Донецкий техникум промышленной автоматики

Модем Лайф (3g Life модем) безлімітний інтернет 3g

 1. На що вистачить швидкості?
 2. Мобільний модем vs 3G Wi-Fi роутер: що краще?

3G оператор Life займає лідируючі позиції за кількістю користувачів і власників мобільних модемів для Інтернету і за різноманітністю тарифів з лімітом і безлімітний 3G в Україні . На даний момент його абонентами є понад 14 млн. Чол., А покриття охоплює близько 98,6% території країни. В кінці зими 2015 року компанія оголосила про запуск 3G Інтернету. Користуватися послугою найзручніше за допомогою 3G модему Лайф.

На що вистачить швидкості?

На даний момент 3G працює в декількох великих населених пунктах деяких областей. Оператор анонсує швидкість до рекордних 63,3 Мбіт / с! Але насправді через об'єктивні технічних причин з'єднання в кілька разів менше "спритне". Схожа ситуація складається і при бажанні отримати швидкий безлімітний Інтернет Київстар. модем в даному випадку грає не першорядну роль, хоч і дуже важливу. Проте, швидкості 3G цілком вистачить не тільки для стандартного спілкування в соцмережах, перевірки пошти і читання новин, але і на перегляд відео, фото, прослуховування музики онлайн.

безлімітні тарифи Лайф 3G на даний момент недоступні. Замість них абонентам пропонуються спеціальні Інтернет-тарифи, створені з урахуванням всіх потреб користувачів смартфонів і планшетів. Крім того, кожен охочий може замовити додаткові пакети трафіку.

Мобільний модем vs 3G Wi-Fi роутер: що краще?

Для комфортного користування технологіями третього покоління рекомендуємо придбати 3G USB Інтернет модем для мережі Life. Це компактне мобільний пристрій може бути виконано в трьох форм-факторах:

 • стандартний USB модем;
 • USB модем з модулем Wi-Fi;
 • 3G Wi-Fi роутер.

Всі ці гаджети відрізняються не тільки своїм зовнішнім виглядом, але і функціональністю і призначенням. Тому перш ніж приступати до покупок гарненько подумайте, з яким пристроєм Ви хочете використовувати 3G модем. Якщо у Вас ноутбук, ПК - Вам, безумовно, підійде для доступу в Інтернет модем для ноутбука , Широкий вибір яких Ви знайдете на наших сторінках. А якщо Ви є власником смартфона, планшета або відразу декількох пристроїв, зверніть увагу на 3G Wi-Fi роутери.

Одним з найбільш яскравих і вдалих представників групи USB модемів для оператора Лайф є Huawei E1550. Висока якість збірки, стильний дизайн, надійна робота процесора - візитна картка моделі. Також він володіє іншими перевагами:

 • сумісність. Модем прекрасно "ладнає" з будь-яким пристроєм, що має порт USB, будь то магнітола, ТВ-тюнер, касовий апарат, ноутбук або ПК. Крім того, він сумісний з усіма операційними системами;
 • дзвінки і SMS. Цей пристрій підтримує голосові функції. А це означає, що встановивши спеціальне програмне забезпечення, Ви зможете дзвонити і розсилати текстові повідомлення прямо з модему;
 • слот під карту пам'яті. Багатофункціональність - відмінна риса Huawei E1550! Встановіть карту Micro SD і використовуйте модем ще і як флеш-накопичувач;
 • автоустановка драйверів. Завдяки вбудованому функціоналу "Zero CD" програмні компоненти, необхідні для роботи модему, завантажуються автоматично за лічені хвилини.

Користувачам, які віддають перевагу бездротові технології, пропонуємо звернути увагу на Novatel 5792 MiFi . Цей чудовий 3G Wi-Fi роутер Life просто створений для комфортного Інтернет-серфінгу! Його сильними сторонами є:

 • дисплей. Модель має високоякісний сенсорний TFT екран. Роутер показує всю основну інформацію про стан мережі, рівень заряду, кількості підключених користувачів і т.п.
 • акумулятор. Пристрій обладнаний потужною батарей, що забезпечує до 10 годин автономної роботи;
 • мультифункціональність. Роутер відтворює відео, аудіо, фотографії та інший контент. Слот під картку пам'яті до 32 ГБ перетворює пристрій в кишеньковий медіацентр!

На сайті компанії Happynet представлений багатющий асортимент мобільних модемів для оператора Лайф. Ви можете оформити замовлення через "Корзину" або зв'язавшись з нами по телефону. Сумніваєтеся у виборі? Зателефонуйте нам - і ми проконсультуємо Вас по будь-якому питанню зі сфери 3G.

Автор: Роман

На що вистачить швидкості?
Мобільний модем vs 3G Wi-Fi роутер: що краще?
На що вистачить швидкості?
Мобільний модем vs 3G Wi-Fi роутер: що краще?
Сумніваєтеся у виборі?