Донецкий техникум промышленной автоматики

МТС пропонує безлімітний інтернет за 15 гривень на місяць

Нічний інтернет від компанії «МТС Україна» став необмеженим по трафіку. Оператор змінив умови в пакеті «Нічний Інтернет 5000», що дозволить абонентам користуватися безлімітним доступом до мережі щоночі всього за 15 гривень на місяць.

З 15 серпня 2012 року пакет «Нічний Інтернет 5000» буде називатися «Нічний Інтернет». Абоненти передоплати можуть замовити його, скориставшись USSD-командою * 101 * 049 #, контрактні абоненти можуть це зробити, зателефонувавши за номером 111.

Повний список доступних інтернет-пакетів для абонентів МТС:

Повний список доступних інтернет-пакетів для абонентів МТС:

Перевірити кількість доступних мегабайт в пакетах можна, набравши комбінацію * 101 * 103 # і натиснувши кнопку виклику. Перевірка статусу, терміну дії послуги «Безлімітний нічний інтернет», а також загальна інформація про неї доступні по USSD-запит * 101 * 049 * 1 #.

Пакетні мегабайти доступні тільки при використанні послуги «Мобільний GPRS-Інтернет».

Для автоматичного налаштування послуги «Мобільний GPRS-Інтернет» на телефоні достатньо відправити SMS з цифрою 3 на номер 1020. У відповідь будуть відправлені автоматичні настройки.

Щоб налаштувати цю послугу на комп'ютері, підключеному до телефону або модему, користувачеві необхідно завантажити та встановити на ПК програмне забезпечення «МТС Коннект Менеджер», яке дозволить налаштувати доступ автоматично. Завантажити додаток можна по цьому посиланню .