці сервіси прекрасно підходять для зберігання і розшарювання даних, але якщо ви не хочете, щоб роздаються файли займали місце в вашому небезразмерном акаунті, то варто звернути погляд у бік спеціалізованих сервісів для швидкого обміну даними. У цьому огляді ви знайдете перелік найцікавіших з них і порівняльну таблицю їх основних характеристик.

Відмінний веб-сервіс для швидкого обміну файлами
Відмінний веб-сервіс для швидкого обміну файлами. Вам необхідно просто перетягнути і кинути потрібний файл на його сторінку, і він тут же буде завантажений, а вам видадуть посилання, якою ви зможете поділитися з друзями. Підтримується множинна завантаження, при цьому якщо ви хочете поділитися зображеннями, то вони будуть показуватися у вигляді мініатюр.

Файли незареєстрованих користувачів зберігаються 30 днів і не повинні перевищувати 250 МБ. Зате для власників безкоштовної облікового запису ця планка підвищується до 2 ГБ, а час зберігання не обмежена. Є можливість розширити дисковий простір, але, зрозуміло, вже за гроші.

Якщо ви шукаєте простий, але ефективний інструмент для обміну файлами, то Droplr може вам підійти
Якщо ви шукаєте простий, але ефективний інструмент для обміну файлами, то Droplr може вам підійти. Тут теж реалізована завантаження файлів за допомогою перетягування в спеціальну область на сторінці. Зареєстровані користувачі отримують повноцінний файловий менеджер з можливістю перегляду, організації і розшарювання завантажених даних. Якщо вас не влаштовує онлайновий менеджер, то до ваших послуг є клієнти для Windows, Mac і iPhone.

До негативних сторін цього сервісу можна віднести обмеження в 1 ГБ дискового простору і 25 МБ на кожен файл, що є просто несерйозним порівняно з конкурентами.

Ще один сервіс, який дозволяє завантажувати файли методом drag'n'drop
Ще один сервіс, який дозволяє завантажувати файли методом drag'n'drop. Кожному відвідувачеві виділяється спеціальна сторінка, так званий «полотно», на якому ви можете розміщувати свої файли загальним обсягом до 5 ГБ. При цьому кількість цих полотен не обмежена, так що, в общем-то, можна говорити про необмежене місці для зберігання файлів.

Кожне полотно має свою адресу, яким ви можете поділитися в соціальних мережах або іншим зручним для вас способом. Завантажені вами дані будуть збережені протягом 60 днів, якщо ви полінувалися створити обліковий запис, і назавжди для зареєстрованих користувачів.

Цей файлообмінний сервіс намагається залучити користувачів відсутністю обов'язкової реєстрації та рекламних оголошень
Цей файлообмінний сервіс намагається залучити користувачів відсутністю обов'язкової реєстрації та рекламних оголошень. Все це, безумовно, похвально, але нас більше цікавить надається дисковий простір. З цим тут теж все в порядку: ви можете обмінюватися файлами до 250 МБ, які будуть зберігатися до семи днів. Якщо ж витратити кілька хвилин і створити безкоштовну обліковий запис, то ліміт буде збільшений до 2 ГБ.

Видається посилання на завантажений файл може бути відіслана необхідним адресатам, які тут же зможуть його завантажити без всяких екранів очікування і перегляду сторінок спонсорів.

Jumpshare призначений не тільки для обміну файлами, а й для демонстрації їх прямо на сторінці сервісу
Jumpshare призначений не тільки для обміну файлами, а й для демонстрації їх прямо на сторінці сервісу. Ви просто перетягуєте з Провідника Windows потрібні елементи, і вони тут же завантажуються в онлайнове сховище. Сервіс вміє розпізнавати і демонструвати файли більше 200 форматів, в тому числі зображення, відео, аудіо, тексти, презентації, електронні книги і так далі.

Сервіс працює абсолютно безкоштовно і навіть не має можливості реєстрації. Кожному відвідувачеві виділяється до 2 ГБ дискового простору, розмір файлу не повинен перевищувати 100 МБ. Час зберігання - два тижні.

