Донецкий техникум промышленной автоматики

МОФТ: Повернення до 100% спреда - не міф, а реальність

  1. Це корисно знати (фінансовий лікнеп)

Міжнародне об'єднання Форекс трейдерів вже четвертий рік поспіль є лідером серед рібейтов-сервісів. За весь цей час його клієнти користувалися великим кількістю вигідних пропозицій і сервісів, які допомогли не тільки збільшити їх власний дохід, а й удосконалити навички в ролі трейдера, набратися безцінного досвіду. Незважаючи на ряд успішних досягнень, МОФТ не має наміру зупинятися на досягнутому і готовий ще раз підтвердити заслужене звання лідера. Доказом цього є нова пропозиція компанії для своїх учасників.

Це корисно знати (фінансовий лікнеп)

З 1 серпня Об'єднання підвищує розмір рібейтов-виплат, що дозволить трейдерам отримувати до 100% партнерської винагороди за кожну здійснену операцію. Розмір винагороди буде визначатися в залежності від брокерської компанії, з якою працює трейдер. Переглянути детальну інформацію про суми виплат можна в розділі « дохід трейдера »На офіційному сайті МОФТ. Звичайно, як і раніше, ця умова буде діяти як для збиткових, так і для прибуткових операцій. Такий високий відсоток повернення - аж ніяк не міф, а цілком реальний факт. Саме таке унікальне пропозиція доводить те, що МОФТ піклується про те, щоб його клієнти торгували в максимально комфортних і вигідних умовах.

При цьому варто відзначити, що виплати здійснюються щодня. Вивести свої кошти трейдер може як через популярні платіжні системи, так і прямо на свій торговий рахунок, що сьогодні не пропонує жодна інша рібейтов-компанія. Крім виплати високих відсотків від частини спреда МОФТ також надає доступ до ряду необхідних для успішної торгівлі сервісів. На сайті Об'єднання завжди доступні найсвіжіші аналітичні матеріали від провідних фахівців з ринку Форекс. Крім цього, тут можна знайти величезну кількість навчальних матеріалів і відеоуроків. Економічний календар ключових подій у фінансовому світі, новинний портал, кваліфікована служба підтримки, калькулятор доходів - і це далеко не весь перелік доступних клієнтам МОФТ сервісів.

Окремо варто згадати можливість моніторингу торгових рахунків. Ця функція дозволяє протестувати використовувану торгову стратегію, виявити в ній слабкі і сильні місця, а також порівняти її зі стратегіями інших трейдерів. Зробити це дозволяє ще один сервіс Об'єднання - «Моніторинг торгових рахунків». Тут можна також поспілкуватися з більш досвідченими колегами, обговоривши всі тонкощі ведення торгівлі, отримавши при цьому безцінний досвід.

МОФТ постійно розвивається і в перспективах компанії ще багато нововведень і розробок. Успіх компанії безпосередньо залежить від успіху її клієнтів. Саме тому Об'єднання приділяє так багато уваги саме зручності, комфорту і полегшення торгівлі своїх учасників.