Донецкий техникум промышленной автоматики

Нелегкий вибір: різні варіанти тесту TOEFL

  1. Purpose of TOEFL
  2. Types of TOEFL EXAM
  3. Differences between IBT і PBT

Отже, ви вирішили не шукати легких шляхів, а вчитися або жити і працювати за кордоном. А конкретніше - в Сполучених Штатах Америки. Якщо в цьому випадку ви не володієте державною мовою на належному рівні, вам світить тільки роботу некваліфікованого працівника. Те ж саме з навчанням. Але ж жити-то хочеться не аби як! У цьому випадку ваша увага має бути серйозно і надовго направлено на здачу іспиту TOEFL . Саме таку мету ставлять собі все більша кількість студентів, які обирають навчання англійської по скайпу. Абревіатура TOEFL означає Test of English as a Foreign Language. Це найпоширеніший складатимуть стандартизований тест з англійської як іноземної, він розроблений американською організацією Educational Testing Service (ETS) і отримав своє визнання в більш ніж 130 країнах і 7500 вищих навчальних закладів по всьому світу.

Purpose of TOEFL

Завдання тесту спеціально скомбіновані таким чином, щоб оцінити можливості людини, для якого англійська мова не є рідною, розуміти його і використовувати в робочих і академічних цілях. І не дивно, адже певний прохідний бал тесту є однією з умов прийняття кандидата на міжнародні програми і гранти. А деякі роботодавці вимагають тест як доказ вашого рівня для роботи в міжнародній компанії.

Types of TOEFL EXAM

На даний момент у всьому світі використовують два варіанти іспиту TOEFL: тест, який здають на комп'ютерах через Інтернет (IBT), і паперовий аналог (PBT). Через всесвітню мережу тест проходять студенти більшості країн світу, а там, де можливість комп'ютерного тестування недоступна, кандидати користуються паперовим тестом. Обидва типи іспиту зізнаються вищими навчальними закладами та іншими організаціями. В обох типах перевіряються однакові навички: модуль аудіювання на здатність сприймати і розуміти англійську, а Speaking перевіряє вміння вільно спілкуватися і висловлювати свої думки according to the standards of English Language. Reading Part тестує навички розуміння прочитаних текстів, а Writing Module вимагає вміння писати стандартні тексти в науковому стилі на англійській мові. Є також відмінності між двома варіантами тесту, які складаються в основному в розподілі часу і в кількості і видах завдань. Був ще один варіант складання іспиту CBT (computer-based test), який був заснований на спеціальній комп'ютерній програмі, але інтернет версія його витіснила, і його припинили використовувати в 2006 році.

Differences between IBT і PBT

Listening IBT Listening PBT
Від 30 до 50 питань і завдань 50 завдань по аудіо файлів
Від 40 до 60 хв на виконання 30 хвилин на виконання
Завдання: короткий + довгий діалоги + бесіда завдання: короткий + довгий діалоги
Ви зможете бачити і чути питання Ви будете чути питання, але не бачити
Можуть бути діаграми або малюнки Ніяких графічних вставок
Відповідаєте відразу і безповоротно. Ви можете повертатися до питань

Speaking IBT Speaking CBT
Займає від 20 до 25 хвилин займає 40 хвилин
Часу у вас від 15 до 20 хвилин 25 хвилин
Доповнення + виправлення помилок Найчастіше перші 15 питань вимагають від вас
(Точного розподілу немає) доповнення, інші 25 - виправлення помилок.

Reading IBT Reading CBT
Вам належить впоратися з 40-55 питаннями. Питань більше - близько 60.
Можливий більше ніж 1 правильну відповідь. Як правило, є тільки одна відповідь на питання.

Writing IBT Writing CBT
1 завдання 1 завдання
30 хвилин 30 хвилин
Писати твір можна і на комп'ютері, і на писати можна тільки на папері
папері Розділ Structure and Written Expression
Максимальний бал: 120 Максимальний бал: 667

елось б ще підмінити, друзі, що коли ви будете проходити IBT TOEFL EXAM, вам слід звернути увагу на перші 5-6 питань. Адже саме завдяки їм програма визначає рівень, на якому ви проходите тест, і саме базуюся на цьому результаті, будуть генеруватися або вибиратися ваші наступні завдання. Розмір реєстраційного внеску за TOEFL IBT в залежності від регіону становить 160-225 $, за TOEFL PBT - 160 $. Спробуйте перевірити свої сили.

Ми розуміємо, що випробування це не з легких, але ваша впевнена мотивація + робота на заняттях онлайн по скайпу можуть принести вам бажані результати! Вірте в себе, як ми віримо в кожного нашого студента, і у вас все обов'язково вийде! Удачі на TOEFL!

Велика і дружна сім'я EnglishDom