Донецкий техникум промышленной автоматики

Модулі WordPress для пошукової (SEO) оптимізації блогу.

WPRes - nofollow link це маленький плагін, чиєю єдиною функцією є додавання чекбокса Додати атрибут rel = nofollow  в діалог вставки посилання

WPRes - nofollow link це маленький плагін, чиєю єдиною функцією є додавання чекбокса "Додати атрибут rel =" nofollow "" в діалог вставки посилання. Прописувати nofollow атрибут для посилань вручну на вкладці "Текст" редактора може бути дуже виснажливим заняттям (думаю, що ви і самі це знаєте). Даний плагін позбавить вас від цієї проблеми - поставити галку на чекбоксі куди простіше, ніж додавати атрибут вручну.

Читати далі..

Читати далі

Append Link on Copy це маленький, але на диво корисний плагін для просування будь-якого інформаційного сайту. Все, що він робить - це додає посилання до тексту при його копіюванні. Більшості відвідувачів ліниво видаляти посилання, яка автоматично потрапила в скопійований текст і таким чином ви отримуєте посилання на свій сайт абсолютно безкоштовно. Як це працює ви можете подивитися на сайті РБК , Який таким нехитрим способом домігся приголомшливої ​​посилальної маси на свій сайт.

Читати далі..

WordPress за замовчуванням дозволяє змінювати префікси тільки для рубрик та міток, префікси для авторів змінити не можна. Плагін Edit Author Slug виправить цю прикру несправедливість і дозволить вам встановити свій власний префікс для авторів. Крім цього за допомогою даного плагіна ви можете поміняти ярлики для авторів на довільні (за замовчуванням ярлик завжди дорівнює імені користувача - / author / login /). Звичайно, даний плагін потрібен далеко не всім, але якщо ви використовуєте висновок архівів по автору або у вас на сайті не один автор, то безумовно цей плагін вам необхідний.

Читати далі..

Мало хто знає, але в WordPress є вбудований функціонал з розбиття записів на кілька сторінок Мало хто знає, але в WordPress є вбудований функціонал з розбиття записів на кілька сторінок. Щоб розділити запис досить вставити в неї тег <! - nextpage-> (кожен тег - окрема сторінка). Такий поділ записи на сторінки дуже зручно при публікації об'ємних записів і воно надзвичайно корисно в плані SEO - відвідувачі, які зацікавилися статтею, переглядають всі її частини, тим самим збільшуючи кількість переглядів на відвідувача (чим краще поведінкові фактори, тим вище ваш сайт в пошуку). На жаль, даний функціонал в движку зроблений кривувато - WordPress автоматично вставляє на все під-сторінки метатег rel = "canonical", який вказує на першу сторінку. Плагін After Last Page Fix виправляє цю прикру помилку, дозволяючи пошуковикам індексувати всі сторінки записи.

Читати далі..

Читати далі

Кілька років тому Google став показувати дату в пошуковому сніпеті. Ідея, звичайно, здорова - дозволяє людям оцінити актуальність інформації на сторінці, не переходячи на неї. Однак, для веб-майстрів це не дуже добре - по-перше, через дату скорочується корисний текст в мета-теге description, а по-друге, з часом CTR таких фрагментів з датою починає падати (люди не хочуть переходити на сайт з застарілої статтею). Щоб змусити Google не виводити дату в сниппета можна видалити всюди її висновок в шаблоні сайту, а можна скористатися плагіном Hide My Dates.

Читати далі..