Донецкий техникум промышленной автоматики

Москітна сітка на балконні двері

 1. Тематичні категорії

З приходом теплих днів прокидається природа і комахи в тому числі. Перед нами з'являється делема, як захистити себе і близьких від настирливих комашек? Ми починаємо розглядати різні засоби захисту від комах: пастки, відлякувачі, крему, спреї, але ці методи захисту далеко не нешкідливі для нашого організму. І що ж робити? Кращим рішенням буде-сучасні москітні сітки, які можна використовувати не тільки для вікон, але і для балконних, міжкімнатних, вхідних дверей. З приходом теплих днів прокидається природа і комахи в тому числі

Москітні сітки для балконних / вхідних дверей не тільки захистять від різних комах, вони так само стануть відмінною перешкодою для пилу, дощу і тополиного пуху, який як відомо викликає алергічну реакцію у багатьох людей. Москітна сітка виготовляється з німецького ПВХ-профілю і має товщину - 32 мм, укомплектована відкривається механізмом, який не дозволяє їй довільно відкриватися при сильному вітрі і петлями, які допомагають виконувати функцію дверей. Москітні сітки на балконні / вхідні двері не потрібно постійно знімати, для того, щоб вийти на вулицю або на балкон, досить просто відкрити за ручку. Профіль представлений в білому і коричневому кольорі, а так само представлений широкий каркас, який дає додаткову міцність і стійкість конструкції. Москітна сітка для дверних прорізів прослужить вам не один рік, вона підлягає легкої прибиранні та монтажу, не займає багато місця в приміщенні, стійка до будь-яких погодних умов, не боїться ультрафіолетового проміння і різких перепадів температур.

Москітна сітка для дверних прорізів прослужить вам не один рік, вона підлягає легкої прибиранні та монтажу, не займає багато місця в приміщенні, стійка до будь-яких погодних умов, не боїться ультрафіолетового проміння і різких перепадів температур

Наша компанія є виробником москітних сіток для балконів і вхідних дверей і тому наші ціни найдемократичніші на будівельному ринку. Ми готові Вам надати повний спектр послуг від виїзду професійного заміряє, індивідуального виготовлення по ваших розмірах, до швидкої доставки і якісної установки!

У нас працює гнучка система знижок для оптових покупців! Москітна сітка на балконні / вхідні двері - зручний і економне рішення, яке дозволить провести безтурботно літні вечори в колі рідних і близьких. Анти-москітна сітка є відмінним варіантом для власників кафе і барів для захисту своїх відвідувачів, зробивши відпочинок безтурботним і приємним!

Тематичні категорії

Тематичні товари

 • Москітна сітка на вікно Дізнатися свою знижку

  Ціна вказана за штуку до 0.7 м.кв. Якщо площа сітки перевищує 0.7 м.кв. то виріб розраховується як 250 грн за метр квадратний. Рамка білого кольору. Москітна сітка виготовляється на метало-пластикове вікно будь-якого розміру. Москітна сітка чудово вирішує основну задачу: не пропустити нічого зайвого в квартиру, починаючи від власне комах (заради чого вона і була придумана) і кінчаючи тополиним пухом і сміттям з вище розташованих поверхів. Робимо будь-який розмір під замовлення на протязі одного дня! Монтується дуже швидко і легко. Послуга завмер по Києву від 150 грн за одну адресу, доставка і монтаж сіток оплачується окремо (залежить про свого місця розташування і становить від 150 грн). Пам'ятайте, при замовленні москітних сіток обов'язково потрібна передоплата, так як виготовлення робиться спеціально під Ваше вікно!

 • Москітна сітка коричнева Дізнатися свою знижку

  Ціна вказана за штуку до 0.7 м.кв. Якщо площа сітки перевищує 0.7 м.кв. то виріб розраховується як 250 грн за метр квадратний. Коричневий колір рамки (профілю), сітка стандартного сірого кольору. Термін ізотовленіє 1-2 дня. Москітна сітка чудово вирішує основну задачу: не пропустити нічого зайвого в квартиру, починаючи від власне комах (заради чого вона і була придумана) і кінчаючи тополиним пухом і сміттям з вищерозташованих поверхів. Робимо будь-який розмір москіток під замовлення. Якщо потрібен той, що заміряє то завмер по Києву 150 грн за одну адресу, доставка і монтаж сіток оплачується окремо (залежить про свого місця розташування і становить від 150 грн).

 • Москітна сітка на двері (дверна сітка)

  500 грн Метр квадратний

  Дізнатися свою знижку

  Дверні москітні сітки ми виробляємо на будь-які двері як на вхідні так і на балконні, які дозволяють сміливо відкривати двері на балкон або терасу в теплу пору року, забезпечуючи проникнення свіжого повітря і перегороджуючи шлях в будинок настирливим комахам. Виробляємо сітки для будь-яких дверних прорізів, будь-яких розмірів. Всі москітні двері робляться з перемичкою для посилення конструкції. Кольори дверей можуть бути як білі так і коричневі. Сітка не потребує особливого догляду і легко демонтується в зимовий період. Вартість виклику майстра на замір дверних москітних сіток - 120 грн. Вартість доставки від 120 грн. (В залежності від місця доставки). При оформленні замовлення за межею міста, індивідуально оплачується вартість проїзду майстра. РОБИМО БУДЬ РОЗМІРИ ПРОТЯГОМ ОДНОГО ДНЯ і тільки на метало-пластикові двері!

Перед нами з'являється делема, як захистити себе і близьких від настирливих комашек?
І що ж робити?