Донецкий техникум промышленной автоматики

На Сицилії гангстери ламали наркоманам і алкоголікам руки і ноги заради страховки

Завдані травми повинні були переконати страховиків, що жертви потрапили в ДТП. Завдані травми повинні були переконати страховиків, що жертви потрапили в ДТП

Сицилійська мафія ламала наркоманам і алкоголікам руки і ноги / Flickr / Daniel Paquet

Члени сицилійської мафії скидали 25-кілограмові чавунні гирі на руки і ноги наркоманів, алкоголіків та інших вразливих людей, щоб отримати страхові виплати.

Жертви, які зверталися до страховиків з заподіяними каліцтвами, говорили, що нібито потрапили в автомобільну аварію. У поліції Сицилії кажуть, що таким чином бандити отримали сотні тисяч євро, пише The Guardian .

Читайте також В Іспанії затримали одного з ватажків російської мафії (відео)

За участь в «схемі» отримання легких грошей заарештували 11 осіб. Серед підозрюваних - медсестра клініки Палермо. Вона виносила анестезію з роботи, яку потім мафіозі давали людям перед тим, як зламати ноги і руки. За даними прокуратури, гирі, схожі на ті, які використовують в спортзалах, навмисне кидали на кінцівки жертв, затиснутих між бетонними блоками. Іноді бандити використовували лід, щоб кінцівки оніміли перед тим, як їх зламають.

Знущання відбувалися в приватних будинках або складах. Тому поліцейські електронні засоби спостереження зафіксували крики жертв. Також вдалося перехопити і записати розмови гангстерів про те, що в лікарнях Палермо у них є співучасники. Під час одного з перехоплених розмов один підозрюваний сказав до свого ближнього що на наступний день буде потрібна карета швидкої допомоги і інвалідна коляска. Після того, як кінцівки були вже зламані, людей везли в лікарню, де за них бралися співучасники мафії.

Читайте також В Італії та Німеччині під час рейдів на мафію заарештували майже 170 осіб

За словами начальника оперативного підрозділу поліції Палермо Рудольфо Руперт, мафіозі ходили на залізничний вокзал Палермо і «вербували» там наркоманів, алкоголіків, людей з психічними розладами і просто бідняків, яким гостро потрібні були гроші.

«Їх заманювали міражем про купу грошей», - сказав Руперт.

Правда, люди, які погодилися брати участь в схемі і яким ламали руки і ноги, врешті-решт отримували кілька сотень євро від бандитів. В цей час мафіозі на них нажилися на сотні тисяч євро.

«Вони були одночасно співучасниками і жертвами», - сказав Руперт.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter