Донецкий техникум промышленной автоматики

Навіщо потрібна голосова пошта Теле2?

Читайте цю статтю до кінця і Ви дізнаєтеся, чому здебільшого абонентів Теле2 послуга голосової пошти абсолютно не потрібна, як її підключити і відключити.

Суть роботи послуги голосової пошти на Теле2 зводиться до наступного - Вам телефонує хтось, але не може додзвонитися по якійсь причині, автоінформатор пропонує залишити голосове повідомлення на голосовій поштовій скриньці, Ви можете це повідомлення прослухати пізніше, зателефонувавши за номером 600 (максимум повідомлення буде зберігатися 20 діб). Про те, що хтось Вам телефонував Ви дізнаєтеся за допомогою вхідного смс повідомлення. Добре, але послуга Хто дзвонив Теле2 робить майже те ж саме

Добре, але послуга  Хто дзвонив Теле2  робить майже те ж саме

Голосове повідомлення на Теле2

. Крім того, що послуга дозволяє залишати і прослуховувати голосові повідомлення є ще ряд відмінностей:

 • По-перше, можна змінити привітання і замість автоинформатора той, хто телефонує Вам почує Ваш голос. Це здорово, з'являється деяка унікальність і індивідуальність Вашого номера :)
 • По-друге, послуга працює таким чином, що Ви дійсно не пропустите жодного дзвінка, так як якщо в рамках послуги Хто дзвонив задіюється тільки переадресація по недоступності, то в рамках послуги голосової пошти задіюються всі види умовної переадресації. Детальніше про переадресацію можна почтітать тут .
 • По-третє, послугу не можна налаштувати, умовні переадресації встановлюються жорстко і якщо Ви встановіть переадресацію на якийсь інший номер послуга перестане працювати. В цьому плані послуга Хто дзвонив краще, адже Ви можете налаштувати переадресацію зручним для Вас чином. Мені, наприклад, не подобається що спрацьовує переадресація по невідповіді, так як сіамські сипляться тільки так. Якщо підключено голосової пошти від цього не позбутися ніяк,

Голосова пошта Теле2 - безкоштовна послуга?

По суті - безкоштовна, тільки якщо Ви нею не користуєтеся, якщо ж Ви будете телефонувати на голосову поштову скриньку - доведеться платити в середньому по 1 рублю за хвилину. В принципі, не дорого, адже одне голосове повідомлення не більш ніж 30 секунд, але найприкріше те, що може і ніякого повідомлення і немає, просто людина не встигла натиснути на відбій і там записався тільки звук натискання на клавішу. Такі повідомлення зазвичай і залишають :( нормальним було б сказати навіщо дзвонив або повідомити що хотів, але мені здається люди забувають про це і як результат, 9 з 10 повідомлень - пустушки, які марно слухати, тільки гроші даремно витратиш.

Загалом, на мій погляд, найкраще використовувати послугу Хто дзвонив, її можна налаштувати таким чином, що від Голосовий пошти не відрізниш, тобто СМСки приходити будуть точно так же, як і при підключеної голосової пошти, але дурних голосових повідомлень ніхто не залишить і зв'язок дійсно буде безкоштовною. Добре ще, що Теле2 поки не підключає голосову пошту всім абонентам, цю послугу потрібно підключати окремо.

Щоб підключити голосову пошту Теле2 можна використовувати кілька варіантів.

 1. Звернутися до оператору Теле2 або в салон зв'язку. Для підключення потрібно паспорт.
 2. Набрати спеціальний запит: * 121 # виклик. Після цього Вам на телефон прийде смс підтвердження, що послуга підключена.

  Підключити послугу голосової пошти Теле2

  Підключити послугу голосової пошти Теле2

  Голосова пошта Теле2 підключена

 3. через особистий кабінет Теле2 . Я підготував невелике відео інструкцію про те, як підключити голосову пошту через особистий кабінет.


Для відключення голосової пошти можна скористатися спеціальним запитом:

* 121 * 1 # виклик

Відключити голосову пошту Теле2

або можна так само зателефонувати оператору або відключити її через особистий кабінет.

На цьому все, якщо залишилися питання по роботі даної послуги або Вам є що додати - прошу залишити коментарі в формі нижче, а щоб не пропустити нових цікавих матеріалів підписуйтесь на оновлення блогу!