Донецкий техникум промышленной автоматики

Найвигідніший 3G Інтернет, порівняння тарифів 3g, відгуки, підключення

 1. Технології, що підтримують 3G
 2. інтертелеком
 3. PeopleNet
 4. Трімоб (Utel)
 5. МТС, Київстар і Life
 6. ВИСНОВКИ

Розвиток 3G в Україні набирає більших обертів. І, так як люди розучилися обходитися без інтернету, популярність 3G зростає з кожним днем. Але ненаситним користувачам тепер потрібно щось більше, а саме - хороша швидкість 3G Інтернету за доступну ціну. У цій статті ми розповімо все про видах 3G провайдерів, якою швидкістю вони забезпечують користувачів і за скільки вони це продають. Розвиток 3G в Україні набирає більших обертів

Технології, що підтримують 3G

В Україні найбільш популярними є стандарти UMTS і CDMA. По суті, вони працюють в одній технології CDMA, але підтримують різних операторів, розвивають різну швидкість і мають відмінність в зонах покриття мережі Інтернет. Менш популярним стандартом є GSM, але він продовжує розвиватися і, хто знає, може, через кілька років і він стане лідируючим на нашому ринку.

Отже, тепер розберемося, який оператор відповідає яким стандартом. Від цього в деякій мірі залежить і відповідь на питання, який краще тариф для 3g Інтернету .

 • CDMA. Працює за все з 2-ма операторами - інтертелеком і PeopleNet.
 • UMTS. Взаємодіє з оператором Трімоб (Utel).
 • GSM. Підтримує усіма відомих операторів МТС , Київстар і lifecell .

Існує ще одна технологія - 4G (LTE). Вона в багато разів перевершує 3G за параметрами швидкості (до 100мб / с), а також вона мінімізує витрату заряду акумулятора пристрою. На жаль, технологія LTE недоступна в нашій країні, але перспектива її впровадження вже близька і в Україні.

інтертелеком

На даний момент Інтертелеком є ​​найшвидшим оператором в Україні. Швидкість передачі даних досягає 14,7 Мбіт / с, якої достатньо не тільки для перевірки та відправки миттєвих повідомлень, а й дозволяє легко дивитися фільми в хорошому дозволі онлайн. Інтертелеком має велику зону покриття, що є важливим фактором при виборі оператора. Для Інтертелеком надається широкий спектр моделей 3G модемів і Wi-Fi роутерів підтримують його послуги.

Для Інтертелеком надається широкий спектр моделей  3G модемів  і Wi-Fi роутерів підтримують його послуги

Оператор надає величезний вибір тарифів на будь-який смак. За невелику плату надається певний обсяг трафіку на максимальній швидкості. За його закінчення інтернет продовжує своє функціонування, але вже на швидкості 128 кбіт / сек.

PeopleNet

Оператор PeopleNet, також як і Інтертелеком, має велику різноманітність тарифних планів, при вичерпанні трафіку продовжує роздавати інтернет на швидкості 128 кбіт / сек. Але його максимально можлива швидкість не перевищує 3,1 Мбіт / с, та й покриття значно поступається оператору Інтертелекому. А з цього випливає, що в місцях віддалених від базових станцій сигнал буде дуже слабкий і швидкість відповідно мала.

А з цього випливає, що в місцях віддалених від базових станцій сигнал буде дуже слабкий і швидкість відповідно мала

Трімоб (Utel)

Хоч покриття Трімоб і залишає бажати кращого, застосування всіляких способів для збільшення швидкості і території покриття вже відбувається. Вже зараз швидкість досягає 7,2 Мбіт / с у багатьох регіонах його покриття. У Києві ж спостерігається швидкість близько 14,4 Мбіт / с. Залишається тільки сподіватися, що на цьому компанія не зупинитися і дасть фору всім існуючим в нашій країні операторам.

Залишається тільки сподіватися, що на цьому компанія не зупинитися і дасть фору всім існуючим в нашій країні операторам

МТС, Київстар і Life

Неспроста ці оператори об'єднані в цьому пункті. Їх об'єднує велика територія покриття, але поки тільки для роботи в стандарті 2G, швидкість якого складає близько 236 Кбіт / с. У стандарті 3G територія покриття не так велика, хоч і швидкість підключення може досягати значних результатів. На даний момент ці компанії приводять в дію нові можливості мережі. МТС пропонує 3G на швидкості до 42 Мбіт / сек, Київстар також пропонує літати по просторах інтернету на швидкості 42 Мбіт / с, Life же обійшов попередніх операторів і запропонував максимально можливу швидкість 63,3 Мбіт / сек. Звичайно ж, це не означає, що абоненти отримають запропоновану швидкість. Вона розділиться на всіх підключених абонентів до базової станції.

Вона розділиться на всіх підключених абонентів до базової станції

ВИСНОВКИ

Підведемо підсумки. Ми дізналися, що в Україні працює 3 СТАНДРТ 3G - CDMA, UMTS і GSM, а ринок пропонує різні тарифи операторів 3g. Вони, в свою чергу, включають в себе певний список операторів:

 • CDMA - Інтертелеком (14,7 Мбіт / сек) і Піпл немає (3,1 Мбіт / сек)
 • UMTS - Трімоб (7.2 Мбіт / сек)
 • GSM - МТС (42 Мбіт / сек), Київстар (42 Мбіт / сек) і Life (63,3 Мбіт / сек).

Найвигіднішими, на наш погляд, є оператор Інтертелеком. Чому? Перерахуємо по пунктах:

 1. Велика територія покриття провайдера.
 2. Стабільний сигнал.
 3. Різноманітність тарифів (включаючи безлімітні і періодичне проведення вигідних акцій).
 4. Сумісність з великим вибором моделей модемів і роутерів.
 5. Вигідні пропозиції.

Ну що ж, вибирати вам, дорогі друзі!

Чому?