Цей сервіс кілька виділяється із загального ряду і служить не для обміну файлами взагалі, а конкретно для розшарювання скріншотів
Цей сервіс кілька виділяється із загального ряду і служить не для обміну файлами взагалі, а конкретно для розшарювання скріншотів. Зазвичай для того, щоб продемонструвати комусь свій скріншот, ми повинні запустити спеціальну програму, зробити знімок екрана, відредагувати його, зберегти, потім завантажити на будь-якої фотохостинг, отримати посилання і опублікувати її. Завдяки сервісу Snaggy цей ланцюжок дій коротшає всього до декількох натискань клавіш.

Для захоплення скріншота ви просто натискаєте стандартну кнопку PrintScreen, а потім на сторінці сервісу сполучення клавіш Ctrl + V вставляєте його прямо в Snaggy. Тут же ви можете вирізати потрібну область, додати свої текстові коментарі, виділити прямокутну область і нанести позначки. Після цього вам залишається тільки скопіювати і відправити за призначенням посилання на готове зображення.

GigaSize - це зручний сервіс, який дозволяє вам передавати, завантажувати і зберігати дані в хмарному сховищі
GigaSize - це зручний сервіс, який дозволяє вам передавати, завантажувати і зберігати дані в хмарному сховищі. Ви можете використовувати цей сервіс для розшарювання з друзями, родиною та колегами відео, фотографій, музичних записів і так далі.
Для цього кожному користувачеві виділяється 10 Гб дискового простору, розмір одного файлу при цьому може досягати 1 ГБ. Якщо вам необхідно завантажити ще більш об'ємні файли, то можна їх поділити на окремі архіви, наприклад, за допомогою програми WinRAR.

Збереження завантажених даних сервіс забезпечує протягом 20 днів, а якщо ви зареєстрували безкоштовний аккаунт, то цей термін збільшується до 45 днів.

Якщо вам необхідно швидко продемонструвати в мережі галерею зображень, то найшвидшим і красивим способом буде скористатися сервісом DropMocks
Якщо вам необхідно швидко продемонструвати в мережі галерею зображень, то найшвидшим і красивим способом буде скористатися сервісом DropMocks. На головній сторінці цього сервісу взагалі нічого немає, крім області для завантаження файлів. Але варто вам кинути туди кілька картинок, як сервіс автоматично згенерує з них ефектну галерею і видасть спеціальну посилання для її демонстрації, при цьому будь-який користувач, який перейшов по вашому посиланню, не просто побачить галерею, але і зможе зберегти сподобалися йому зображення.

Цей сервіс відрізняється просто відмінними умовами для любителів поширення об'ємних файлів
Цей сервіс відрізняється просто відмінними умовами для любителів поширення об'ємних файлів. Вам дозволяється завантажити будь-яку кількість файлів загальним обсягом до 50 ГБ і тут же поділитися посиланням на них через вбудовану форму відправки електронних листів. Термін зберігання при цьому обмежений двома тижнями.

Для завантаження файлів необхідно перетягнути каталог або окремі файли на круглу мішень на сторінці сервісу. Реєструватися для використання DropMeFiles не потрібно.

Сервіс WeTransfer оптимально підходить для людей, яким необхідно переслати великі файли по електронній пошті
Сервіс WeTransfer оптимально підходить для людей, яким необхідно переслати великі файли по електронній пошті. Робить він це швидко, безкоштовно і без реєстрації. Розмір надісланих файлів може бути до 2 ГБ, а коло ваших одержувачів обмежений двадцятьма адресами.

Варто вам заповнити всі поля і натиснути кнопку Transfer, як ваші кореспонденти отримають спеціальний лист з посиланням на відправлений файл. Завантаження відбувається на максимальній швидкості та без будь-яких рекламних оголошень і перевірок на «людяність». Файли будуть доступні для завантаження протягом двох тижнів.

Творці цього сервісу хоча і не допускають його анонімного використання, зате відразу після проходження реєстрації пропонують дуже привабливі умови зберігання файлів
Творці цього сервісу хоча і не допускають його анонімного використання, зате відразу після проходження реєстрації пропонують дуже привабливі умови зберігання файлів. Так, для безкоштовної облікового запису виділяється 15 Гб дискового простору, а максимальний розмір одного файлу складає 2 ГБ. Завантажені дані будуть зберігатися протягом півроку з моменту вашого останнього використання сервісу. Крім цього, ви отримуєте повноцінний онлайновий файловий менеджер, за допомогою якого можна створювати папки, переміщати, копіювати, видаляти ваші файли.

