Донецкий техникум промышленной автоматики

Новий фільтр Баден-Баден, як вийти з під фільтра

 1. Оновлення алгоритму ранжирування Яндекс
 2. Приклад переоптімізірованние тексту
 3. Вихід з-під фільтра Баден-Баден
 4. Послуги для постраждалих сайтів

SEO-тексти часто сильно відрізняються від простих статей. І це логічно: кожен такий текст повинен ранжуватися пошуковими алгоритмами, а значить, потрібно розставити для них сигнальні вогні - ключові слова. Але перевантажений такими вогнями текст починає працювати проти вас, і в підсумку сайт втрачає позиції в результатах пошукової системи. Чому так? І при чому тут новий фільтр Баден-Баден?

І при чому тут новий фільтр Баден-Баден

Оновлення алгоритму ранжирування Яндекс

Німецьке місто тепер став у нас таким популярним, тому що дав своє ім'я новому алгоритму Яндекса. Таке говорить назва фахівці пошукової системи вибрали не просто так. Фільтр Баден-Баден потрібен для того, щоб не допускати в видачу результатів з переоптімізірованние текстами. Тобто, якщо продовжувати аналогію з сигнальними вогнями, завдяки новому фільтру Баден-Баден не обійшов стороною і «прикриває» сторінки, які неадекватно яскраво сяють і сліплять кількістю ключів замість того, щоб просто привернути увагу.

Приклад переоптімізірованние тексту

Приклад переоптімізірованние тексту

Суть роботи фільтра в тому, що сайт, на якому він відшукує статтю з дуже великою кількістю ключів, повністю «просідає». Тобто, з топа Яндекса спочатку вилітає окрема сторінка, а якщо таких сторінок багато то і весь сайт відразу. Це створює певні труднощі в тому, щоб вийти з-під «санкцій», тому що доводиться фактично змінювати все.

Це створює певні труднощі в тому, щоб вийти з-під «санкцій», тому що доводиться фактично змінювати все

Якщо скористатися Яндекс.Вебмайстер, зайти в розділ «Діагностика» - «Безпека і порушення», можна побачити, що система вже почала розсилати «листи щастя». У цьому розділі для «незручних», заспамленності ключами ресурсів з'являється сповіщення про порушення: «переоптімізацію». Повідомлення є - конкретики немає, Яндекс не поспішає полегшувати завдання веб-майстрам і вказувати на конкретну сторінку, де знаходиться переоптімізірованние стаття.

Повідомлення є - конкретики немає, Яндекс не поспішає полегшувати завдання веб-майстрам і вказувати на конкретну сторінку, де знаходиться переоптімізірованние стаття

Втім, помітити сторінку, через яку доступ в топ вам виявився закритий, досить просто, якщо ви звикли говорити і писати по-російськи чисто, правильно, без порушення синтаксичних, морфологічних і інших дуже важливих норм. Ключі на кшталт «купити панчохи в сіточку в Баден-Баден недорого з доставкою», розсипані щедрою рукою хлібороба, обов'язково «кинуться в очі» новим алгоритмом. Такі тексти вже навіть не можна назвати SEO-оптимізованими, вони по-справжньому сеошние. Яндекс ратує за те, щоб статті писалися для людей, а не роботів, за те, щоб інформація на сайтах була по-справжньому корисною для людей. Тому все сеошние тексти, які не можна читати без гірких сліз, а зрозуміти і зовсім неможливо, потрапляють під фільтр.

Вихід з-під фільтра Баден-Баден

У штаті нашої компанії - виключно грамотні люди, які вміють відрізнити SEO-оптимізацію від спаму. Всі тексти, які ми пропонуємо клієнтам, збалансовані: читабельні, корисні для людей і при цьому ненав'язливо, але впевнено привертають увагу пошукових систем. Такий баланс і є запорука виходу сайту в топ.

Щоб дізнатися, чи потрапив ваш сайт під фільтр в Яндексі або Гуглі, і якщо так, то які саме сторінки не сподобалися роботу, звертайтеся до нас. Так, висновок сайту з-під фільтра з переоптімізірованние сторінками може зайняти час - особливо якщо виявиться велика кількість нечитабельних статей. Але ми можемо гарантувати позитивний результат своєї роботи. Наші переваги в боротьбі з Баден-Баден:

 • виняткова грамотність;
 • уважність;
 • вміння створювати збалансовані тексти, приємні і алгоритму ранжирування, і відвідувачам вашого сайту;
 • проведення ретельних SEO-перевірок, виявлення всіх невідповідностей рекомендацій Яндекса.

Про нашу роботу ви можете судити за її результатами. Ми пропонуємо почитати відгуки наших клієнтів і переконатися: їх сайти не потрапляють під нові «санкції», відмінно сприймаються роботами і ранжуються.

Послуги для постраждалих сайтів

 1. Консультації щодо виведення сайту з алгоритму Баден-Баден. Замовник складає перелік питань, які його хвилюють і передає нам по телефону, скайпу або по електронній пошті. ми проводимо аналіз сайту , Пропонуємо рекомендації та роботи по їх усуненню на оплатній основі.
 2. Пошуковий аудит і повний аналіз текстового контенту. Проводиться повне морфологічні дослідження контенту сайту з метою пошуку переоптімізірованние текстів, заголовків і мета-тегів і ін. Результати надаються у вигляді звіту з повним переліком виявлених проблем в SEO-оптимізації. Замовник самостійно виправляє помилки переоптімізаціі або ж замовляє послугу виведення з під фільтра в нашій компанії, згідно необхідних робіт.
 3. Повна переоптімізаціі сайту з нуля. Спочатку виконується аналіз сайту, виявляються проблемні місця, виправляються колишні тексти або створюється новий якісний контент по LSI-технології. Вносяться зміни в мета-теги. Через сервіс Яндекс-Вебмайстер проводиться переобход переоптімізірованние сторінок. Сайт подається на перегляд для зняття фільтра Баден-Баден. При необхідності виконуються додаткові роботи або пошукове просування для досягнення позитивного результату .

При необхідності виконуються додаткові роботи або  пошукове просування для досягнення позитивного результату

Ви також завжди можете окремо замовити копірайтинг для сайту , Яким ми займаємося, і отримати грамотні SEO-оптимізовані тексти, написані чистою російською мовою, які подобаються навіть таким прискіпливим алгоритмом як Баден-Баден.

повернутися

Чому так?
І при чому тут новий фільтр Баден-Баден?