Донецкий техникум промышленной автоматики

МТС автоматично підключає абонентам платну послугу Гудок за ціною 98 рублів на місяць

Перевірте підключення послуги!

Абоненти стільникового оператора МТС помітили, що компанія почала в односторонньому порядку підключати їм платну послугу GOOD'OK, плата за якою становить 98 рублів на місяць. При цьому МТС все ж сповіщає клієнтів про підключення послуги за допомогою SMS, вказуючи, що протягом декількох днів послуга буде доступна абсолютно безкоштовно. Однак після закінчення безкоштовного періоду з абонентів почнуться списуватися чималі гроші - 98 рублів на місяць.

Про примусове реєстрації в мережі GOOD'OK заявив користувач з псевдонімом Pit0511 на популярному російському ресурсі Pikabu. За його словами, він користувався зв'язком як зазвичай, не підключаючи жодних додаткових послуг і не змінюючи тарифів.

За його словами, він користувався зв'язком як зазвичай, не підключаючи жодних додаткових послуг і не змінюючи тарифів

Незважаючи на це, в один «прекрасний» день на його телефон прийшла SMS з повідомленням про підключення платної послуги GOOD'OK. У повідомленні вказувалося, що на номер абонента підключена мелодія «Випускний (Медлячок)» замість гудків. МТС дозволив користуватися послугою безкоштовно до 7 лютого, але уточнив, що в подальшому плата за неї складе 98 рублів за 30 днів.

МТС дозволив користуватися послугою безкоштовно до 7 лютого, але уточнив, що в подальшому плата за неї складе 98 рублів за 30 днів

Збентежений абонент звернувся в технічну підтримку МТС. Співробітниця оператора зізналася, що послуга підключилася автоматично і за бажанням користувача вона може бути «внесена до чорного списку». При цьому представниця компанії підтвердила, що якби абонент не побачив SMS про підключення нової платної послуги, то повинен був би заплатити 98 рублів.

Відзначимо, що в обговоренні проблеми багато інших користувачів поділилися схожими історіями про підключення різних послуг в односторонньому порядку.

Читай і використовуй:

Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас ВКонтакте , Facebook , Twitter , Instagram , YouTube , Telegram , Viber і Яндекс.Дзен .Повернутися в початок статті МТС автоматично підключає абонентам платну послугу Гудок за ціною 98 рублів на місяць