Донецкий техникум промышленной автоматики

NEWSru.com :: Лукашенко пояснив, за що його називають "батьком", похвалив опозицію і зізнався, що фальсифікував вибори

Лукашенко пояснив, за що його називають "батьком", похвалив опозицію і зізнався, що фальсифікував вибори
Президентські вибори, які пройшли в Білорусії цієї весни, були сфальсифіковані
За логікою білоруського президента, Захід пообіцяв визнати результати виборів, якщо вони будуть "європейські"

Президентські вибори, які пройшли в Білорусії цієї весни, були сфальсифіковані. У цьому несподівано зізнався переміг на них Олександр Лукашенко. Президент заявив, що йому довелося забрати від свого кінцевого результату більше десяти відсотків, інакше Захід не повірив би в чесність виборів, передає агентство "Білоруські новини" .

Як уточнив Лукашенко, насправді за нього проголосувало 93,5% білоруських виборців. І тільки на догоду критиці про "неєвропейський показнику" він віддав розпорядження центрвиборчкому зробити підсумкові 83%. "І якщо зараз почати перераховувати бюлетені, то я не знаю, що з ними робити взагалі", - резюмував білоруський керівник.

За логікою білоруського президента, Захід пообіцяв визнати результати виборів, якщо вони будуть "європейські". "Ми намагалися зробити європейські. Але теж, бачите, не вийшло. Пообіцяли, що якщо європейські, то все буде нормально, зробили європейські - ненормально", - був відвертим Олександр Лукашенко перед журналістами.

Лукашенко також пояснив, що в Білорусії його називають "батьком" за проведену батьківську політику "батога і пряника", а "диктатором" на Заході - за відстоювання національної моделі розвитку, передає Інтерфакс.

"Я ніяк не реагую, коли мене називають" батьком ", - сказав лідер Білорусії. За його словами, коли він прийшов до влади, то відразу став керувати країною так, як умів: когось жорстоко карав за крадіжки, когось" на руках носив - як хороший батько, батько в родині ". А" останнім диктатором "його називають ті, кому не подобається білоруська модель розвитку і конкуренція з боку Білорусії на ринку.

Крім того, Лукашенко заявив, що не готує собі наступника, і "батьком" його звуть також за принципове небажання передавати країну "у спадок". Лукашенко "береже" своїх дітей від бізнесу, тому вони працюють на державних посадах.

Ще одне гучне політичне висловлювання, яке стосується опозиції країни, зробив в четвер лідер Білорусії. Виявляється, опозиція потрібна білоруському керівництву точно так же, як і будь-якої влади. Саме про білоруську опозицію він відгукнувся так: "дай Бог кожному президенту таку опозицію".

Нагадаємо, що розхвалюють Лукашенко опозиція в особі одного з її лідерів Олександра Козуліна вже більше місяця голодує в білоруській колонії .