Донецкий техникум промышленной автоматики

На що можна витратити милі Ощадбанку?

 1. Про програму
 2. Як стаття учасником програми?
 3. Умови нарахування миль
 4. Види карт «Аерофлот» від Ощадбанку та умови по ним
 5. Класична карта Аерофлот
 6. Золота картка Аерофлот
 7. Карта Аерофлот Signature
 8. Як оформити карту Аерофлот від Ощадбанку?
 9. Як витратити милі, накопичені по карті Ощадбанку?
 10. висновок

Сбербанк реалізує не тільки власні банківські програми, але і успішно співпрацює з багатьма партнерами, пропонуючи клієнтам їх продукти. В результаті партнерства Ощадбанку і Аерофлоту, який багато років тому розробив для клієнтів спеціальну бонусну програму, з'явилися банківські карти, що дозволяють накопичувати милі.

Про програму

Аерофлот бонус - це програма, що дає можливість накопичувати милі, здійснюючи перельоти, покупки у партнерів або розплачуючись картами банків, які пропонують збирати милі. Наприклад, такі картки випускає Сбербанк, Тінькофф банк, Альфа Банк та інші. У всіх умови нарахування миль і їх конвертація різні.

Як стаття учасником програми?

Щоб отримати можливість збирати бонусні милі від Аерофлоту, необхідно стати офіційним учасником програми. Є три способи для цього:

 • Заповнити бланк заявки в найближчому офісі компанії Аерофлот;
 • Подати онлайн заявку на сайті компанії;
 • Оформити картку банку, який є партнером проекту і пропонує пластик з однойменною назвою (наприклад, одні з найбільш вигідний умов нарахування миль за картками Ощадбанку, Тінькофф, Альфа банк і т.д.).

Умови нарахування миль

Накопичувати милі за програмою Аерофлот бонус також можна 3 способами:

 • Вчинення регулярних перельотів з даної авіакомпанією;
 • Придбання товарів і послуг у партнерів ;
 • Оплата карткою Аерофлот від банку, що випускає такий пластик.

Одні з найбільш вигідних умов нарахування миль пропонує Сбербанк. Він випускає три продукти Аерофлот кредитного типу і 3 дебетові карти. За витрати з карток клієнти отримують заповітні милі. Але є винятки, наприклад милі не зараховуються при:

 • Знятті готівки в касі або банкоматі;
 • Оплаті послуг через банкомат сторонніх організацій;
 • перекладах;
 • Операціях, що проводяться в казино;
 • Придбанні лотерейних квитків, а також облігацій і дорогоцінних металів;
 • Оплаті податків і комунальних платежів.

Сбербанк відкриває власникам карти Аерофлот спеціальний рахунок для миль. Їх нарахування відбувається щомісяця. Якщо відбулося повернення товару, або милі були нараховані помилково, вони списуються з рахунку. Коли клієнт вирішує закрити рахунок карти, милі згорають.

Додаткові способи накопичити милі:

 • при відкритті карти банку за умовами програми держатель отримує «привітальні милі»;
 • на день народження приходять «святкові»;
 • активну участь в різних конкурсах на сайті компанії.

Види карт «Аерофлот» від Ощадбанку та умови по ним

Сбербанк підготував три види карт Аерофлот, що дозволяють накопичувати, а потім використовувати милі, причому всі вони можуть бути і дебетовими і кредитними. Карти відносяться до МПС Віза. Відрізняються вони за видом: Класичні, Золоті, Signature. Вартість річного обслуговування і кількість одержуваних миль за кожні витрачені 60 рублів з рахунку пластика залежить саме від виду. Розглянемо детальніше умови по кожному банківському продукту.

Класична карта Аерофлот

Класична карта Аерофлот

Класична карта Аерофлот від Ощадбанку випускається в дебетовом і кредитному варіанті. Обидві видаються терміном на 3 роки. Валюту для дебетового пластика клієнт вибирає сам (рублі, долари або євро), а кредитна тільки рублева. Вартість річного обслуговування становить 900 рублів за всі три роки використання кредитки. А за дебетову другий і третій рік доведеться платити по 600 рублів.

За дебетової і кредитної Класичною мапі Аерофлот нараховується по 1 милю за кожні витрачені 60 рублів. а При відкритті клієнт отримує 500 миль на рахунок.

Золота картка Аерофлот

Золота картка Аерофлот

При відкритті Золотий картки Аерофлот кредитної або дебетової клієнт відразу отримує 1000 миль. Потім за кожні витрачені 60 рублів йому нараховують по 1,5 миль. За обслуговування доведеться платити 3500 в рік.

