Донецкий техникум промышленной автоматики

Огляд гри Дві зірвані вежі

* Екран затемнюється *
* Спливає напис:
Розробка сайтів для малого та середнього бізнесу. Ціна: від 7000 руб. Детальніше >> *
* Шумлять оплески *
* Піднімає долоню, вітаючи глядачів *
Я вас категорично вітаю! Сьогодні мова піде про «Двох зірваних вежах», створеної компанією Gaijin в тісній співпраці з Дмитром «Гоблином» Пучковим. Основне поле діяльності компанії Gaijin - розробка комп'ютерних ігор, причому на ринку громадяни вже давно. Починали «Гайдзин» з TV-ігор для західних телеканалів, а сьогодні в їх портфоліо є найрізноманітніші проекти - від стрілянина «Бумер» (Теж, до речі, має підзаголовок «Зірвані вежі»), до покупки категорично не рекомендується, до слешер «Оніблейд» , Дістався в покращеній своєї версії аж до консолей і виданого аж в Японії. * Екран затемнюється *   * Спливає напис:   Розробка сайтів для малого та середнього бізнесу

Мета - навести порядок в селі. Зараз наші герої почнуть противників «пестощів піддавати».

Дмитро Пучков

ж - людина така, що одним словом його роботу не описати. З одного боку - перекладач, з іншого - автор декількох книг різної тематичної спрямованості та документального фільму «Правда про дев'яту роту». З третього - головний ідеолог цИнічной RPG «Санітари підземель» , Брав участь в локалізації Serious Sam: The Second Encouter ... Загалом, Дмитро давно займається і комп'ютерними іграми.
Дія «Двох зірваних веж» відбувається в карикатурному світі, що утворився на благодатному грунті пародійних перекладів «Володаря кілець» - кінотрилогії, створеної під керівництвом Пітера Джексона. Фродо Торбинс - один з головних героїв - мутував в Федора Сумкина, ельф Леголас - в мега-стрілка Логоваза. Персонажі, даром що ні на кіноекранах виступають, шукають матеріальні цінності, регулярно один одного ображають, але по дорозі з боєм звільняють села і села, захоплені про (у) ркамі.
У «Двох зірваних вежах» з героями трапилася ще одна мутація - тепер вони куди більше нагадують ті характери, що з'являлися в пародійному перекладі. Логоваз спробував стати жіночні, Федір приєднався до субкультури «емо», а догідливий Сеня Ганджубас обвішаний посудом і пристрастився до психотропних речовин. Або навпаки - так воно навіть логічніше. ж - людина така, що одним словом його роботу не описати

Диверсійна операція Мерина і Піппін у ворожому таборі.

Гра поділена на рівні-епізоди, які показують найяскравіші моменти з пригод героїв. Битва за Ізенград, оборона стадіону з елементами жорсткого футболу, екскурсія по Країні Чудес в поданні Федора Сумкина - майже кожен раз оточення змінюється, то пригнічуючи депресивними пейзажами, то радуючи Соляков на балалайці і яскравими фарбами. Перед відправленням на місця, до речі, потрібно вибрати собі героя з доступних - кожен по-своєму б'ється. Хтось з двох пістолетів стріляє, хтось шашкою орудує жорстко, а хтось капелюх кидає ефектно. Герої весело скачуть, при нагоді можуть використовувати табельний короткоствол, а в разі оточення - провести суператаку.
Спочатку все дуже весело. Рівні постійно радують цікавими знахідками - то дадуть в руки потужну мега-гармату Всевладдя, включать за кадром бадьору музику і напустять натовпу мутантів для розваги, то посадять за знаряддя ППО - відбиватися від ч0рних крилатих машин. Частенько за кадром звучить голос Дмитра Пучкова, який розповідає передісторію конфлікту і просто цікаві факти з життя героїв.
Музика, варто зауважити, настільки хороша, що приховує навіть недоліки екшен-частини - часом так завзято звучать мотиви, що мимоволі починаєш притупувати в ритм. Однак, почувши мелодію в десятий приблизно раз, можна звикнути. Гра поділена на рівні-епізоди, які показують найяскравіші моменти з пригод героїв

О, колечко! Зараз вирішимо, що з ним зробити.