А ось з віддачею файлів у сервісу 4Shared не все так райдужно. Завантажити відправлені вами дані можна тільки після реєстрації, що не всім вашим друзям може сподобатися.

Цей сервіс мало чим відрізняється від інших в цьому огляді
Цей сервіс мало чим відрізняється від інших в цьому огляді. Тут ми бачимо все ту ж однокнопочні завантаження файлу і моментальну видачу посилання для скачування. Але File Dropper може похвалитися однією відмінністю, причому досить істотним - максимальний розмір файлу тут становить цілих 5 ГБ.

Сервіс не вимагає реєстрації ні при завантаженні файлів, ні при їх завантаженні. Через 30 днів з дня останнього скачування ваші дані будуть видалені, так що будьте уважні.

Головна сторінка цього сервісу хоч і насторожує кілька старомодним інтерфейсом, але зі своїми функціями справляється відмінно
Головна сторінка цього сервісу хоч і насторожує кілька старомодним інтерфейсом, але зі своїми функціями справляється відмінно. За допомогою File Convoy ви можете без зайвих питань і реєстрацій поділитися файлами розміром до 2 ГБ. При відправці файлу є можливість вибрати термін його зберігання (до 7 днів) і активувати опцію відправки прямого посилання для скачування по електронній пошті.

При скачуванні файлів сервіс File Convoy теж поводиться цілком пристойно: ніякої нав'язливої ​​реклами, введення перевірочних кодів і екранів очікування.

На відміну від всіх інших сервісів цього огляду, які зберігають вашу інформацію на своїх серверах, Just Beam It працює абсолютно за іншим принципом
На відміну від всіх інших сервісів цього огляду, які зберігають вашу інформацію на своїх серверах, Just Beam It працює абсолютно за іншим принципом. Він просто служить для установки безпосереднього з'єднання між вашим комп'ютером і комп'ютером одержувача файлу. При цьому передача даних відбувається прямо між ними, минаючи будь-якої проміжний сервер. Виходячи з цього, у випадку з Just Beam It немає потреби турбуватися про що виділяється дисковий простір або максимальному розмірі файлів - ці значення сервісом не обмежуються.

Щоб переслати кому-небудь файл, вам необхідно перетягнути його на сторінку сервісу, а потім натиснути кнопку Create Link. Створену посилання слід переслати вашому адресату, він перейде по ній і будуть завантажені, хід якої буде відображено і на вашій сторінці. Так, сторінку сервісу до остаточного отримання файлу закривати не можна, інакше з'єднання перерветься і все доведеться починати спочатку.

Щоб вам легше було порівняти основні характеристики представлених в цій статті сервісів, ми зібрали їх в невеликій порівняльної таблиці.

НазваДисковий простірМаксимальний розмір файлуТермін зберіганняНеобхідність реєстрації

GE.TT 2 Гб 2 Гб 30 днів та Droplr 1 Гб 25 Мб немає DropCanvas ~ 5 Гб 60 днів та Pastelink 2 Гб 250 Мб 7 днів та Jumpshare 2 Гб 100 Мб 14 днів немає Snaggy ~ зображення немає GigaSize 10 Гб 1 Гб 45 днів та DropMocks ~ зображення немає DropMeFiles 50 Гб 50 Гб 14 днів немає WeTransfer 2 Гб 2 Гб 14 днів немає 4Shared 15 Гб 2 Гб 6 місяців та File Dropper 5 Гб 5 Гб 30 днів немає File Convoy 2 Гб 2 Гб до 7 днів за вибором користувача немає Just Beam It не обмежена не обмежена 10 хвилин немає

Сподіваємося, що ця стаття допоможе вам вибрати відповідний сервіс, за допомогою якого ви зможете зручно зберігати і ділитися різними файлами.

Огляд сервісів для швидкого обміну файлами

Огляд сервісів для швидкого обміну файлами

Якщо вам необхідно відправити родичам кілька фотографій, передати начальнику свій звіт або переслати невеликий архів з даними, то найлегше скористатися послугами електронної пошти. Але іноді бувають випадки, коли вам необхідно поділитися дійсно великими файлами, і тоді на допомогу приходять онлайнові файлові сховища.


