Донецкий техникум промышленной автоматики

Неполадки в роботі пристрою

  1. Індикатор стану блимає колір статус індикатора значення зелений Готовність до сканування...
  2. Сканер не вимикається
  3. Неможливо запустити Epson Scan
  4. Перевірка підтримки стандарту USB операційною системою Windows
  5. Натискання на кнопку сканера не призводить до запуску потрібного додатку

Індикатор стану блимає

колір

статус індикатора

значення

зелений

Готовність до сканування

Зчитує дані або сканування.

помаранчевий

Виникла помилка

Перевірте, що сканер правильно приєднаний до комп'ютера. Дотримуйтесь інструкцій плаката Установка для підключення сканера до комп'ютера.

Переконайтеся, що програмне забезпечення сканера встановлено повністю. Зверніться до плакату Установка за інструкціями про встановлення програмного забезпечення сканера.

(Ні)

сканер вимкнений

Сканер не включається

Переконайтеся, що адаптер змінного струму надійно підключений до сканера і до справної електричної розетки.

Переконайтеся, що електрична розетка справна. Перевірте справність розетки, підключивши до неї інший електричний прилад.

Сканер не вимикається

Переконайтеся, що додатки сканування не запущені на комп'ютері.

Неможливо запустити Epson Scan

Зачекайте, поки індикатор не засвітиться постійним зеленим світлом (готовність до сканування).

Переконайтеся, що сканер увімкнений.

Вимкніть принтер і комп'ютер, а потім перевірте, що ваш комп'ютер та принтер надійно з'єднані інтерфейсним кабелем.

Використовуйте USB-кабель з комплекту поставки або вказаний в розділі інтерфейс USB .

У деяких країнах USB-кабель може не постачатися в комплекті з пристроєм.

Підключіть сканер безпосередньо до порту USB комп'ютера або через лише один USB. Пристрій може працювати неправильно, якщо він підключений до комп'ютера через декілька USB.

Якщо ви використовуєте сумісний з TWAIN додаток, наприклад, Adobe Photoshop Elements, переконайтеся, що для параметрів Scanner (Сканер) або Source (Джерело) обраний потрібний сканер.

Якщо ви оновлювали операційну систему, необхідно також перевстановити програми Epson Scan. Видаліть ПО Epson Scan, як описано в розділі Видалення програмного забезпечення сканера , Потім повторно його як описано в плакаті Start Here (Встановлення).

Тільки для Windows:

Переконайтеся, що поруч з ім'ям сканера в розділі Imaging devices (Пристрої обробки зображень) на вкладці Device Manager (Диспетчер пристроїв) немає питання (?) Або знак оклику (!) Знака. Якщо поруч з ім'ям пристрою є знак питання (?) Або знак (!) Знак, або його ім'я з'явилося в розділі Unknown devices (Невідомі пристрої), видаліть EPSON Scan, як описано в розділі Видалення програмного забезпечення сканера , І потім повторно додаток, дотримуюся інструкцій з плаката Установки.

Перевірка підтримки стандарту USB операційною системою Windows

Зробіть наступне.

У Windows Vista: натисніть кнопку пуску і виберіть Control Panel (Панель керування).

У Windows XP: натисніть кнопку Start (Пуск) і виберіть Control Panel (Панель керування).

У Windows 2000 Клацніть Start (Пуск), виберіть пункт Settings (Настройки) і виберіть Control Panel (Панель керування).

Клацніть System and Maintenance (Система і обслуговування), потім - System (Система) (в Windows Vista) або двічі клацніть значок System (Система) (в Windows XP і 2000).

Клацніть System and Maintenance (Система і обслуговування), потім - System (Система) (в Windows Vista) або двічі клацніть значок System (Система) (в Windows XP і 2000)

Зробіть наступне.

У Windows Vista: Клацніть Device Manager (Пристрої), потім клацніть Continue (Продовжити) у вікні User Account Control (Контроль облікових записів).

У Windows XP і 2000: Відкрийте вкладку Hardware (Обладнання) і клацніть кнопку Device Manager (Диспетчер пристроїв).

У Windows XP і 2000: Відкрийте вкладку Hardware (Обладнання) і клацніть кнопку Device Manager (Диспетчер пристроїв)

Прокрутіть вниз список і розкрийте вузол Universal Serial Bus controllers (Контролери шини USB).

Якщо в списку присутні USB Universal Host Controller (Універсальний хост-контролер USB) і USB Root Hub (Кореневий розгалужувач для USB), ваша ОС Windows підтримує USB.

Натискання на кнопку сканера не призводить до запуску потрібного додатку

Переконайтеся, що додаток Epson Scan встановлено правильно.

У Windows VistaіXP:

Клацніть вкладку Events (Події) у діалоговому вікні Properties (Властивості) сканера і перевірте, що прапорець Take no action (Не виконувати ніякі дії) знято. Також перевірте, обрана в списку Select an event (Вибір події) потрібна кнопка і відзначений чи пункт Start this program (Запустити цю програму). Подробиці див. В розділі Призначення програми в Windows Vista або в розділі Призначення програми в Windows XP . У Windows 2000: Клацніть вкладку Events (Події) у діалоговому вікні Properties (Властивості) сканера і перевірте, що прапорець Disable device events (Вимкнути події пристрою) знято. Також перевірте, обрана чи потрібна кнопка в списку Scanner events (Події, які генеруються сканером) і вибрано чи потрібний додаток у списку Send to this application (Надіслати цій програмі). Подробиці див. В розділі Призначення програми в Windows 2000 .

У Mac OS X: Переконайтеся, що ви увійшли як користувач, який встановив ПО сканера. Решта користувачів повинні спочатку запустити з папки Applications (Додатки) утиліту EPSON Scanner Monitor і потім натиснути на кнопку для сканування.