І тоді ейфорія від тутешнього переплетення фірмового гумору і завзятого екшену проходить досить швидко. Ближче до фіналу цікаві ситуації підкидають все рідше, видаючи завдання в стилі «біжи з точки« А »в точку« Бе », попутно кришу супостатів» і «зламай стільки-то самогонних апаратів». Поступово наздоганяє нудьга - начебто і вибухи, і жарти є, а бажання одне - дізнатися, що ж там заготовлено в фіналі. Ну, і ще послухати монологи Дмитра Пучкова, що радують цікавим стилем.
Жартують в «Двох зірваних вежах» смішно, але специфічно. Тобто, якщо не знати хоча б сюжетної лінії смішних перекладів від Гобліна, то сенс частини жартів неминуче втрачається за простим нерозумінням того, що відбувається. Для фанатів ж, пам'ятають, що стало з секретної ділянках конопель у другому фільмі, - роздолля. Тут для них знайдуться навіть прямі цитати з смішних перекладів. І тоді ейфорія від тутешнього переплетення фірмового гумору і завзятого екшену проходить досить швидко У «Двох зірваних вежах» герої піддаються прокачуванні: після проходження чергової місії гра підрахує кількість зібраних золотих монет (зазвичай випадають із супротивників і лежать в скринях), винагородить за добротне виконання комбо, а потім, якщо набраного вистачає, видасть спеціальне колечко, яке можна витратити на можливість, скажімо, робити не одну, а дві суператакі.
Ще видають нову зброю, але вже при отриманні потрібної кількості медалей - тутешнього варіант «ігрових досягнень». Скажімо, медалька «Зачистка корабля прибульців» видається за, цитуємо, «непомірну живучість і винахідливість у боротьбі з інопланетними чудовиськами».
І так, кожен з восьми героїв прокачується окремо і має 16 слотів для кілець та 3 варіанти зброї. Це означає, що для повної прокачування персонажів потрібно заробити аж 128 кілець і 72 медалі. Уф. Обривається дія не то щоб на найцікавішому місці, але вкрай несподівано. Здається, ще тільки три хвилини тому бився з цікавим босом, а тут вже і фінал, причому досить пожмаканий - кілька прощальних фраз і невеликий відеоролик. На сьогодні, мовляв, все. До нової зустрічі. Начебто веселила тільки що гра, а тут їй кудись знадобилося.
Підводячи підсумок: сильно радує «Дві зірвані вежі» фірмовим гумором, пародіями, відмінною музикою і цікавими знахідками. Куди менше радує - не доведеним до розуму екшеном і схематичність. Не тішить зовсім - змащеній кінцівкою.
Рішення про покупку категорично рекомендується приймати самостійно.

Зомбі на болотах.

На сьогодні все!
До нової зустрічі!
:-)
* Уміло грає на камеру *
: - |
* Екран затемнюється *
PS Також нам зустрівся цікавий баг - через деякий час після запуску гра зависала, продовжуючи, проте, відтворювати аудіо. Щоб вивести систему з підвішеного стану, доводилося тиснути на «Reset». Що це - індивідуальна несумісність (яка зустрілася, правда, на двох комп'ютерах), помилка движка або захисту StarForce? Невідомо. Патча поки немає.
Плюси: фірмовий гумор від Дмитра «Гобліна» Пучкова; відмінна музика.
Мінуси: набридають з часом екшен; до фіналу гра стає схематично.

Передрук даного матеріалу можлива за умови збереження всіх посилань усередині тексту і наявності активної і індексується посилання на StopGame як джерело статті.

Що це - індивідуальна несумісність (яка зустрілася, правда, на двох комп'ютерах), помилка движка або захисту StarForce?