Донецкий техникум промышленной автоматики

«МТС Україна» зробила безлімітного по трафіку послугу «Супер Інтернет»

Оператор мобільного зв'язку «МТС Україна» оголошує про зміни в умовах надання послуги «Супер Інтернет», тепер вона стає безлімітного

Оператор мобільного зв'язку «МТС Україна» оголошує про зміни в умовах надання послуги «Супер Інтернет», тепер вона стає безлімітного.

З 1 квітня 2014 року абоненти «МТС Передплати» можуть скористатися послугами «Супер Інтернет на день» і «Супер Інтернет» на нових умовах: інтернет трафік стає безлімітним (раніше було 100 МБ / день), вартість послуг залишилася без змін.

Для підключення послуги «Супер Інтернет на день» потрібно набрати команду * 101 * 223 #, для «Супер Інтернет» - команду * 101 * 222 #. Вартість «Супер Інтернет на день» становить 1 грн / день, «Супер Інтернет» - 2,5 грн / день, при цьому плата знімається тільки в день користування. Підключення послуг - безкоштовне. Замовляти опції можна у всіх тарифах «МТС Передплата», крім лінійки «3D Нуль», тарифів «Смартфон», «Планшет», які вже пропонують дешевий мобільний інтернет. Послуга підключається протягом 24 годин, про що абонент буде повідомлений за допомогою SMS. Термін дії послуги необмежений.

«З листопада минулого року, коли ми запустили оновлений« Супер Інтернет », цією послугою скористалися вже 900 тисяч абонентів. В середньому, за місяць користувач опції «Супер Безліміт на місяць», де вже запропонований безліміт, використовують понад 400 МБ трафіку, і це далеко не межа. Адже сьогодні мобільний інтернет стає для абонентів МТС основною послугою мобільного зв'язку. Зняття ліміту в усіх опціях послуги стане прекрасним стимулом для абонентів МТС на всі 100% використовувати можливості своїх смартфонів, не побоюючись вийти за межі лімітів », - зазначив директор з маркетингу« МТС Україна »Олег Решетін.