Карта Аерофлот Signature

Карта Аерофлот Signature

Відкриваючи преміальну банківську карту «Аерофлот» від Ощадбанку, клієнт отримує 1000 миль відповідно до програми Аерофлот бонус. Даний продукт діє 3 роки.

Власники картки Signature отримують по 2 милі за кожні витрачені 60 рублів.

Як оформити карту Аерофлот від Ощадбанку?

Оформити дебетову карту Ощадбанку Аерофлот може будь-який громадянин РФ, а кредитну зарплатний клієнт по предодобренному пропозицією або новий, готовий підтвердити доходи довідкою за формою 2 ПДФО.

Подати заявку на дебетову карту можна:

 • на сайті Ощадбанку;
 • в офісі банку.

Оформити кредитну карту діючі клієнти можуть через особистий кабінет Сбербанк Онлайн. А нові - тільки при особистому відвідуванні відділення Ощадбанку. Для оформлення картки у відділенні банку буде потрібно пред'явити паспорт і заповнити бланк заяву. Коли банківський продукт буде готовий, співробітники фінансової установи повідомлять клієнта про це і запросять його в офіс для отримання пластика.

Як витратити милі, накопичені по карті Ощадбанку?

Як витратити милі, накопичені по карті Ощадбанку

Щоб витратити милі, накопичені по карті Ощадбанку або за рахунок звичайної реєстрації в програмі і отримання їх за польоти, потрібно зареєструватися в особистому кабінеті. До речі, відкривати його рекомендується відразу після оформлення карти Аерофлот від Ощадбанку або іншого банку, або після заповнення заявки у відділенні авіакомпанії.

Особистий кабінет Аерофлот Бонус дозволяє стежити за акціями від Аерофлоту, бути в курсі останніх новин і пропозицій, а так перевіряти кількість накопичених миль за польоти і покупки у партнерів або з карти.

Для реєстрації в особистому кабінеті Аерофлот Бонус, необхідно:

 1. відкрити сторінку ;
 2. Далі потрібно заповнити запропоновану форму, слідуючи підказкам системи;
 3. Після того, як форма буде заповнена, потрібно натиснути на «Зареєструватися»;
 4. На вказану поштову скриньку прийде посилання для активації облікового запису;
 5. Перейдіть за цим посиланням і увійдіть в систему;
 6. Ви опинитеся в кабінеті;
 7. Потім необхідно натиснути на «Активувати реєстрацію в Аерофлот Бонус».

Після реєстрації в особистому кабінеті Аерофлот бонус учасник програми може не тільки стежити за новинами і перевіряти баланс бонусного рахунку, а й витрачати милі. Отже, милі, накопичені по карті Ощадбанку або за рахунок приватних польотів можна витратити на:

 • Оплату квитка (але тут потрібно чимало миль);
 • Оплату додаткового багажу;
 • Підвищення класу польоту, наприклад, наступний політ ви зробите не економити, а бізнес-класом.

Раніше милі, накопичені за покупки по картці Аерофлот Ощадбанку, можна було перевести на добродійність або забронювати готель. Сьогодні ці види недоступні. До речі, якщо у вас велике серце, брати участь в добродійності можна, оформивши картку «Подаруй життя» від Ощадбанку, з якої за умовами 0,3% від кожної витрати йде до Фонду для дітей.

Щоб розплатитися милями за квиток, встановіть галочку навпроти відповідного напису в особистому кабінеті Аерофлот бонус, але попередньо переконайтеся, що на балансі накопичилася достатня кількість балів.

висновок

Бонусна програма від компанії Аерофлот - відмінна можливість для тих, хто часто літає по роботі або любить подорожувати, заощадити на польоті або поліпшити його якість. Пересідайте з економ класу в бізнес, збільшуйте багаж або купуйте самі квитки за милі.

Милі можна збирати різними способами. Багато хто звик отримувати їх за польоти, покупки у партнерів або за витрати з карти банку з однойменною назвою (карти Аерофлот випускають всі великі банки РФ, в тому числі і Ощадбанк).

Швидка форма заявки

Заповни заявку зараз і отримай гроші через 30 хвилин

Як витратити милі, накопичені по карті Ощадбанку?
Як стаття учасником програми?
Як оформити карту Аерофлот від Ощадбанку?
Як витратити милі, накопичені по карті Ощадбанку?