Донецкий техникум промышленной автоматики

МТС безлімітний інтернет: як встановити, тариф смарт

 1. Опції для телефону
 2. Які тарифи підключити на планшеті
 3. Що вибрати на комп'ютер
 4. Як працювати з модемом
 5. тарифні пропозиції
 6. Інтернет на добу

В даний час спостерігається велика залежність людей від інтернету В даний час спостерігається велика залежність людей від інтернету. Його стандартного обсягу в тарифах дуже часто не вистачає. Тому хочеться підключити на свої гаджети інтернет безліміт і не думати більше про проблеми з трафіком і швидкістю.

З'ясовуючи, чи є у конкретного оператора МТС можливість підключити безлімітний інтернет і, як підключити безлімітний інтернет на мтс, треба для початку розібратися в його тарифах. Благо пропозицій у нього досить.

Для активних користувачів всесвітньої павутини через телефони Мобільні ТелеСистеми пропонує на вибір різноманітні тарифи і опції.

Найоб'ємніший пакет інтернету надається на умовах тарифного плану Смарт Безлімітіще. Основна перевага для клієнта - в вартість пакету, крім гігабайтів, включені безкоштовні хвилини та повідомлення.

Що включає в себе Smart Безлімітіще:

 • 10 Гб;
 • 350 хвилин;
 • 350 смс;
 • Безлімітні дзвінки на номери МТС.

Варто відзначити, швидкісні рамки тут відсутні, і, якщо кількість трафіку повністю не витрачено, той переноситься на наступний місяць. При перевищенні встановленої квоти підключається додатковий пакет розміром 1 Гб за 150 рублів.

На відправку повідомлень встановлено обмеження щодо зони дії - смс безкоштовні тільки на території, де клієнт був підключений. Зате хвилини поширюються на стільникові і стаціонарні телефони по всій Росії.

Підключити безлімітний інтернет на мтс спеціально на телефон немає можливості, так як в рамках Безлімітіща діють обмеження. Максимально можна отримати 10 Гб.

Опції для телефону

Щоб активувати на смартфоні мтс безлімітний опцію з інтернетом, треба на діючий тариф підключити один з варіантів: Біт, Суперб.

Такі пропозиції будуть цікаві для тих клієнтів, хто вважає, що інтернет з телефону - це переважно соціальні мережі, електронна пошта, завантаження невеликих файлів, спілкування через Messenger-додатки.

Такі пропозиції будуть цікаві для тих клієнтів, хто вважає, що інтернет з телефону - це переважно соціальні мережі, електронна пошта, завантаження невеликих файлів, спілкування через Messenger-додатки

Підключення / відключення:

 • Біт * 111 * 252 * 1 # / * 111 * 252 * 2 #
 • Суперб * 111 * 628 * 1 # / * 111 * 628 * 2 #

Варто відзначити, що в послузі Біт ліміт встановлений на добу. Тим, хто не бажає обмежуватися цією умовою, більше підходить варіант Супер.м

Інтернет для смартфона МТС пропонує збільшити за допомогою додаткового трафіку. Його можна активувати до 15 разів на добу. Це для тих, кому з якихось причин не вистачило стандартного обсягу.

Які тарифи підключити на планшеті

Для бажаючих активувати безлімітний інтернет від МТС спеціально на планшет, є опція, так і звана, МТС-планшет. Трафік на ній не можна назвати безлімітним, скоріше, ТВ пакет в складі можна позначити цим терміном.

Переваги послуги Mts на планшеті:

 • Базова квота 4 Гб;
 • Зона дії - по Росії;
 • Мобільне ТБ без додаткової оплати;
 • Можливість постійного продовження трафіку 500 Мб / 75 руб.

Підключився спільно з основним трафіком пакет МТС ТВ діє виключно на мобільних пристроях. Передавати послугу від планшетного комп'ютера на інші гаджети теж можливо, але послуга буде платною. Її вартість 15 рублів на добу.

Для активації тарифу потрібно набрати * 111 * 835 * 1 #. Для відключення -
* 111 * 835 * 2 #.

