Донецкий техникум промышленной автоматики

Новий дизайн Вконтакте або горизонтальна обкладинка для груп

  1. Завантаження нової обкладинки
  2. Чим цікавий новий дизайн ВКонтакте?
  3. Як зробити обкладинку групи Вконтакте онлайн

Тема цієї статті - новий дизайн ВКонтакте. знову змінилося оформлення груп ВКонтакте , Тепер можна встановити горизонтальну обкладинку в групі. Оформлення вашої спільноти ВК з такою шапкою набагато цікавіше. Відверто кажучи, тут не потрібні знання Photoshop. А можна без особливих навичок зробити красиву картинку навіть в PowerPoint, Fotor, Canva, Pixlr Editor.

Перейшовши в групу можна помітити, що в тих групах стали видні кнопки «Закріплена запис», «Інформація» і «Тисніть меню». А раніше вони були приховані. Природно, все оформлення груп відразу поїхало.

Завантаження нової обкладинки

А тепер давайте розберемося, як же включити можливість установки горизонтального шапки. Давайте ми кликнемо на кнопку «Управління».

Далі в розділі «Налаштування» ми зможемо побачити новий запис «Обкладинка спільноти» і «Завантажити».

Перш за все, давайте прочитаємо рекомендовану інформацію від ВК і тиснемо «Вибрати файл»

Потім натискаємо на останню, і завантажуємо нову обкладинку групи ВКонтакте. Ось тут і можна зрозуміти, що файл завантаження може бути будь-якої величини! Але не менше, ніж розмір 1590 × 400 px. Створюємо прототип обкладинки в будь-якому редакторі. Далі ми можемо виділити і зберегти ту область, яка відповідає вимогам ВК. Ось підказка, де знайти зображення для обкладинки, яким редактором скористатися, щоб додати текст і графіку.

Чим цікавий новий дизайн ВКонтакте?

Головне: з'явилося більше місця для інформації. Тепер тут можна написати назву групи, мета її створення, заклик до дії і так далі. Таке оформлення буде логічно завершеним і більш функціональним. Але можна залишити і старий дизайн, це справа смаку кожного.

Коли ви будете оформляти горизонтальну обкладинку то помітите, що внутрішнє меню тепер якось випадає із загального контексту. Думаю, краще буде закріпити картинку для переходу в меню. І використовувати його для розміщення wiki-сторінок в групі.

У той же час, мені б хотілося, щоб розробники додали ще якусь можливість для установки саме красивого переходу на Вікі сторінки.

Хочеться відзначити, що з 2016 року розробники соціальної мережі Вконтакте активно намагаються налаштувати цю мережу для просування бізнесу. Зробити її більш зручною для бізнесу чи що. З моєї точки зору це дуже добре і дуже затребуване у багатьох інтернет підприємців.

Але найважливіше, на мою думку, їм потрібно ретельно продумати систему «Банів», щоб підприємці могли спокійно працювати, не заважаючи тим користувачам, які прийшли розважатися в соцмережу.

Як зробити обкладинку групи Вконтакте онлайн

Включайте свою креативність і вибирайте, що вам більше подобається горизонтальна обкладинка або вже звичний дизайн Вконтакте. Створення онлайн і установка нової обкладинки наочно, по кроках, представлена ​​в відео під статтею.

PS Сподіваюся ця інформація стане Вам у пригоді.

PSS Включайте свою креативність і удачі Вам у всіх починаннях!

Чим цікавий новий дизайн ВКонтакте?