Донецкий техникум промышленной автоматики

«МТС» надає безлімітний інтернет за 4 рубля в день

У РФ уже протягом 10 років все йшло до того, щоб мобільні оператори створили тарифні плани з безлімітним інтернетом. І вони з'явилися, але на короткий проміжок часу - починаючи з осені 2016 до початку 2017. Зараз же оператор зв'язку «МТС» пропонує користувачам свій новий тариф, який надає безлімітний інтернет за 4 рубля в день.

Зараз же оператор зв'язку «МТС» пропонує користувачам свій новий тариф, який надає безлімітний інтернет за 4 рубля в день

Представники операторів зв'язку РФ ще в минулому році висловлювалися щодо тарифів з безлімітним інтернетом. За їх словами, це гальмує розвиток ринку, так як станції працюють на повних потужностях, а через це страждає швидкість інтернету. Через це такі тарифи вирішили закрити.

Однак зараз оператор «МТС» знову вводить безлімітний інтернет в своєму новому тарифі. За нього потрібно платити 4 рубля в день, або ж 120 рублів на місяць. Гроші списуються з рахунку кожен день, а підключити послугу можна користувачам тарифу «хайп» і «МТС Планшет». Однак мінус полягає в тому, що цей безлімітний трафік можна використовувати в певних сервісах.

За 4 рубля в день абоненти можуть «сидіти» безлімітно в сервісах «ВКонтакте», «Однокласники», «тамтого», Facebook, Messenger, Instagram, Skype, Telegram і в багатьох інших месенджерах. Весь трафік, який споживатимуть програми, зроблять необмеженим.