Що вибрати на комп'ютер

Багато користувачів звикли отримувати доступ в інет незалежно від того, де вони знаходяться, вдома або в поїздках. Вихід в мережу їм потрібно цілодобово. Найчастіше вони користуються інтернетом за допомогою ноутбуків і ПК.

В такому випадку інтернет для комп'ютера передається через спеціальне компактний пристрій - модем.

Як працювати з модемом

Купуючи в салоні модем МТС, ви отримуєте в комплекті з ним сім-карту і тарифний план МТС Коннект 4. За замовчуванням, даний тариф у використанні абсолютно не практичний, так як вартість мегабайтів, дзвінків і повідомлень дуже висока. Але ось МТС Коннект 4 в поєднанні з опцією для безлімітного інтернету дозволить використовувати ресурси всесвітньої павутини по максимуму.

Настройка обладнання:

 • Встановити сім-карту в модем;
 • Вставити пристрій в роз'єм USB;
 • Дочекатися завантаження настановної програми Коннект Менеджер;
 • Включити програму через ярлик на робочому столі;
 • Після появи мережі зробити пробну завантаження будь-якого браузера.

Не варто замислюватися, як відключити пристрій, досить зупинити роботу програмного забезпечення, натиснувши відповідну кнопку. Налаштування обладнання дуже прості, з ними впорається і новачок.

тарифні пропозиції

Часто при придбанні 4 G модемів діють акції. Так разом з тарифною пропозицією МТС Коннект 4 поєднується продукт Інтернет на 14 днів. Клієнт отримує 60 Гб з можливістю споживання трафіку по всій країні.

Після того, як ця вигідна опція буде автоматично відключена, користувачеві треба самостійно підключити безлімітний мобільний інтернет через програму Коннект.

Тарифи для комп'ютера:

Активація / блокування:

 • Міні * 111 * 160 * 1 # / * 111 * 160 * 2 #
 • Максі * 111 * 161 * 1 # / * 111 * 161 * 2 #
 • Віп * 111 * 166 * 1 / * 111 * 166 * 2 #

Переваги у використанні:

 • Важливо відзначити, що на maxi і vip в нічний час надається повний безліміт. Безліміт вночі діє з 00.00 до 07.00м. Квоти в розмірі 15 і 30 Гб витрачаються тільки вдень.
 • Одночасно з даними послугами ми будемо отримувати знижки на мобільне ТБ з розрахунку 30 і 50% відповідно.
 • Інтернет в роумінгу МТС на даних пакетах додатково не тарифікує. Також у роумінгу будуть продовжувати діяти нічний безліміт і знижки.
 • Добових обмежень в трафіку немає.

До речі, немає необхідності дотримуватися строгих правил при виборі опцій, щоб підключити безліміт на мтс. Все з вищеописаних послуг можуть бути застосовні на будь-якому пристрої. Так, наприклад, рекомендований безлімітний інтернет для планшета можна встановити і в телефонному апараті, і в модемі.

Інтернет на добу

Такого варіанту, щоб запустити на своєму гаджеті саме безлімітний інтернет на добу, немає Такого варіанту, щоб запустити на своєму гаджеті саме безлімітний інтернет на добу, немає.

На тарифах Коннект є можливість скористатися пропозицією Інтернет на день, які надають квоту розміром в 500 Мб. Абонентська плата списується виключно в ті дні, коли абонент скористався глобальною мережею.

Не варто з'ясовувати в МТС, як підключити дану послугу, для її управління доступні команди: * 111 * 67 # / * 111 * 670 #.

Також управління номером доступно через додаток Мій МТС. У ньому можливе блокування або, навпаки, активація будь-якого продукту.

Таким чином, у оператора Мобільні Телесистеми існує великий вибір спеціальних опцій. У них можна виділити такі позитивні моменти, як можливість вибору, велика територія дії, прийнятна ціна.

Але по справжньому безлімітний інтернет МТС не пропонує ні в одній послузі. Саме стоїть пропозицію для активних серферів - це варіант з ВІПоми. На ньому немає обмежень в нічний час, та й ліміт в денний час достатній. Тоді, задаючись питанням, скільки коштує безлімітний інтернет від мобільного оператора, відповіддю буде 1200 рублів.