Донецкий техникум промышленной автоматики

Новий процес створення email-розсилки

  1. Чекліст або пройдися по списку

Напевно, ви коли-небудь стикалися з ситуацією: ви підходите до заповнення «Теми листи» і тут з вашої голови геть вилітає його контекст - про що ж ви там написали

Напевно, ви коли-небудь стикалися з ситуацією: ви підходите до заповнення «Теми листи» і тут з вашої голови геть вилітає його контекст - про що ж ви там написали. Ну що ж, напишемо що-небудь стандартне і йдемо на вкладку "Дизайн". А потім просто забуваємо виправити його! Начальник відволік або клієнт зателефонував. Всяке буває. Ми і при створенні своїх розсилок з таким стикалися.

Такі речі можуть відбуватися через те, що процес створення розсилки в ДашаМейл завжди був розділений на кроки. Створіть дизайн, виберіть бази, налаштуйте заголовки і так далі. Крок "Перевірка» начебто важливий, але, як виявляється, через деякий час погляд змальовується і ми просто натискаємо відправити "на автоматі».

Більш того, розмовляючи з клієнтами і, чого вже гріха таїти, підглядаючи за ними за допомогою FullStory або Вебвізор, ми виявили, що для кожного процес створення розсилки свій. Хтось починає з 4-го кроку, хтось починає з вибору адресної бази, а кому-то зручніше відштовхуватися від контенту, але з урахуванням сегментації.

Нещодавно мені пощастило побувати в кабіні пілота величезного лайнера. І тут мене осінило! Перед польотом другий пілот проходив за списком перевірок всіх компонентів літака. Причому робив це в довільному порядку, як це здавалося йому зручніше. Це те, що потрібно! Тому під час польоту я швидко накидала технічне завдання для розробників на редизайн процесу створення розсилок в ДашаМейл.

Чекліст або пройдися по списку

Останні 2 роки ми покращували функціонал творця розсилок, але всі вони носили характер точкових поліпшення. Процес створення розсилок залишався незмінним. Це оновлення пропонує переглянути підхід до самого процесу цілком. Ось, що у нас вийшло:

Наші клієнти дуже різні. Більшість з них не є професійними email-маркетологами. Ми намагалися максимально спростити процес створення розсилки, представивши всі його елементи - включаючи попередній листи і його тести - наочно і в одному місці. Адже пройтися по списку - це так просто.

Ми запустили новий творець розсилки, звичайно ж, в рамках обмеженого тестування. Ми дуже хочемо почути Зворотній зв'язок , Щоб зробити його ще краще. Чекаю ваших листів собі на поштову скриньку або за допомогою онлайн-чату.

З любов'ю, Даша Савицька і творчий колектив ДашаМейл.ру