Донецкий техникум промышленной автоматики

Новий тариф "Таріфіще" від МТС

Оператор запустив новий тариф з промовистою назвою "Таріфіще" з безлімітним інтернетом, дзвінками і SMS на всі номери Росії. Клієнти МТС отримають необмежений обсяг інтернет-трафіку, оплачений пакет міжміських дзвінків і безкоштовні вхідні в будь-якій точці країни в мережі МТС.

Клієнти МТС отримають необмежений обсяг інтернет-трафіку, оплачений пакет міжміських дзвінків і безкоштовні вхідні в будь-якій точці країни в мережі МТС

При підключенні користувачі отримають безлімітний інтернет, а також 500 хвилин і 500 SMS на місяць на всі мережі Росії. Далі можна налаштувати тариф під себе - інтернет залишиться безлімітним, а набір хвилин і SMS можна вибрати з чотирьох варіантів: 500, 800, 1500 і 3000 хвилин і SMS. Налаштувати тариф і вибрати пакети хвилин і SMS можна в додатку "Мій МТС" або на сторінці тарифу.

Під час поїздок по Росії всі вхідні в мережі МТС будуть безкоштовними, а пакет хвилин можна витрачати на міжміські дзвінки абонентам будь-яких операторів.

Новий тариф максимально простий і адаптований для користувачів смартфонів. Спеціально для запуску тарифу МТС підготувала мережу передачі даних, зробивши акцент на стандарті 4G, а також запропонувала вигідні умови покупки 4G-смартфонів, включаючи розстрочку, trade-in і cashback.

Крім того, користувачі карт МТС Банку зможуть не платити за "Таріфіще" і користуватися безлімітним інтернетом безкоштовно: для цього необхідно стати учасником програми "МТС Smart Гроші" і оплачувати по карті МТС Банку покупки на суму 20 тисяч рублів на місяць.

Вартість тарифу в Алтайському краї - від 450 рублів, вартість у інших регіонах - на сайті www.mts.ru