Донецкий техникум промышленной автоматики

Настільна гра Го - Турнірний набір (червоне дерево, пластик), Philos, арт. 3220 - купити в Москві і Санкт-Петербурзі, Го турнірний набір ціна

Давня гра Go, маючи елементарні правила і невелика кількість компонентів, вважається найглибшою грою в світі Давня гра Go, маючи елементарні правила і невелика кількість компонентів, вважається найглибшою грою в світі. На сайті http://boardgamegeek.com вона посідає перше місце серед стратегічних ігор, і на нашу думку, цілком заслужено. Крім того, це одна з найпопулярніших ігор світу - в Китаї, Кореї та Японії тільки ледачий не знає, як грати в Го.

Настільна гра Го - гра філософії, розрахунку, гармонії і балансу. На відміну від шахів, в кінці гри ви побачите на полі не приреченого короля з жалюгідними залишками свити, а два потужних держави, співіснують в гармонії на одній ігровій дошці. Недарма в Го грають не тільки прості любителі настільних ігор, а й бізнесмени, філософи і дипломати.

Правила настільної гри Го ясні навіть дитині: гравці по черзі ставлять на перетинання ліній камені свого кольору. Камені - це варта, яка охороняла ваші кордону, або розвідники, які пробралися в табір супротивника. Якщо ви оточили каміння супротивника своїми каменями, то знімаєте його камені з дошки і забираєте собі. Однак, в кінці гри має значення не те, скільки каменів ви зняли з поля, а то, скільки ви отримали порожній території, оточеній вашої вартою - камінням.

У грі Го існує свій етикет, а для приємної партії вважаються важливими якість ігрової дошки, матеріал, з якого зроблені камені і чаші для них, і навіть те, який звук видають камені, коли їх ставлять на дошку. Також, по грі написана величезна кількість літератури. Як кажуть самі японці, правила Го можна вивчити за кілька хвилин, але пізнавати глибини цієї великої гри можна десятиліттями.

Коротка характеристика настільної гри Го - Турнірний набір (червоне дерево, пластик), Philos, арт. 3220:

  • Розмір ігрового дошки (Не складна, клен): 475 х 445 х 10 мм.
  • Розмір осередку ігрового поля: 24 х 22 мм (ігрове поле 19 х 19 ліній).
  • Діаметр каменю: 21 мм. У комплекті 181 камінь чорного кольору і 180 каменів білого кольору, виготовлених з пластика. У комплекті дві чаші для зберігання каменів, виготовлених з червоного дерева.
  • Правила настільної гри Го російською мовою ми прикладаємо до кожного примірника гри.

Якщо у вас немає можливості розмістити не складається Гобан, то зверніть увагу, що в нашому магазині представлені складаються варіанти настільної гри Го: Го в скриньці з бука та Го в валізці червоного дерева.