Донецкий техникум промышленной автоматики

NeoDownloader v.2.9.3 - безкоштовна версія масового завантажувача файлів

Вийшла безкоштовної версія масового завантажувача NeoDownloader , Який дозволяє завантажувати файли будь-яких типів. Уже в процесі завантаження можливо переглядати зображення та програвати аудіо- та відео-файли. Завдяки наявності системи фільтрів за розмірами і розширенню файлів скачування відбувається швидко, без спливаючих вікон і реклами.

Часто буває така ситуація, коли хочеться скачати всю веб-галерею або кілька архівів з різних сайтів одночасно, але якщо при цьому доводиться завантажувати файли поодинці, то бажання швидко сходить нанівець. Масовий завантажувач - істотна підмога активному користувачеві, що створює свої колекції різноманітного змісту. Крім автоматизації та прискорення власне процесу завантаження нова версія програми NeoDownloader допомагає завантажувати і переглядати файли практично з усіх сайтів, включаючи ті, що вимагають реєстрації та авторизації. Часто буває така ситуація, коли хочеться скачати всю веб-галерею або кілька архівів з різних сайтів одночасно, але якщо при цьому доводиться завантажувати файли поодинці, то бажання швидко сходить нанівець

Щоб використовувати програму не потрібно володіти навичками досвідченого програміста, досить вказати адресу сторінки, з який необхідно завантажити бажане, потім вибрати, що саме потрібно завантажити - весь контент сайту, окремі галереї або кілька файлів в різних галереях. Але цим можливості завантаження не вичерпуються: NeoDownloader викачує списки і діапазони адрес, працюючи з будь-якою кількістю посилань. Можна прямо з браузера перетягувати посилання в плаваюче віконце програми, що також порадує любителя масових закачувань.

Розробники NeoDownloader пропонують безліч цікавих готових проектів для завантаження, представлених як 3D шпалерами, кумедними анімованими малюнками, так і добіркою картин відомих художників у відмінному дозволі. Завантаження допускає до 20 одночасних з'єднань на необмеженої швидкості, але користувач може самостійно вибрати оптимальний варіант.

Додаткові можливості NeoDownloader також можуть бути високо оцінені. Навіть якщо скачування ще не завершено, вбудований переглядач і медіа-плейер дозволяють відразу переглядати і прослуховувати завантажувані файли в звичайному режимі або в режимі слайд-шоу. Крім того, прямо з програми можна переслати завантажені файли по електронній пошті.

Завантажити NeoDownloader v.2.9.3 можна тут (3,6 МБ, Freeware, Windows All).