Донецкий техникум промышленной автоматики

Найбільший магазин відеокамер в мережі - аукціон eBay

  1. Пояснення до даного real-time лістингу
  2. Пошук товарів з категорії «Відеокамери і аксесуари» по каталогу
  3. Що потрібно враховувати при покупці товарів на аукціоні eBay

Вашій увазі пропонується лістинг в реальному часі з аукціону eBay (США)

Вашій увазі пропонується лістинг в реальному часі з аукціону eBay (США). Лістинг містить пропозиції відеокамер і аксесуарів до них. Основні переваги, які Ви отримуєте, купуючи ці товари на eBay - це низька ціна, новітні моделі відеокамер, які часом ще не встигли з'явиться в на вітчизняних прилавках, виключно «біла збірка» (товари вироблені в США, Західній Європі, Японії, Південної Кореї ), величезний вибір, можливість купити як новий товар, так і був у вжитку, значно заощадивши при цьому. Отже, дивіться - це реальні лоти в реальному часі, торги на яких, ще не завершилися.

Читайте також:
Рководство по вибору та купівлі відеокамери
Ціни на аукціоні eBay, real-time листинги .
Алгоритм покупки на аукціоні eBay .
Обмін досвідом. Звіти про покупках

Real-time лістинг, який ми пропонуємо Вашій увазі, містить широкий асортимент товарів з категорії: «Відеокамери і аксесуари», стартова ціна на які коливається від $ 0 і вище, для того, щоб детальніше ознайомитися з конкретним лотом клікніть на відповідне посилання або картинку і ви потрапите на сайт аукціону eBay, де побачите докладний опис товару, фотографії, прийнятні методи оплати та доставки, зможете ознайомитися з ходом торгів, задати питання Продавцю. Попит на дану категорію товарів вкрай високий (більшість товарів продаються протягом 12-24 годин) і лістинг постійно змінюється. Якщо ви бажаєте здійснювати пошук товарів з категорії «Відеокамери і аксесуари» по каталогу - см. Посилання нижче. Поради покупцям аукціону eBay ви знайдете внизу цієї сторінки.

Не забувайте, що для того, щоб брати участь в торгах на інтернет аукціоні eBay, робити ставки, листуватися з Продавцями щодо виставлених товарів і т.д. - необхідна реєстрація на сайті аукціону, яка проста, безкоштовна, але має свої нюанси. Радимо вам перед тим, як почати вивчати листинги, стати повноправним членом аукціону eBay (членство, як і реєстрація безкоштовні) вивчивши розділ « Реєстрація " на нашому сайті.

Пояснення до даного real-time лістингу

Даний reail-time лістинг (лістинг в реальному часі) містить пропозиції товарів з категорії «Відеокамери і аксесуари» на аукціоні eBay (США).

Пошук товарів з категорії «Відеокамери і аксесуари» по каталогу

Ви можете здійснювати пошук товарів даної категорії на аукціоні eBay за опоеделенним критеріям. Просто оберіть Вас зі списку. Свої критерії Ви можете задати безпосередньо на сайті eBay (США), перейти на нього можна натиснувши будь-яке посилання.

Підбір відеокамер по фірмі виробнику:

Тип:

Оптичний зум:

стан:

Товари «Refurbished». Чи варто їх купувати?

Аксесуари до відеокамер:

Що потрібно враховувати при покупці товарів на аукціоні eBay

Тут викладені найбільш важливі аспекти, які, потрібно враховувати при покупці будь-яких товарів (не тільки відеокамер або аксесуарів) на будь-якому з філій аукціону eBay.

  • Якщо у Вас виникли питання щодо будь-якого товару, - попередньо зв'яжіться з Продавцем через спеціальну форму (Ask a question) на сайті eBay, посилання на яку є на сторінці з описом будь-якого лота і обов'язково уточніть всі деталі. Щоб задати питання Продавцю вам доведеться зареєструватися на аукціоні і авторизуватися (ввести свої логін і пароль).
  • Не забувайте, що аукціон eBay - це не звичайний магазин і покупка товарів на ньому має свої особливості. Читайте нашу статтю: Алгоритм покупки на аукціоні eBay .
  • Не бійтеся робити ставки на аукціоні eBay - будь-яку ставку, можна відкликати. А якщо будете зволікати, то зацікавив вас товар можуть купити.
  • Практично всі продовця приймають оплату за допомогою платіжної системи Paypal. Дізнатися докладніше про її роботі, особливості, отримати відповіді на найбільш поширені запитання Ви зможете прочитавши наше керівництво: « Працюємо з платіжною системою Paypal ».
  • Спеціалізовані фірми - посередники зроблять покупки на аукціоні eBay для вас такими ж простими, як і в звичайному магазині. Товари з категорії «Відеокамери і аксесуари», так само, як і інші товари ви можете купити на аукціоні eBay (США) і доставити Ви можете купити на аукціоні eBay (США), як самостійно, так і за допомогою посередницьких компаній які візьмуть на себе всі питання пов'язані з оплатою товару, його доставкою, страховкою і т.д.
  • Стати повноцінним користувачем найбільшої торгової площадки в світі під назвою: онлайновий інтернет аукціон eBay, вам допоможе наша електронна книга: « Аукціон eBay. Повний російське опис ».
  • Цікавлячись різними товарами пам'ятайте, що є не тільки американська філія аукціону eBay. eBay-Канада і eBay-Німеччина також представляють для жителів СНД великий інтерес.

Чи варто їх купувати?