Перш за все, зрозуміло, на думку спадають такі популярні назви як Dropbox, Google Drive або SkyDrive. Так, ці сервіси прекрасно підходять для зберігання і розшарювання даних, але якщо ви не хочете, щоб роздаються файли займали місце в вашому небезразмерном акаунті, то варто звернути погляд у бік спеціалізованих сервісів для швидкого обміну даними. У цьому огляді ви знайдете перелік найцікавіших з них і порівняльну таблицю їх основних характеристик.

Відмінний веб-сервіс для швидкого обміну файлами
Відмінний веб-сервіс для швидкого обміну файлами. Вам необхідно просто перетягнути і кинути потрібний файл на його сторінку, і він тут же буде завантажений, а вам видадуть посилання, якою ви зможете поділитися з друзями. Підтримується множинна завантаження, при цьому якщо ви хочете поділитися зображеннями, то вони будуть показуватися у вигляді мініатюр.

Файли незареєстрованих користувачів зберігаються 30 днів і не повинні перевищувати 250 МБ. Зате для власників безкоштовної облікового запису ця планка підвищується до 2 ГБ, а час зберігання не обмежена. Є можливість розширити дисковий простір, але, зрозуміло, вже за гроші.

Якщо ви шукаєте простий, але ефективний інструмент для обміну файлами, то Droplr може вам підійти
Якщо ви шукаєте простий, але ефективний інструмент для обміну файлами, то Droplr може вам підійти. Тут теж реалізована завантаження файлів за допомогою перетягування в спеціальну область на сторінці. Зареєстровані користувачі отримують повноцінний файловий менеджер з можливістю перегляду, організації і розшарювання завантажених даних. Якщо вас не влаштовує онлайновий менеджер, то до ваших послуг є клієнти для Windows, Mac і iPhone.

До негативних сторін цього сервісу можна віднести обмеження в 1 ГБ дискового простору і 25 МБ на кожен файл, що є просто несерйозним порівняно з конкурентами.

Ще один сервіс, який дозволяє завантажувати файли методом drag'n'drop
Ще один сервіс, який дозволяє завантажувати файли методом drag'n'drop. Кожному відвідувачеві виділяється спеціальна сторінка, так званий «полотно», на якому ви можете розміщувати свої файли загальним обсягом до 5 ГБ. При цьому кількість цих полотен не обмежена, так що, в общем-то, можна говорити про необмежене місці для зберігання файлів.

Кожне полотно має свою адресу, яким ви можете поділитися в соціальних мережах або іншим зручним для вас способом. Завантажені вами дані будуть збережені протягом 60 днів, якщо ви полінувалися створити обліковий запис, і назавжди для зареєстрованих користувачів.

Цей файлообмінний сервіс намагається залучити користувачів відсутністю обов'язкової реєстрації та рекламних оголошень
Цей файлообмінний сервіс намагається залучити користувачів відсутністю обов'язкової реєстрації та рекламних оголошень. Все це, безумовно, похвально, але нас більше цікавить надається дисковий простір. З цим тут теж все в порядку: ви можете обмінюватися файлами до 250 МБ, які будуть зберігатися до семи днів. Якщо ж витратити кілька хвилин і створити безкоштовну обліковий запис, то ліміт буде збільшений до 2 ГБ.

Видається посилання на завантажений файл може бути відіслана необхідним адресатам, які тут же зможуть його завантажити без всяких екранів очікування і перегляду сторінок спонсорів.

Jumpshare призначений не тільки для обміну файлами, а й для демонстрації їх прямо на сторінці сервісу
Jumpshare призначений не тільки для обміну файлами, а й для демонстрації їх прямо на сторінці сервісу. Ви просто перетягуєте з Провідника Windows потрібні елементи, і вони тут же завантажуються в онлайнове сховище. Сервіс вміє розпізнавати і демонструвати файли більше 200 форматів, в тому числі зображення, відео, аудіо, тексти, презентації, електронні книги і так далі.

