Донецкий техникум промышленной автоматики

На Волзькому шинному заводі проходить «Тиждень без турнікетів»

В рамках широкомасштабного Всеросійського проекту «Працюй в Росії!» На АТ «Волтайр-Пром» проходить акція «Тиждень без турнікета». У минулий вівторок шинний завод відвідали учні однієї зі шкіл Волзького. Для хлопців була запланована насичена цікава програма. Пройшовши через заводську прохідну і потрапивши на територію підприємства, хлопці побачили частину виробленої заводом продукції, яка представлена ​​на площі перед прохідною, і ознайомилися з принципами якості, якими керуються в роботі співробітники АТ «Волтайр-Пром».
В рамках широкомасштабного Всеросійського проекту «Працюй в Росії

фото www.voltyre-prom.ru


Офіційна зустріч в конференц-залі почалася з перегляду ролика про успіхи і сьогоднішні досягнення заводу, а також з привітального слова генерального директора компанії Ольги Шиліної. Присутній на зустрічі голова комітету промисловості та торгівлі Волгоградської області Роман Беков зазначив, що «тиждень без турнікетів - дієвий інструмент підвищення престижу робітничих професій в суспільстві» і висловив надію, що після закінчення школи хлопці виберуть профільну освіту і вже через кілька років прийдуть на підприємство в як грамотних фахівців.


Після обов'язкового інструктажу з правил техніки безпеки гості вирушили на екскурсію по виробничих цехах заводу, де познайомилися практично з усіма основними стадіями виробництва шин і своїми очима побачили процес складання покришки . Після екскурсії діти знову опинилися в затишному заводському конференц-залі, де директор по персоналу Лариса Поленічкіна розповіла про той продукт, який власне і робить підприємство - про шину, колесі і його історії. З історією заводу, етапами його становлення і розвитку хлопці познайомилися в музейній експозиції Волзького шинного заводу.


З історією заводу, етапами його становлення і розвитку хлопці познайомилися в музейній експозиції Волзького шинного заводу

фото www.voltyre-prom.ru


«Тиждень без турнікетів» триватиме на АТ «Волтайр-Пром» до кінця тижня. Планується, що за цей час завод зможуть відвідати понад 100 учнів старших класів міста Волзького, а також студентів Волзького політехнічного технікуму і Волзького політехнічного інституту.