Донецкий техникум промышленной автоматики

Оформлення Інстаграм: дизайн постів, структурування публікацій, текст опису та інші тонкощі

 1. Чому важливо приділяти увагу оформленню?
 2. Як зробити обліковий запис привабливим?
 3. Загальна колірна гамма
 4. Ефект шахівниці
 5. «Рухайте» кордону
 6. настрій профілю
 7. Використання фільтрів
 8. «Сітка»
 9. Як правильно вести акаунт: робота з текстом в Інстаграме?
 10. Ім'я та опис профілю в Інстаграм
 11. Додатковий текст, посилання і активні кнопки
 12. Прийоми, які знають не всі
 13. додаткові настанови

Оскільки принцип Інстаграма полягає в публікації зображень і відео, він ідеально підходить для просування товарів і послуг, які можна в вигідному світлі відобразити візуально. «Прогулюючись» по топовим акаунтів ми помічаємо, як гармонійно вони побудовані: загальна колірна гамма або стилістика, змістовні підписи і проходження єдиному у настрою профілю. Тому сьогодні ми зануримося в світ інстаграмного дизайну і розглянемо, як зробити гарне оформлення Інстаграм. Я дам корисні рекомендації щодо оформлення сторінки в цій соцмережі.

Чому важливо приділяти увагу оформленню?

Створити обліковий запис Instagram - просто, головне - приділяти після увагу оформленню профілю. Це здається очевидним, але все ж розглянемо основні причини роботи над подачею матеріалу в акаунті Інстаграма:

 1. "Зустрічають по одягу". На красиво оформлений профіль просто приємно дивитися. Якщо користувач спочатку зупиниться у вас на сторінці заради картинок і натхнення, то він з більшою ймовірністю поцікавиться основним призначенням профілю і вашими послугами / товаром.
 2. Демонстрація товару / послуги. Приваблива фотографія продукції неодмінно підвищить інтерес потенційного покупця, особливо в разі, коли важлива візуальна складова. Це стосується магазинів одягу, салонів, фотографів і інших діячів в сфері краси та мистецтва. Але якщо постаратися, можна привернути увагу і до автосервісу. Все залежить від вибору правильного підходу.
 3. Залучення полезностями і порадами. Якщо ви продаєте одяг або аксесуари, використовуйте фото і відео для демонстрації їх на моделі або в поєднанні з іншими предметами гардеробу. Пропонуйте актуальні луки або звертайте увагу на модні тенденції. Тоді ваш аккаунт для клієнтів буде не просто продають, а й цікавим.
 4. Результати роботи / відгуки. Зробіть добірку своїх найвдаліших проектів, зніміть їх, дотримуючись заданої стилістики, і публікуйте час від часу на сторінці, щоб відвідувачі могли оцінювати результати вашої роботи.

Процес створення самого аккаунта і завантаження контенту відомий практично всім. Зупинимося на тому, як саме готувати той самий контент.

Як зробити обліковий запис привабливим?

Перед початком роботи над оформленням своєї сторінки, оцініть улюблені профілі в інстаграме. Подумайте, що саме вас привабило в цьому акаунті? Які фішки можете відзначити? На що робиться наголос? А головне, що з цього можна використовувати для досягнення цілей, покладених на вашу сторінку. Стиль в Інстаграм - одна з найважливіших речей. Зараз торкнемося теми обробки фотографій більш детально.

Загальна колірна гамма

Загальна колірна гамма

Це один з найпростіших способів оформлення фото профілю. Так можна задати стиль аккаунту. Ви можете повторювати один і той же колір в деталях або ж надавати потрібних відтінок фото за допомогою фільтрів. Деякі акаунти підтримують кілька колірних рішень, обігруючи їх в кожній публікації, за рахунок чого зберігається загальний дизайн сторінки. Періодично можна чергувати кольору, плавно змінюючи їх у міру додавання нових фото і акцентів, або ж чітко розмежовувати кожен рядок. Не бійтеся експериментувати.

Ефект шахівниці

Ефект шахівниці

Геометрія практично завжди виглядає незвично і привертає увагу відвідувача. Створити ефект шахівниці можна за допомогою чергування тексту і фото або ж публікацій двох різних кольорів. Для інтернет-магазинів можна пропрацювати контент для чергування карток товарів і актуальних статей і рекомендацій.

«Рухайте» кордону

«Рухайте» кордону

У цьому вам допоможуть рамки. Не варто обмежуватися стандартним квадратним інтерфейсом. Експериментуйте з межами, симетрією і співвідношенням сторін. Кругла рамка - рідкісний, але оригінальний ефект, який при грамотному підході можна іноді додавати в профіль, щоб розставити акценти.

Кругла рамка - рідкісний, але оригінальний ефект, який при грамотному підході можна іноді додавати в профіль, щоб розставити акценти

Білий колір і пастельний тон зробить сторінку світлішою і приверне увагу до зображень. Рідше використовуються чорні рамки, які виглядають ефектно, але повинні ідеально поєднуватися з вашою тематикою.

Ось кілька сервісів і додатків, які допоможуть вам з вибором і налаштуванням потрібного ефекту:

- Diptic;

- Frame Swagg;

- Instafit;

- Squaready;

- Whitagram.

настрій профілю

Подумайте, що повинен відчути відвідувач сторінки, переглядаючи ваші фото? Чи хочете ви створити настрій безтурботності і загальних веселощів? Може, потрібно показати, що товар націлений на любителів елегантності і витонченості? У будь-якому випадку основним критерієм має бути відображення суті продукту або послуги.

