Донецкий техникум промышленной автоматики

Настільна гра Пінги Понго - купити в Москві і Санкт-Петербурзі, Пінги Понго ціна

Компоненти настільної гри Пінги Понго   А ми підемо на південь Компоненти настільної гри Пінги Понго А ми підемо на південь! Настільна гра Пінги Понго (Pingi Pongo) - це захоплююча історія на великому ігровому полі-океані з айсбергами і дрейфують крижинами. Компанія пінгвінів направляється до Південного полюса, стрибаючи з однієї крижини на іншу і намагаючись не залишатися довго на розколених льоду. Час від часу вони користуються більш швидким шляхом і пускаються вплав, але тільки якщо поруч немає косатки. У кожного гравця своя пингвинья сім'я - тато, мама і малюк пінгвін. Виграє той, хто першим доведе свою сімейку до полюса!

На суші і на воді. Гравці в настільну гру Пінги Понго по черзі кидають кубик і рухають одного зі своїх підопічних по крижинах на що випало кількість кроків. Якщо на кубику випадає синій кружок, пінгвін пірнає в океан і пливе по синій лінії до наступного айсберга. Так як у воді наші монохромні друзі пересуваються набагато швидше, ніж на суші, таким чином можна сильно обігнати своїх суперників.

Перше правило полярного пінг-понгу: один пінгвін - одна крижина. Якщо пінгвін стрибає і приземляється на зайняту крижину, то він перестрибує на наступну найближчу вільну крижину, айсберг або Південний Полюс. Якщо при цьому він обганяє побратимів, що стоять на тріснутих крижинах, розумні, але боязкі пташки негайно повертаються назад на найближчий айсберг.

Косатка? Посміхаємося і махаємо! Яка захоплююча історія може обійтися без головного лиходія? Є він (точніше, вона) і в настільній грі Пінги Понго. Як тільки хто-небудь стрибає на крижину із позначкою косатки, хижачка починає плавати колами в пошуках здобичі. Не турбуйтеся, жоден пінгвін не постраждає - адже вони дуже обережні, і, якщо повинні пірнути в воду для чергового запливу, але бачать, що на синій лінії виявилася косатка, то просто переміщаються на один крок вперед.

Настільна гра Пінги Понго (Pingi Pongo) не схожа на звичні дії з кубиками. Хижа косатка, що з'являється то тут, то там, плутає плани гравцям. Пінгвіни, стрибають один через одного, змушують прораховувати ходи і думати, яким з них вигідніше піти в даний момент, щоб просунутися якомога ближче до мети, не злякавши при цьому родичів. І приємний бонус Пінги Понго - після декількох партій всі гравці твердо запам'ятають, що пінгвіни живуть на Південному полюсі! :)

До складу настільної гри Пінги Понго (Pingi Pongo) входить: 1 ігрове поле, 12 дерев'яних фігурок пінгвінів, 1 дерев'яна фігурка косатки, 1 спеціальний кубик і правила гри російською мовою.

Косатка?
Яка захоплююча історія може обійтися без головного лиходія?