Сервіс працює абсолютно безкоштовно і навіть не має можливості реєстрації. Кожному відвідувачеві виділяється до 2 ГБ дискового простору, розмір файлу не повинен перевищувати 100 МБ. Час зберігання - два тижні.

Цей сервіс кілька виділяється із загального ряду і служить не для обміну файлами взагалі, а конкретно для розшарювання скріншотів
Цей сервіс кілька виділяється із загального ряду і служить не для обміну файлами взагалі, а конкретно для розшарювання скріншотів. Зазвичай для того, щоб продемонструвати комусь свій скріншот, ми повинні запустити спеціальну програму, зробити знімок екрана, відредагувати його, зберегти, потім завантажити на будь-якої фотохостинг, отримати посилання і опублікувати її. Завдяки сервісу Snaggy цей ланцюжок дій коротшає всього до декількох натискань клавіш.

Для захоплення скріншота ви просто натискаєте стандартну кнопку PrintScreen, а потім на сторінці сервісу сполучення клавіш Ctrl + V вставляєте його прямо в Snaggy. Тут же ви можете вирізати потрібну область, додати свої текстові коментарі, виділити прямокутну область і нанести позначки. Після цього вам залишається тільки скопіювати і відправити за призначенням посилання на готове зображення.

GigaSize - це зручний сервіс, який дозволяє вам передавати, завантажувати і зберігати дані в хмарному сховищі
GigaSize - це зручний сервіс, який дозволяє вам передавати, завантажувати і зберігати дані в хмарному сховищі. Ви можете використовувати цей сервіс для розшарювання з друзями, родиною та колегами відео, фотографій, музичних записів і так далі.
Для цього кожному користувачеві виділяється 10 Гб дискового простору, розмір одного файлу при цьому може досягати 1 ГБ. Якщо вам необхідно завантажити ще більш об'ємні файли, то можна їх поділити на окремі архіви, наприклад, за допомогою програми WinRAR.

Збереження завантажених даних сервіс забезпечує протягом 20 днів, а якщо ви зареєстрували безкоштовний аккаунт, то цей термін збільшується до 45 днів.

Якщо вам необхідно швидко продемонструвати в мережі галерею зображень, то найшвидшим і красивим способом буде скористатися сервісом DropMocks
Якщо вам необхідно швидко продемонструвати в мережі галерею зображень, то найшвидшим і красивим способом буде скористатися сервісом DropMocks. На головній сторінці цього сервісу взагалі нічого немає, крім області для завантаження файлів. Але варто вам кинути туди кілька картинок, як сервіс автоматично згенерує з них ефектну галерею і видасть спеціальну посилання для її демонстрації, при цьому будь-який користувач, який перейшов по вашому посиланню, не просто побачить галерею, але і зможе зберегти сподобалися йому зображення.

Цей сервіс відрізняється просто відмінними умовами для любителів поширення об'ємних файлів
Цей сервіс відрізняється просто відмінними умовами для любителів поширення об'ємних файлів. Вам дозволяється завантажити будь-яку кількість файлів загальним обсягом до 50 ГБ і тут же поділитися посиланням на них через вбудовану форму відправки електронних листів. Термін зберігання при цьому обмежений двома тижнями.

Для завантаження файлів необхідно перетягнути каталог або окремі файли на круглу мішень на сторінці сервісу. Реєструватися для використання DropMeFiles не потрібно.

Сервіс WeTransfer оптимально підходить для людей, яким необхідно переслати великі файли по електронній пошті
Сервіс WeTransfer оптимально підходить для людей, яким необхідно переслати великі файли по електронній пошті. Робить він це швидко, безкоштовно і без реєстрації. Розмір надісланих файлів може бути до 2 ГБ, а коло ваших одержувачів обмежений двадцятьма адресами.

Варто вам заповнити всі поля і натиснути кнопку Transfer, як ваші кореспонденти отримають спеціальний лист з посиланням на відправлений файл. Завантаження відбувається на максимальній швидкості та без будь-яких рекламних оголошень і перевірок на «людяність». Файли будуть доступні для завантаження протягом двох тижнів.