Використання фільтрів

Використання фільтрів

Як уже згадувалося вище, фільтри можуть підтримати загальну колірну гамму аккаунта, його настрій і стилістику. Такий підхід дозволить об'єднувати фото, які в оригіналі недостатньо поєднуються. Однак мудре планування і підбір зображень, кольорів і фільтрів допоможуть зберегти привабливе оформлення.

Ось вам список додатків, в яких ви знайдете гарні фільтри і інші функції обробки фото:

- A Colour Story;

- Afterlight;

- Lightroom;

- VSCO Cam.

«Сітка»

«Сітка»

Такий прийом часто використовують фотографи для розставляння акцентів на примітних роботах. Оскільки користувач, гортаючи ваш профіль, не розкриває кожне фото, ви можете «змусити» його переглянути певну зображення, розмістивши його сіткою. У додатках Instagrids, TilePic або PicSlit можна ділити фотографії на 3,6 і 9 частин. Тільки врахуйте, що при появі нового поста, «сітка» зрушиться. Щоб уникнути цього, додавайте відразу мінімум по 3 публікації або продовжуйте використовувати згаданий трюк.

Щоб визначитися з прийомами і їх комбінацією, поставте питаннями:

 1. Яка ідея мого бренду? Який продукт я просуваю?
 2. Як обраний ефект допоможе підкреслити переваги пропозиції?
 3. Які емоції і настрої я хочу викликати у передплатників?

Також врахуйте, що підтримка єдиної стилістики вимагає багато часу і зусиль. Однак тільки так ви зможете створити місце реалізації свого проекту, яке буде залучати цільову аудиторію. Це призведе до підвищення впізнаваності та популярності бренду.

Як правильно вести акаунт: робота з текстом в Інстаграме?

Правила ведення Інстаграма не закінчуються не закінчується на обробці і збірці візуального контенту. Для підтримки ефективності профілю використовуйте змістовний текст. Це може бути:

 • ім'я та опис профілю;
 • підписи до публікацій;
 • посилання і кнопки.

Ім'я та опис профілю в Інстаграм

Пам'ятайте, що ця інформація індексується пошуковими системами. Тому при ліміті в 30 символів для імені і 150 символів для опису слід вмістити максимальну кількість інформації. Чи не дублюйте назву бренду або компанії, якщо воно вказане в нікнеймі. Краще повідомте ключові моменти вашої роботи, товару, послуги, а також фізичну адресу, графік роботи, сайт і акційні пропозиції.

Додатковий текст, посилання і активні кнопки

Якщо у вас встановлений бізнес-аккаунт, заощаджуйте виділені 150 символів опису, перенісши контактну інформацію в спеціальні додаткові розділи. Так ви зможете вказати адресу, місто і емейл. Також можна схитрувати і в рядку «Адреса» додати інший актуальний текст.

Місце, що звільнилося в описі можна використовувати для розміщення активного посилання. Це може бути адреса вашого сайту, корисний ресурс, про який ви говорили в своїх публікаціях або ж посилання на гарячі пропозиції вашого магазину. Заощадити дорогоцінні символи допоможуть сервіси для скорочення посилань, наприклад, mssg.me , linktr.ee та інші.

Бізнес-профіль також пропонує використовувати активні кнопки. Вони полегшують процес зв'язку та отримання інформації про компанії або власника аккаунта. Недоліком прийому є те, що в декстопной версії цих кнопок немає, а в мобільній вони недостатньо виразні.

Прийоми, які знають не всі

Часто можна зустріти акаунти, текстова інформація на яких привертає увагу не менше, ніж красиві картинки. Розглянемо кілька прийомів, що дозволяють домогтися цього ефекту:

 1. Текст з нового рядка. Для цього потрібно зайти в профіль через браузер, відкрити розділ його редагування і, натискаючи «Введення», здати абзаци в потрібних місцях. Зберігаємо. Готово.
 2. Текст по центру. Принцип такий же. Тільки крім натискання на «Введення» перед рядком додайте прогалини. Перевіряєте, наскільки рівно і органічно виглядає такий текст в мобільній версії додатка.
 3. Нестандартні шрифти. Це сміливий, але запам'ятовується приклад. Для цього потрібно відвідати сайт, що спеціалізується на створенні таких веб-текстів, наприклад, sprezzkeyboard.com , А потім перенести його в опис профілю.
 4. Використання емоджі. Вони не тільки дозволяють передати настрій тексту, а й структурувати його, виділити ключові моменти і привернути увагу до певних думок. Додати їх просто через мобільну версію додатка.

додаткові настанови

Пам'ятайте, що оформлення аккаунта вимагає якісного вихідного матеріалу. Забудьте про розмиті, недбалих фото і відео. Вибирайте зображення з високою роздільною здатністю, бажано зроблені з професійним підходом.

Не бійтеся експериментувати з настроєм, стилістикою, квітами і матеріалами. Чи не публікуйте одну лише рекламу, а розробіть гармонійну сторінку, яка буде не тільки просувати товар, а й давати рекомендації щодо способу життя, актуальні для вашого цільового користувача.

Читайте також:

Чому важливо приділяти увагу оформленню?
Як зробити обліковий запис привабливим?
Чому важливо приділяти увагу оформленню?
Як зробити обліковий запис привабливим?
Подумайте, що саме вас привабило в цьому акаунті?
Які фішки можете відзначити?
На що робиться наголос?
Чи хочете ви створити настрій безтурботності і загальних веселощів?
Може, потрібно показати, що товар націлений на любителів елегантності і витонченості?
Який продукт я просуваю?