Донецкий техникум промышленной автоматики

Огляд програм для створення банера.

У цій статті ми познайомимося з декількома програмами для створення банерів. Якщо Вам потрібно більш детально дізнатися як працює програма, то раджу відвідати розділ « уроки ». Завантаження програмного забезпечення можна тут .

Sothink_SWF_Easy (скачати)

Програма призначена для швидкого створення Flash-анімації: web-альбомів, банерів, елементів навігації, різних логотипів, і т Програма призначена для швидкого створення Flash-анімації: web-альбомів, банерів, елементів навігації, різних логотипів, і т.д. У комплекті йде більше 60 готових шаблонів і понад 1000 зображень.
Спочатку орієнтована на новачків, які не володіють усіма тонкощами професійної створення красивої Flash-анімації. Інструмент, який базується на шаблонах і призначений для швидкого створення Web-анімації. До речі, якщо вам потрібно вирішити питання щодо земельної ділянки, то по сссилке вам зможуть допомогти у вирішенні питання щодо винесення в натуру меж земельної ділянки в Києві.

Конструктор дозволяє збирати різні кнопки, елементи навігації, анімовані логотипи, відеоролики, вітальні листівки, альбоми зі звуком (* .wav або * .mp3), фоном (* .jpg .png) і застосуванням різних спеціальних ефектів.

Sothink Easy створює SWF-файли, які аналогічні файлів Macromedia Flash, але вимагає від користувачів набагато менше навичок дизайну та досвіду роботи, ніж для Macromedia Flash.

Sothink Easy надає дизайн-панель WYSIWYG з інтегрованим режимом перегляду, який спрощує процес створення анімації і присутня повна підтримка Action Script 2.0.

EasyBanner + 4.0 (завантажити)

За допомогою даної програми Ви зможете легко і швидко створювати статичні та анімовані банери За допомогою даної програми Ви зможете легко і швидко створювати статичні та анімовані банери. Вибираєте тип банера, який хочете створити, а потім налаштовуєте в залежності від цього потрібні компоненти. Для початку виберіть розташування тексту і зображення, потім налаштуйте їх. Виберіть вподобаний фон, межі банера, і приступайте до налаштування анімації. Для установки банера на потрібний сайт, даною програмою використовується функція експорту в форматі GIF.

Перевагою програми, безсумнівно, є широкий вибір фонових шаблонів, до того ж в програмі є велика кількість прикладів банерів і невелика бібліотека зі стандартними зображеннями і цікавими ефектами.


Atani_4.3.4 (скачати)

За допомогою редактора Atani ви зможете створювати красиві анімовані банери у форматі gif За допомогою редактора Atani ви зможете створювати красиві анімовані банери у форматі gif. З нею це стає дуже легко і, неймовірно, просто. Для створення свого банера ви можете використовувати картинки наступних форматів: BMP, JPG, PNG, GIF, ICO.

В утиліту впроваджений вельми потужний графічний редактор, а також є підтримка технології drag'n'drop. У редакторі Atani передбачені не тільки звичайні стандартні інструменти, але і ті, які властиве самим просунутим редакторам, призначеним для створення анімацій.

Ви зможете відредагувати створений вами раннє файл, працюючи через файл проекту.

Має дуже багато корисних функцій: оптимізація розміру, настройка положення зображення, створення кадрів з рядком, що біжить, настройка масштабу картинки і т.д. настройки створюваного банера ви зможете змінити на будь-якому етапі роботи.

AleoFlash_Intro_Banner_Maker_3.8_Portable (скачати)

Дуже корисна і унікальна, в своєму роді, програма для розробки, не просто анімованих банерів, але і флеш банерів Дуже корисна і унікальна, в своєму роді, програма для розробки, не просто анімованих банерів, але і флеш банерів. З її допомогою, після створення, ви зможете зберегти свій файл у форматі SWF, GIF, AVI.

Інтерфейс дуже багатофункціональний і дуже легкий у своєму використанні. Ви зможете створити унікальні і надзвичайно яскраві банери, не докладаючи при цьому багато зусиль.
Для створення флеш банерів вам не буде необхідним дізнатися всі основи створення флеш анімацій і скриптова мова. У програмі безліч вбудованих текстових і фонових ефектів, шрифтів, звуків і переходів.

Залиште свій відгук про статтю, мені дуже важлива Ваша думка. Дякуємо за увагу.

На нашому сайті Ви завжди можете замовити банер в короткі терміни за низькими цінами. Перше і саме незаперечний доказ це досвід роботи наших фахівців, який становить більше 6 років. Коли ще не було навіть цього сайту, наші майбутнє дизайнери вже робили великі успіхи в області баннеростроенія.

Друге доказ полягає в тому, що у нас можна замовити рекламний банер зовсім недорого, наприклад всього за 100 рублів, адже ми розуміємо рівень конкуренції, який бушує на просторах інтернету, і всіма легальними способами намагаємося залучити до себе клієнтів. Низькі ціни це безсумнівно великий плюс при виборі компанії.