Творці цього сервісу хоча і не допускають його анонімного використання, зате відразу після проходження реєстрації пропонують дуже привабливі умови зберігання файлів
Творці цього сервісу хоча і не допускають його анонімного використання, зате відразу після проходження реєстрації пропонують дуже привабливі умови зберігання файлів. Так, для безкоштовної облікового запису виділяється 15 Гб дискового простору, а максимальний розмір одного файлу складає 2 ГБ. Завантажені дані будуть зберігатися протягом півроку з моменту вашого останнього використання сервісу. Крім цього, ви отримуєте повноцінний онлайновий файловий менеджер, за допомогою якого можна створювати папки, переміщати, копіювати, видаляти ваші файли.

А ось з віддачею файлів у сервісу 4Shared не все так райдужно. Завантажити відправлені вами дані можна тільки після реєстрації, що не всім вашим друзям може сподобатися.

Цей сервіс мало чим відрізняється від інших в цьому огляді
Цей сервіс мало чим відрізняється від інших в цьому огляді. Тут ми бачимо все ту ж однокнопочні завантаження файлу і моментальну видачу посилання для скачування. Але File Dropper може похвалитися однією відмінністю, причому досить істотним - максимальний розмір файлу тут становить цілих 5 ГБ.

Сервіс не вимагає реєстрації ні при завантаженні файлів, ні при їх завантаженні. Через 30 днів з дня останнього скачування ваші дані будуть видалені, так що будьте уважні.

Головна сторінка цього сервісу хоч і насторожує кілька старомодним інтерфейсом, але зі своїми функціями справляється відмінно
Головна сторінка цього сервісу хоч і насторожує кілька старомодним інтерфейсом, але зі своїми функціями справляється відмінно. За допомогою File Convoy ви можете без зайвих питань і реєстрацій поділитися файлами розміром до 2 ГБ. При відправці файлу є можливість вибрати термін його зберігання (до 7 днів) і активувати опцію відправки прямого посилання для скачування по електронній пошті.

При скачуванні файлів сервіс File Convoy теж поводиться цілком пристойно: ніякої нав'язливої ​​реклами, введення перевірочних кодів і екранів очікування.

На відміну від всіх інших сервісів цього огляду, які зберігають вашу інформацію на своїх серверах, Just Beam It працює абсолютно за іншим принципом
На відміну від всіх інших сервісів цього огляду, які зберігають вашу інформацію на своїх серверах, Just Beam It працює абсолютно за іншим принципом. Він просто служить для установки безпосереднього з'єднання між вашим комп'ютером і комп'ютером одержувача файлу. При цьому передача даних відбувається прямо між ними, минаючи будь-якої проміжний сервер. Виходячи з цього, у випадку з Just Beam It немає потреби турбуватися про що виділяється дисковий простір або максимальному розмірі файлів - ці значення сервісом не обмежуються.

Щоб переслати кому-небудь файл, вам необхідно перетягнути його на сторінку сервісу, а потім натиснути кнопку Create Link. Створену посилання слід переслати вашому адресату, він перейде по ній і будуть завантажені, хід якої буде відображено і на вашій сторінці. Так, сторінку сервісу до остаточного отримання файлу закривати не можна, інакше з'єднання перерветься і все доведеться починати спочатку.

Щоб вам легше було порівняти основні характеристики представлених в цій статті сервісів, ми зібрали їх в невеликій порівняльної таблиці.

НазваДисковий простірМаксимальний розмір файлуТермін зберіганняНеобхідність реєстрації

GE.TT 2 Гб 2 Гб 30 днів та Droplr 1 Гб 25 Мб немає DropCanvas ~ 5 Гб 60 днів та Pastelink 2 Гб 250 Мб 7 днів та Jumpshare 2 Гб 100 Мб 14 днів немає Snaggy ~ зображення немає GigaSize 10 Гб 1 Гб 45 днів та DropMocks ~ зображення немає DropMeFiles 50 Гб 50 Гб 14 днів немає WeTransfer 2 Гб 2 Гб 14 днів немає 4Shared 15 Гб 2 Гб 6 місяців та File Dropper 5 Гб 5 Гб 30 днів немає File Convoy 2 Гб 2 Гб до 7 днів за вибором користувача немає Just Beam It не обмежена не обмежена 10 хвилин немає

Сподіваємося, що ця стаття допоможе вам вибрати відповідний сервіс, за допомогою якого ви зможете зручно зберігати і ділитися різними файлами.