Донецкий техникум промышленной автоматики

МТС роздає безкоштовний безлімітний інтернет

Компанія «МТС Україна» оголосила про запуск пропозиції «Безлімітний мобільний інтернет на 30 днів»

Компанія «МТС Україна» оголосила про запуск пропозиції «Безлімітний мобільний інтернет на 30 днів». Ця пропозиція діє для нових користувачів послуги «МТС Коннект» на основі EDGE / GPRS.

Починаючи з 15 грудня 2011 року, кожен покупець комплекту «МТС Коннект», що включає в себе USB-модем з підтримкою стандартів GPRS / EDGE / UMTS і SIM-карту, зможе протягом 30 днів користуватися мобільним інтернетом безкоштовно. Раніше новим користувачам аналогічного комплекту «МТС Коннект» пропонувався бонус в розмірі 100 Мб трафіку за аналогічний період часу.

Щоб взяти участь в акції «Безлімітний мобільний інтернет на 30 днів», необхідно активувати SIM-карту, зробивши безкоштовний дзвінок на короткий номер 111 або будь-який платний дзвінок, дочекатися отримання SMS з підтвердженням активації акції, після чого вставити карту в модем і підключити його до ноутбука або стаціонарного комп'ютера.

В рамках акції можна придбати наступні модеми:

  • Huawei E1550;
  • Huawei E153;
  • ZTE MF100;
  • ZTE MF180S;
  • ZTE MF 190S;
  • Alcatel X080s;
  • Alcatel X090s.

Для користування безлімітним мобільним інтернетом абонент повинен здійснювати доступ до послуги мобільного інтернету через точку доступу (APN) internet. Після 30 днів з дати активації абонент може заходити в інтернет за допомогою будь-якої доступної інтернет-послуги та оплачувати трафік відповідно до обраної послугою і тарифним планом стартового пакета. Вартість комплекту «USB-модем + SIM-карта» становить 199 гривень, окремий продаж частин комплекту не допускається.

МТС в Україні надає абонентам послуги мобільного доступу в інтернет на основі двох технологій - EDGE і CDMA2000 1xEV-DO Rev.A (3G).

Сервіс на основі технології EDGE забезпечується на всій GSM-мережі оператора, при цьому забезпечується швидкість передачі даних до 236 кбіт / с.

У той же час у МТС побудована і друга мережа - CDMA, яка постійно розвивається і на даний момент забезпечує покриття більш ніж в 230 населених пунктах України. На базі цієї мережі працює послуга високошвидкісного широкосмугового мобільного доступу в інтернет «МТС Коннект 3G». Швидкість передачі даних за допомогою даного сервісу становить до 1,8 Мбіт / с, а завантаження даних - до 3,1 Мбіт / с.

Детальніше про інтернет-послуги МТС можна дізнатися на веб-сайті оператора , По телефону 111 (безкоштовно з мобільних МТС) або в салонах-магазинах оператора.