Донецкий техникум промышленной автоматики

Навігація iGO Navigation

З Huawei Mate 10 Pro зіткнувся з цікавою ситуацією, коли хотів потестировать офлайновую навігацію - ту, яка не вимагає Інтернету. (Багатьом користувачам це актуально.) У мене вже сто років як куплена програма Navigon, яка з кожним роком мені подобається все менше і менше, тому що вона дуже погано розвивається (а також куплена Sygic настільки дико косячіт, що я давно від неї відмовився) , а тут з'ясувалося, що Navigon з цим смартфоном не сумісна. Тому що при запуску просто видає лаконічне вікно зі словом "Помилка" - і все, зливайте воду. Я її пробував пару раз видаляти і переставляти - та ж історія.

Ну, думаю, добре, бобик здох. А міняти щось на що? Всякі безкоштовні варіанти зі всякими Open Street Maps мене не влаштовують - там і якість карт досить низька, і маршрути криві, і програми дуже так собі, я їх чимало потестувати. Мені потрібно що-небудь Власницьке, платне, з якісними картами і хорошим сервісом.

Поки дивився сумно на Navigon в Google Play, знизу по посиланню магазин вивів популярні аналоги. І там буквально на першому місці стояла програма iGO Navigation . А у мене з iGO давня історія взаємин.

Колись давно це була найкраща (або одна з кращих) програм навігації під Windows Mobile і я її активно використовував.

Потім, коли я деякий час користувався айфоном, iGO випустили під iOS, але це було настільки криве убозтво, що користуватися ним було неможливо.

Далі, коли я перейшов на Android, iGO в магазині дуже тривалий час не була присутня: її треба було якось там купувати на їхньому сайті на карті пам'яті, відгуки про неї були дуже так собі - в загальному, ну його, вирішив тоді я.

І потім довго користувався Sygic і Navigon, а далі й зовсім навігацією Гугла, хоча вона, звичайно, помітно менше інформативна і менш зручна, ніж спеціальні програми.

Ну і чому б мені, подумав я, не дати iGO новий шанс, тим більше що грошей відразу не просять: програма скачується безкоштовно, обрану зону карт (там весь світ представлений) можна безкоштовно тестувати сім днів - в загальному, скачав і встановив.

Покатався пару днів, ви знаєте - поки все дуже подобається. Відмінна інформативність, добре продумане розміщення інформаційних блоків, відмінно виводить розкладку за напрямками, розкладку по потрібним рядах, працює з пробками (як я зрозумів, але перевірити поки не перевірив), попереджає про перевищення швидкості, є кілька режимів голосових повідомлень.

Відмінна інформативність, добре продумане розміщення інформаційних блоків, відмінно виводить розкладку за напрямками, розкладку по потрібним рядах, працює з пробками (як я зрозумів, але перевірити поки не перевірив), попереджає про перевищення швидкості, є кілька режимів голосових повідомлень

Загалом, поки радує, якщо серйозних косяків не виявлено - прикуплю карти всієї Європи, благо за них хочуть щось там менше 2 тисяч рублів.

Ну і якщо хтось з вас користується цією програмою і знає за неї якісь косяки і проблеми - поділіться, плиз, буду вдячний.

PS Під айфон вона також є , Але мені на айфоне її тестувати не хочеться, так що якщо користуєтеся на айфоне - теж поділіться враженнями, плиз.

Upd: З Navitel прислали ключик - теж потестірую і порівняю. Давно з ним не працював.

А міняти щось на що?